صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: اپلای برای دکتری دوم و مسائل پیش رو

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اپلای برای دکتری دوم و مسائل پیش رو

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من حدود 2 سال هست که دکترا گرفتم و تا الان بیشتر دنبال پست داک بودم ولی تا الان موفق نشدم بگیرم. بخاطر همین اخیرا برای موقعیت های دکترا هم درخواست میدم. امروز یکی از اساتیدی که ایمیل زده بودم اینجور جواب داده. از اون جاییکه کاری که میخواد انجام بده به تز من تو دکترا خیلی شبیه هست، از رزومه ی من خوشش اومده. ولی گفته چون یه بار دکتری گرفتی نمیتونم درخواستتو قبول کنم. بنظرتون فایده ای داره باهاش چونه بزنم؟ متن ایمیلشو میذارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Your profile is very interesting and in phase with the call.

However, you are not eligible to the fellowship.
    As you already owns the title of PhD, unfortunately, you do not enter the criteria to apply.
    The grant does not cover post-doc profile.

I'm really sorry to bring you this news, as, again, your profile was pretty good.

Sincerely
    دست ایشون نیست که با ایشون چونه بزنید. اینطور که نوشته اند مقررات فلوشیپ شون اینه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
    شما به ایشون گفته بودید که دکترا دارین؟ یعنی اگر اعلام نمیکردین که دکترا دارین میتونستین واسه این پوزیشن اقدام کنین؟ یعنی تا مدرک ارشدتون رو ترجمه میکردین و میفرستادین
    اگر قانون فلوشیپش این بوده باشه که دارندگان مدرک دکترا نمیتونند اپلای کنند و بکنفر مدرک دکتراش رو مخفی کنه و بعدا کشف بشه، نه فقط میتونند اخراجش کنند بلکه بجرم کلاهبرداری تحت تعقیب قرار بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر قانون فلوشیپش این بوده باشه که دارندگان مدرک دکترا نمیتونند اپلای کنند و بکنفر مدرک دکتراش رو مخفی کنه و بعدا کشف بشه، نه فقط میتونند اخراجش کنند بلکه بجرم کلاهبرداری تحت تعقیب قرار بدن.
    ممنون از پاسختون وقتی فردی توی ایران دکتراشو بگیره و موقع ازادسازی مدارکش آزاد نکنه و ترجمه نکنه و باهمون مدرک ارشدش اقدام کنه ایا احتمال اینکه مشخص بشه دکترا خونده هست؟ اون بازه 4 ساله وقفه رو هم با اعلام اینکه داشته کارهای پژوهشی میکرده و با ارائه مقالات پوشش بده؟

یکیم اینکه فرمودین اگر قانون فلوشیپش این بوده باشه که دارندگان مدرک دکترا نمیتونن اپلای کنند یعنی ممکن هست پوزیشن دکترای باشه که دارندگان دکترا هم بتونن براش اقدام کنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون وقتی فردی توی ایران دکتراشو بگیره و موقع ازادسازی مدارکش آزاد نکنه و ترجمه نکنه و باهمون مدرک ارشدش اقدام کنه ایا احتمال اینکه مشخص بشه دکترا خونده هست؟ اون بازه 4 ساله وقفه رو هم با اعلام اینکه داشته کارهای پژوهشی میکرده و با ارائه مقالات پوشش بده؟

یکیم اینکه فرمودین اگر قانون فلوشیپش این بوده باشه که دارندگان مدرک دکترا نمیتونن اپلای کنند یعنی ممکن هست پوزیشن دکترای باشه که دارندگان دکترا هم بتونن براش اقدام کنن؟
    بنده در مورد شرایط ایران اطلاعی ندارم، ولی در مورد سوال دوم شما بله امکانش هست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)