نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نوشتن پروپوزال وپذیرش برای دانشگاه ه آکسفورد انگلستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

Lightbulb نوشتن پروپوزال وپذیرش برای دانشگاه ه آکسفورد انگلستان

باسلام وخسته نباشید به همگی اپلایی های عزیز چون میدونم راه سختی رو داریم میریم ولی به موفقیت شکی ندارم

موضوع تاپیک در مورد نوشتن پروپوزال هست برای دانشگاه رنک بالای انگلستان دقت فرمایید صرفا همین دانشگاه چون برای سایر دانشگاه ها تاپیک های مخصوص به خودشون هست اما اگر تجربه یا توصیه ای هست که میشه استفاده کرد صددرصد استقبال میشه

باتوجه به رنک بالای این دانشگاه در صورتی که از دانشجویی پروپوزال تقاضا شود طبیعتا تنها راه اثبات طرح نوشتن یک پروپوزال عالی است .

حالا سوالی که مطرح میشه :
    ۱- پروپوزال اگر ایرادی داشته باشه که طبیعی هم هست که داشته باشه چون پروپوزال ارشد همه ما که به فارسی نوشتیم حداقل یکبار اصلاحیه خورده چه رسد که دکترا باشد و انگلیسی و انهم از یک دانشگاهی با این اسم و رسم، آیا مانعی برای پذیرش هست ؟ یا اینکه استاد اصلاحیه میده ؟ ... لذا از اقایون و خانم هایی که موفق به اخذ پذیرش از این دانشگاه ها شدند تقاضا میکنم کمک فکری کنند یا اگر نمونه ای برای این دانشگاه ها دارند ارسال کنند

۲- بحث مالی و فاند در پروپوزال نوشته شود یا واگذار کنیم به بعد از پذیرش ؟

۳- من رزومه انچنان عالی ندارم فقط موضوع رساله خیلی عالی هست واسه همین ازم پروپوزال خواستند خیلی برام حیاتی هست توی اکسفورد پذیرش بگیرم از هر نظر برای همین نمیخوام فرصت الهی رو از دست بدم !! از طرفی مطالب این تاپیک به درد آیندگان هم میخوره

۴- آیا از لحظه ای که استاد تقاضای پروپوزال میکنه مهلت خاصی داریم ؟ به استاد بگم که در حال نگارشم یا یهو پروپوزال اماده را بفرستم ؟

۵- به امید انکه همه دانشجویان عزیز به مراحل بالای این دانشگاه برسند و یادی از تاپیک من بکنند! چون در تاپیک های مشابه اغلب از دانشگاه های دیگه حرف زده شده بود که رقابت و سطح علمی در حد این دانشگاه نبوده لذا شاید حساسیت زیادی در این مقطعش نداشته متشکرم از همگی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نوشتن پروپوزال وپذیرش برای دانشگاه ه آکسفورد انگلستان

تا جایی که میدونم تقریبا همه اپلیکنت های دکترا باید پروپوزال تهیه کنند. حالا یا موقع اپلای کردن یا بعد از اون ازشون درخواست میشه. خیلی ربطی به رزومه شما نداره. همین که درخواست پروپوزال کردند یعنی شما مستقیما رد نشدید و رزومه شما حداقل ها رو داشته.

1. شما پروپوزال رو ابتدا چند بار خودتون (و دوستانتون) تصحیح کنید و بعد قبل از رسما سابمیت کردن برای استاد مد نظر بفرستید و نظرش رو جویا بشید. ممکنه فیدبک کوچکی بهتون بده که کمک کنه در تصحیح بیشتر. در پروپوزال سخت گیر نیستند ولی انتظار میره بتونید یه پروپوزال خوب و واقع بینانه بنویسید. اگه استاد مستقیما ازتون درخواست کرده دیگه امکان فیدبک گرفتن نیست ولی استاد هم مثلا به خاطر یک جمله غیرمنطقی رد نمی کنه اگه کلیت پروپوزال منطقی باشه.

2. خیر پروپوزال فقط مربوط به موضوع تحقیقاتی شماست و اصلا بحثی درباره این چیزها نباید بشود.

4. معمولا انتظار میره وقتتون رو بگذارید برای این کار. اگه بهتون زمان خاصی ندادن احتمالا 3-4 روز معقول خواهد بود.

با آرزوی موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

مورد دیگه ای که هست الان من دقیقا باید به کی بدم که نگاهی به پروپوزال بندازه و نظر بده ؟ استاد راهنمام بهش پیام دادم میگه الان فصل دفاع شهریوری هاست و سخت درگیر پایان نامه ها هستم ویکی دیگه رو پیدا کن ... از نظر گرامری مطمئنم ایرادی نداره چون به مترجم دادم چک کرده فقط ساختارش رو میخواستم کسی بررسی کنه ایا موسسه یا چیزی هست بتونه این کارو بکنه ؟ ممنون از نظرات دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    مورد دیگه ای که هست الان من دقیقا باید به کی بدم که نگاهی به پروپوزال بندازه و نظر بده ؟ استاد راهنمام بهش پیام دادم میگه الان فصل دفاع شهریوری هاست و سخت درگیر پایان نامه ها هستم ویکی دیگه رو پیدا کن ... از نظر گرامری مطمئنم ایرادی نداره چون به مترجم دادم چک کرده فقط ساختارش رو میخواستم کسی بررسی کنه ایا موسسه یا چیزی هست بتونه این کارو بکنه ؟ ممنون از نظرات دوستان
    موسسه ای نمی شناسم متاسفانه. اگه کسی رو نمی شناسید که بتونه نظر بده طبیعتا این گزینه در دسترس شما نیست.

در انجمن میتونید ببینید افرادی که هم رشته شما هستند شاید کمکی از دستشون بر بیاد. اگه رشته شما مرتبط با رشته های های فنی مهندسی بود شاید کمکی از دست من بر میومد ولی من هیچ وقت پروپوزال های حقوق رو ندیدم که ساختار مناسبش رو بشناسم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)