نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تبلیغات در انجمن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

Exclamation تبلیغات در انجمن

سلام به همه دوستان
    من چندان علاقه ای به ایجاد بحث های حاشیه ای ندارم مخصوصا اینکه تو چند وقت اخیر فقط گاهی فرصت کردم به فروم سر بزنم و زود هم برم اما مطلبی هست که بیشتر جنبه یادآوری داره و من مطرح میکنم و نتیجش هم حداقل برای من اهمیت چندانی نداره.
    یادم میاد پارسال بحث درباره تبلیغات زیاد بود و مخالف هم بسیار زیاد بود ولی در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که برای داشتن فروم بهتر باید هزینه کرد و این منطقی نیست که این مورد به گردن ادمین ها باشه برای همین قرار شد که یک یک یا نهایتا دو تا تبلیغ کوچیک بالای صفحه قرار بگیره تا نه محیط اینجا مثل وبلاگ ها یا فروم های تفریحی بشه و نه مشکلی تو لود شدن صفحات ایجاد بشه و از این راه هم درآمدی جمع بشه. اما بعد از یک مدت بالا و پایین و در حال حاضر حتی وسط صفحه تبلیغ با سایزهای بزرگ گذاشته شده که به نظر من چندان جالب نیست.
    به تاپیک های قبلی در این باره مراجعه کردم تا اونجا بنویسم ولی قفل شده بودن. بنابراین اینجا نوشتم تا یادآوری ای در مورد صحبتهای قبلی و هدف از تبلیغات کرده باشم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : تبلیغات در انجمن

سلام وحید جان

من هم نظر شما رو داشتم البته فکر می‌کنم که نظر بابک به ما هم نزدیک تر باشه.ولی‌ باز تصمیم‌گیری آخر به نظر آدمین‌ها بستگی داشته.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member emperial آواتار ها

سلام
    من می‌خواستم بپرسم که الان درامد تبلیغات در حدی هست که به مدیران هم چیزی برسه؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

نه آدمینها نه مدیران تا این لحظه درامدی از فروم داشته اند. کار و مدیریت در فروم یه چیز کاملا شخصی هست .کل درامد تبلیغات, هزینه برای سرور هردو فروم میشود که بابک جان خودش بیشتر توضیح خواهد داد.البته ما برنامه داشتیم که اگر درامدی بیشتر از هزینه‌ها داشته باشیم برای خود بچه‌های فروم AA خرج کنیم و یه چیزی مثل Scholarship داشته باشیم. که به امید خدا اگه به اون مرحله برسیم وارد دور جدیدی درApplyabroadخواهیم شد.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام

نه آدمینها نه مدیران تا این لحظه درامدی از فروم داشته اند.
    درود
    بلاخره داشته اند یا نه؟
    من متوجه نشدم
    جمله فارسیه ولی فکر کنم گرامرش انگلیسیه.
    پ.ن. البته اگه قرار باشه به مدیران حقوق پرداخت بشه، فکر کنم به ما مدیران سابق هم مستمری و حق اولاد پرداخت بشه.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd نمایش پست ها
    درود
    بلاخره داشته اند یا نه؟
    من متوجه نشدم
    جمله فارسیه ولی فکر کنم گرامرش انگلیسیه.
    پ.ن. البته اگه قرار باشه به مدیران حقوق پرداخت بشه، فکر کنم به ما مدیران سابق هم مستمری و حق اولاد پرداخت بشه.
    سلام

جمله که می‌دونم فارسی‌ هست ولی‌ حالا گرامرش انگلیسی هست ,نباید چیز عجیبی‌ باشه؛)

نه علی‌ جان! درآمدی نداشته. شما که خودت تو جریان کارها هستی‌.

مرسی‌

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

دوستان عزیز،
    در زمینه تبلیغات من لازمه که به چند نکته اشاره کنم:

1- بر اساس نظرات و پیشنهادات اخیر اعضا، ما به این نتیجه رسیدیم که خیلی از کاربران راجع به قوانین فروم و قابلیتهای آن، (نظیر نتایج پذیرش، ویکی، eGoft،...) اطلاعات کافی ندارن. بنابراین تصمیم گرفتیم اینجور چیزها را به عنوان Tip of the day، روی فروم نشون بدیم. یک سری از این tipها را بابک جان درست کردن و شما هم حتما اونها را دیدین. ممکنه که به نظر مثل تبلیغ بیان، ولی لازم هستن. در بخش مدیران، قراره که مطرح بشه تا tip های مناسب دیگه هم درست بشه. من فکر میکنم که این tipها، در اطلاع رسانی به اعضا و کم کردن تعداد تخلفات کمک کنه.

2- خیلی از تبلیغات فروم به طور فصلی هستند. به این معنی که چند کمپانی همزمان در یک موقغی تمایل به تبلیغ نشون می دادن و ما به دلیل محدودیت ظرفیت، یکی-دو تا را قبول میکردیم. ولی وقتی که ظرفیت باز میشد، دیگه هیچ شرکتی تمایل به تبلیغ نشون نمیداد. این موضوع باعث میشه که ما نتونیم هزینهای فروم را هر ماه از روی تبلیغات بدیم و باید شخصا پرداخت میکردیم. به همین دلیل، ناگزیر به افزایش ظرفیت تبلیغ شدیم.

3- همونطور که در جریان هستین، اخیرا به دلیل ترافیک بالاتر فروم و بنا به تقاضای اعضا، مجبور شدیم که سرور و نرم افزار فروم را upgrade کنیم. که اون هم هزینهای فروم را به میزان قابل توجهی افزایش داده.

امیدوارم که این نکات، دلایل تصمیمات ادمینها را برای شما روشن کرده باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)