نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: forum را بهترین فورم خواهیم کرد...

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض forum را بهترین فورم خواهیم کرد...

این روزها تاپیک ها و نظراتی تو فورم مطرح میشه که واقعا" ناراحت گننده است. به قول بچه ها شاید به خاطر فشارهایی باشه که به بچه ها تا حالا اومده و همه منتظر جوالای دانشگاهها هستن و یه کم استرس زاست این برهه.
    ولی بیام اینجارو همونجوری که قبلا" خیلی دوستانه داشت پیش میرفت( و میره) و دوستان با کمال میل جواب پرسش ها رو میدادن، جلو ببریم. من به شخصه که خیلی اطلاعات مفید از اینجا بدست آوردم در حالیکه برای fall 2009 میخوام اپلای کنم.دقیقا" نمیدونم از کی این فورم و قبلش yahoo group کارشون رو شروع کردن ولی نیایم با یه سری موضوعات گمراه کننده و ... که هیچ سنخیتی با این فورم و اهدافش ندارن باعث بشیم که اینجا کارایی بالای خودشو از دست بده.
    بعضی وقتا میگم نکنه خدای نکرده این فروم بعد از یه مدتی این کاربرهای فعال و علاقمندشو یه جورایی از دست بده و من همچنان سوالاتی در ذهنمه و ترجیح بدم که از الان در مورد سوالایی بپرسم که باید بعد از admission و یا بعد از ویزا و .... پرسید.
    وقتی عضو هر انجمن یا سازمان و یا هر جای دیگه چه مجازی و چه حقیقی میشیم موظف به رعایت قوانین اونجا هستیم و همیشه یادمون باشه که کسی مارو مجبور به عضویت نکرده و در انتخاب مختاریم.
    پس با کمک همدیگه این فورم رو برای سالیان دراز سرپا و فعال نگه میداریم تا جاییکه دوستان بعد از ما برای اپلای کردن دانشگاههای خارج از کشور از پله اول تا رسیدن به قله بی نیاز به رفرنس های دیگه باشن.
    به امید اون روز و موفقیت همه دوستان عضو این فروم و ایرانی
    پاینده باد ایران
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : forum را بهترین فورم خواهیم کرد...

حتما همین طور خواهد بود. در طول این شش سال فعالیت ApplyAbroad اقلیت بسیار کمی بوده‌اند که بعضا کم لطفی کرده‌اند ولی این مسائل هیچ وقت باعث دلسردی بچه‌های خوب و فعال فروم نشده و فروم هر روز با قدرت بیشتر به راهش ادامه داده و با کمک تک تک شما عزیزان بوده که امروز این وب‌سایت به اصلی‌ترین منبع اطلاعات تحصیل تکمیلی در خارج از کشور تبدیل شده. مطمئن هستم که باز هم این روند ادامه خواهد یافت و همگی ما حداکثر تلاش‌مون رو خواهیم کرد تا راهنمای خوبی برای دانشجویان ایران عزیزمون باشیم.

من تا 4 ماه پش گيج گيج بودم مي‌خواستم apply‌كنم ولي نمي‌دونستم از كجا بايد شروع كنم . حتي نمي‌دونستم چه‌طور بايد واسه تافل ثبت نام كنم . يعني از ب بسم‌ا... از اينجا شروع كردم و خيلي به دردم خورده و تا اينجا خيلي مديون بچه‌هاي اينجا هستم. از همه تشكر مي‌كنم

فروم خیلی خوبه لااقل کسی منت سرت نمی گذاره ..اما من درصد موفقیت فروم را به تعداد بچه هایی که بعد از رفتن می مونند می دونم .خیلی از سوالها را اونها فقط میتونند جواب بدهند .پیشنهاد من اینه که بچه هایی که .بعد رفتن هنوز عضو فعالند کنار اسم کاربریشون نشانه ای چیزی باشه .من غیر از مدیران ...mahboob را می شناسم .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

خیلی فروم خوبیه و می تونه به بچه ها کمک کنه امیدوارم همینطوری ادامه داشته باشه.
    فکر کنم کم کم باید انتی ***** هم معرفی کنیم ... علم و صنعت که فروم رو ***** کرده بود حدودا یه هفته پیش که چک کردم.

