صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: همسفر برای آزمون آیلتس استانبول

پیش فرض پاسخ : همسفر برای آزمون آیلتس استانبول

آقا به نظر من که هزینه هاش سر به سر میشه
    با این تفاوت که شما استرس ناشی از سفر ، عدم آشنایی به محیط و موسسه رو هم بهش اضافه کنین
    ترجیحاً توی ایران آزمون بدیم مناسب تر در میاد .
    حالا اینکه هم سفر باشه هم آزمون اون دیگه بحثش جداست .

هزینه آنکارا خیلی ارزون تره

نقل قول نوشته اصلی توسط hdn نمایش پست ها
    آقا به نظر من که هزینه هاش سر به سر میشه
    با این تفاوت که شما استرس ناشی از سفر ، عدم آشنایی به محیط و موسسه رو هم بهش اضافه کنین
    ترجیحاً توی ایران آزمون بدیم مناسب تر در میاد .
    حالا اینکه هم سفر باشه هم آزمون اون دیگه بحثش جداست .
    با احترام به نظر شما
    دوست من استرس و این چیزا درسته ولی دلیل نمیشه که بگیم بخاطر استرس سفر نریم اونجا امتحان بدیم.
    همه ماها این مدرک زبان رو میخایم که آخرش ازینجا بریم توی یکی از همین جاهای به قول شما استرس دار. پس بهتره که ماجراجویی رو ادامه داد و تجربه تازه ای در مسیر هدفمون برداریم تجربه ای که خیلی بهتر از اینجا آزمون دادن هست.
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

از فردا هزینه ثبت نام آیلس در ترکیه میش 900لیر. دوستان با 3میلیون و 500هزار هم تجارت هم زیارت. به شرطی که از وان یا ایغدیر هوایی برین.

Junior Member

لطفا مي شه يكي توضيح بده فرق بريتيش كانسيل با IDP چي هست؟ توي نمره دادن رايتينگ و اسپيكين هم بهتره بريتيش كانسل؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s44 نمایش پست ها
    لطفا مي شه يكي توضيح بده فرق بريتيش كانسيل با IDP چي هست؟ توي نمره دادن رايتينگ و اسپيكين هم بهتره بريتيش كانسل؟؟
    راستش دقیقا نمیشه گفت که چه فرقی دارن. بعضیا هستن تجربه هر دو رو داشتن و میگن IDP بهتره بعضیا هم میگن BC بهتره. کلا آیلتس شانسیه هم آزمونش هم اینکه چه نمره ای میگیری
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

بالاخره ما ثبت نام کردیم. بریتیش کانسیل آنکارا برای خانومم ثبت نام کردیم (27 اکتبر).. اول میخواستیم استانبول بریم اما تحقیق کردیم دیدیم آنکارا خیلی ارزونتر در میاد برای اون تاریخ.
    ثبت نام رو هم 720 لیر انجام دادیم که دیگه 900 لیر شده فکر کنم، از موسسه تهران کردیت کارت ثبت نام رو انجام دادیم که به تومن یک میلیون و 350 در اومد. البته هنوز در سایت بریتیش کانسیل نوشته "awaiting approval" که اگه کسی میدونه چیه بگه.
    درکل مطمئن باشین اگه مدیریت کنید هزینه سفر رو به راحتی کمتر و یا برابر با هزینه آیلتس در ایران در میاد! و اینکه یه سفر هم رفتین! هرکی هم استرس داره و میگه خود سفر استرس زا هست و باعث افت عملکرد میشه پیشنهاد میکنم با یه تور (حتی زمینی ) اقدام به رفتن بکنه، اینطوری همه ی کارها مثل سفر و هتل و ... رو تور تنظیم میکنه و شما فقط باید مکان آزمون رو پیدا کنید و برید امتحان رو بدید ( که اون رو هم از مسئولان تور خودتون میتونید بپرسید و راهنمایی میکنن کجاست).

من شخصا زنگ زدم به بریتیش کنسول و اونا تایید دادن و رو پیج من نشون داد مه ثبت نام نهایی شد. منم بر 14 اکتبر ثبت نام کردم. آنکارا هتل هاش هم ارزون تر از استانبول و ازمیر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    بالاخره ما ثبت نام کردیم. بریتیش کانسیل آنکارا برای خانومم ثبت نام کردیم (27 اکتبر).. اول میخواستیم استانبول بریم اما تحقیق کردیم دیدیم آنکارا خیلی ارزونتر در میاد برای اون تاریخ.
    ثبت نام رو هم 720 لیر انجام دادیم که دیگه 900 لیر شده فکر کنم، از موسسه تهران کردیت کارت ثبت نام رو انجام دادیم که به تومن یک میلیون و 350 در اومد. البته هنوز در سایت بریتیش کانسیل نوشته "awaiting approval" که اگه کسی میدونه چیه بگه.
    درکل مطمئن باشین اگه مدیریت کنید هزینه سفر رو به راحتی کمتر و یا برابر با هزینه آیلتس در ایران در میاد! و اینکه یه سفر هم رفتین! هرکی هم استرس داره و میگه خود سفر استرس زا هست و باعث افت عملکرد میشه پیشنهاد میکنم با یه تور (حتی زمینی ) اقدام به رفتن بکنه، اینطوری همه ی کارها مثل سفر و هتل و ... رو تور تنظیم میکنه و شما فقط باید مکان آزمون رو پیدا کنید و برید امتحان رو بدید ( که اون رو هم از مسئولان تور خودتون میتونید بپرسید و راهنمایی میکنن کجاست).
    حق با شماست نمیدونم چرا بعضیا استرس دارن. این روزا دیگه با گوگل مپ کسی گم نمیشه که.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع- پلی تکنیک امیر کبیر

كجا امتحان بدم كه بهتره نمره ميدن استانبول يا باكو يا ايران ??من تا اخر بيشتر زمان ندارم و ايلتس ٧ ميخوام
    و اگر ايران هست ايرسافام يدم يا عصر دين و دانش

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)