صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 89 , از مجموع 89

موضوع: گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

دوستان، من فقط ريز نمرات دارم، گواهي هاي موقتم رو هم هنوز ندارم، اپلاي كردم واسه استراليا، مداركم بايد به تاييد ايجنت برسه، تا گواهي موقت هام رو دانشگاه بده و تاييد كنه، حدود دو هفته طول ميكشه، ميتونم ريز نمراتم و نمره زبانم رو بدم تاييد كنن، دو هفته بعد گواهي موقت هام؟ فقط يك دفعه ميفرستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran2058 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوال ایشون rmn_990 ، سوال منم هست.
    آیا دانشگاه های آمریکا و کانادا اجازه میدن با ریز نمرات، تحصیل رو شروع کنیم و بعد از مدتی دانشنامه رو ارائه کنیم؟ و حدود این زمان چقدر هست؟
    من در حال برنامه ریزی برای اپلای هستم. لطف می کنید راهنمایی کنید
    من تا جایی که توی این یک هفته مطالعه کردم شما برای اینکه بتونی پذیرش بگیری ریزنمراتت رو میفرستی و وقتی اونها تایید کردن که شما قبولی و .... باید باید اصل مدارک و دانشنامه و همه رو با ترجمه دقیق و مهر و امضا و اینجورچیزها هنگام حضوری رفتن تحویل بدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه مهاجر اصفهان

سلام ممنون از افرادي كه اينجا تجربشون رو به اشتراك ميذارن
    من تير ٩٨ فارغ التحصيل ميشم دانشنامه موقت كارشناسي ٤ ماه بعد و دانشنامه اصليم دو سال بعد مياد .براي ترجمه مدارك و تأييده تو وزارت دانشنامه أصلي رو ميخواد

حالا من بايد دو سال صبر كنم يا ميشه بدون مدرك أصلي پذيرش گرفت و بعدا مدرك رو ارائه كنم و يا راهي هست كه بدون مدرك اصلي (با مدرك موقت) پذيرش بگيرم
    من همه مقاطع دانشگاه دولتي روزانه بودم و فكر كنم بايد مداركم رو بخرم
    اگه ميشه پروسه مربوط به تأييد و إرسال مدارك رو برام توضيح بديد ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

کسی امار داره درحال حاضر هزینه خرید هر ترم چقدره؟
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

سلام. شما میدونین که اگه مدرک ازاد نشده باشه، دانشگاه(شهید بهشتی) ترجمه ریزنمرات رو واسه دانشگاه خارجی ارسال میکنه یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

سلام دوستان.
    من سایت چندتا از دانشگاه های آلمان رو که نگاه کردم (من جمله Hochschule Anhalt) دانشنامه یکی از requirement های اپلای هستش. حالا وقتی بدون نامه پذیرش و تایید اون توسط وزارت علوم دانشنامه نمی دن ، چطوری میشه برای این دانشگاه ها اپلای کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1379 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من سایت چندتا از دانشگاه های آلمان رو که نگاه کردم (من جمله Hochschule Anhalt) دانشنامه یکی از requirement های اپلای هستش. حالا وقتی بدون نامه پذیرش و تایید اون توسط وزارت علوم دانشنامه نمی دن ، چطوری میشه برای این دانشگاه ها اپلای کرد؟
    شما باید با دپارتمان مورد نظرتون توی اون دانشگاه تماس بگیرید و شرایطتون رو توضیح بدید. قاعدتا به شما پذیرش مشروط باید بدن با ریزنمرات غیر رسمی. به جای دانشنامه هم می تونید از نامه اتمام معافیت تحصیلی استفاده کنید که گفته فارق التحصیل شدید. احیانا اگر قبول نکردن راه دیگه ای نیست متاسفانه.

سلام دوستان ،
    با توجه به تاریخ اخرین پست نمیدونم اصلا کامنتم دیده میشه یا نه
    من 1 سوال دارم هنوزم به جواب دقیقی براش نرسیدم ممنون میشم دوستانی که میدونن منو راهنمایی کنن .
    من فارق التحصیل دانشگاه ازادم و برج 4 امسال درسم تموم شده
    قصد اپلای برای ترم سامر پیش رو را دارم
    توی اکثر سایت های توی قسمت داکیومنت های مورد نظر 1 چیزی هست که با شراییطم نمیتونم بهش برسم که در زیر مینویسم :

• Bachelor’s Degree Certificate with Transcript of Records

برای گرفتن پذیرش اولیه و جای مدرک لیسانس چی ارائه میشه داد ؟ دانشنامم تا 4 شنبه حاضر میشه ولی به خاطر نظام وظیفه نمیتونم اصلش رو دریافتش کنم (دارم از فراقت از تحصیلم استفاده میکنم )
    ریز نمراتو میتونم 1 کاری کنمش ولی الان دغدغم خود مدرکس .
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sajadi نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    با توجه به تاریخ اخرین پست نمیدونم اصلا کامنتم دیده میشه یا نه
    من 1 سوال دارم هنوزم به جواب دقیقی براش نرسیدم ممنون میشم دوستانی که میدونن منو راهنمایی کنن .
    من فارق التحصیل دانشگاه ازادم و برج 4 امسال درسم تموم شده
    قصد اپلای برای ترم سامر پیش رو را دارم
    توی اکثر سایت های توی قسمت داکیومنت های مورد نظر 1 چیزی هست که با شراییطم نمیتونم بهش برسم که در زیر مینویسم :

• Bachelor’s Degree Certificate with Transcript of Records

برای گرفتن پذیرش اولیه و جای مدرک لیسانس چی ارائه میشه داد ؟ دانشنامم تا 4 شنبه حاضر میشه ولی به خاطر نظام وظیفه نمیتونم اصلش رو دریافتش کنم (دارم از فراقت از تحصیلم استفاده میکنم )
    ریز نمراتو میتونم 1 کاری کنمش ولی الان دغدغم خود مدرکس .
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .
    مشکلی نداره مهم ریز نمراته ، همونارو که داری بذار و یا نامه بذار روش که به این دلیل هنوز دانشنامه نگرفتم چون نمیخواستم وقت تلف بشه اپلای کردم و در اولین فرصت ارایه میدم. اونا با ریز نمرات میسنجن . بعدا میدی.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)