ApplyAbroad Veteran

فکر کنم کم کم باید انتی ***** هم معرفی کنیم ... علم و صنعت که فروم رو ***** کرده بود حدودا یه هفته پیش که چک کردم. چشمک
    وای! جدی میگید!! اینجوری برای بچه هایی که تو ایران هستن که خیلی بد میشه! برای چی این کارو کردن آخه!!؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

یادم رفت که اینو بگم ؛ در مورد رشته ها اگه کامل تر بشه خیلی بهتره یه جوری که بچه ها بتونن هم رشته های خودشونو راحتتر پیدا کنند مخصوصا اونایی رو که تونستن پذیرش بگیرن.فکر می کنم شناسایی اساتید و نحوه ارتباط با اونا در صورتیکه کسی رو در اون دانشگاه بشناسی راحتتر باشه. من خودم ارشد عمران محیط زیست هستم ولی نتونستم در ارتباط با رشته ام چیز خاصی پیدا کنم .

Junior Member

برای جلوگیری از فرار مغزها حتما!!!! 8)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    فروم خیلی خوبه لااقل کسی منت سرت نمی گذاره ..اما من درصد موفقیت فروم را به تعداد بچه هایی که بعد از رفتن می مونند می دونم .خیلی از سوالها را اونها فقط میتونند جواب بدهند .پیشنهاد من اینه که بچه هایی که .بعد رفتن هنوز عضو فعالند کنار اسم کاربریشون نشانه ای چیزی باشه .من غیر از مدیران ...mahboob را می شناسم .
    Dear friends,

I have been joined with this group before it changed to forum and also before came to US, I found many useful and helpful answers here about apply, visa and so on, all people help me a lot and i try to help other too, although my issue does not finish , but there is a point here that all users( i think )have to stop on it: as babak told in the first day when we decided to join here we accepted some rules, they never send us an invitation for coming!!! and also the people( babak, vahid1982,--) that working and helping spend their time, they do not want any thing only respect to rules.
    I do my best to help other as much as i can and have time, I agree with Dear emamian that the student are here can be more useful if they help and it needs to be more respectful with each other so one like vahid1982 when arrived here interested to help other instead of think why i must help them while----
    Actually 98% of students are here are nice and I hope as babak mentioned we see wonderful forum in future like past
    Till now I 've not helped so much but I hope in future I will be more better,
    Good luck

من دیدم وقتی یکی اعتراض بی منطق میکنه افراد زیادی سعی می کنن به هز شکلی که شده حالا یا با تمسخر یا با جدیت جوابش و بدند.به نظر من جواب این افراد فقط سکوت.اگه هدفشون ایجاد هرج و مرج هست(جواب ابلهان خاموشی) اگه هم قصدی ندارند مرور زمان خیلی وقتها کمک خوبی.پس به مرور متوجه میشند.
    ولی وقتی n فاکتوریل ادم می اید و وقت می زاره و پیام انها رو می خونه و تایید یا رد می کنه .در حقیقت دارند نا خود اگاه انرزی مثبت می دهند به اون فرد.من با این نظر موافق نیستم که بچه ها تحت فشار هستند و....
    این درست نیست هر کس ناراحته ناراحتیشو سر دیگران خالی کنه.
    اطلاعات قیمت داره مثل همه چی در این دنیا.حالا یک جماعت خیر این کار و مجانی می کنند .این بی انصافی مطلق.
    در اخر اینکه کسانی که می گن ما فروم و ترک می کنیم .ترک کردن اعلام کردن نداره همانطوری که امدن و عضو شدن اعلام کردن نداره.پس لزومی نداره ادم تصمیمشو علنی کنه اگه واقعن می خواد کاری رو انجام بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)