صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 89

موضوع: گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

سلام دوستان
    من به دانشگاه زنگ زدم گفتن ريزنمرات رو نميدن و حتي خودشون هم نميفرستن و بايد تعهد خدمت را بخري (1ميليون توماني ميشه) تا هم دانشنامه بگيري و هم ريزنمرات.
    حالا اگه بخرم و پذيرش نگيرم هدر مي ره چيكار كنم؟ كسي با اين موضوع برخورد كرده تا حالا؟ خواهشا راهنمايي كنيد!

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mortazavi.sm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دانشگاه زنگ زدم گفتن ريزنمرات رو نميدن و حتي خودشون هم نميفرستن و بايد تعهد خدمت را بخري (1ميليون توماني ميشه) تا هم دانشنامه بگيري و هم ريزنمرات.
    حالا اگه بخرم و پذيرش نگيرم هدر مي ره چيكار كنم؟ كسي با اين موضوع برخورد كرده تا حالا؟ خواهشا راهنمايي كنيد!
    بستگی به دانشگاه داره دوست عزیز
    بعضی دانشگاه ها ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی می دن ...در مورد این سوال کنید ازشون ...مثلا دانشگاه ما ریز نمره ی انگلیسی می ده و روش یه مهر گنده می زنه unofficial و روی بسته هم مهر وزارت علوم رو می زنه . من اینو هر جا فرستادم قبول کردن.... در این مورد ازشون سوال کنید ببینید همچین گزینه ای وجود داره یا نه.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

من ميخوام براي دانشگاه upm مالزي apply كنم. ريز نمرات ترجمه شده از دانشگاهو دارم.(علم و صنعت) به نظرتون كافيه براي apply؟ تو سايت دانشگاه نوشته كه مدركو مي خوان.

Junior Member

سلام
    موقع ثبت نام حتما باد دانشنامه رو بهشون تحویل داد؟
    نمیشه ثبت نام کنند ، بعد مدرک رو بهشون تحویل داد؟
    چون دانشنامه ی من تا اون موقع آماده نمیشه .
    واسه MMU مالزی می خوام پذیرش بگیرم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

برای دکترا ریز نمره ارشد رو هم میخوان؟؟؟
    اگه اینطوریه باید مدرک فوق هم برا apply خریده بشه؟؟ من شریف نمی خونم.
    دانشگاهای دیگه ریز نمرات بدون خرید مدرک رو میدن؟؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان استدعا میکنم به این سوال جواب بدین، مهمه برام
    مرسی
    سلام،

بله قطعا ریز نمرات ارشد هم لازمه!
    ببینید دوست عزیز، خیلی از دانشگاههای دولتی، ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی (unofficial) رو به دانشجو بطور رایگان یا در ازای هزینه ناچیزی ارائه میدن. این ریز نمره رو در پاکت رسمی دانشگاه قرار میدن و seal میکنند. بااین ریز نمرات میشه اپلای کرد و برای تمام دانشگاههای آمریکا و کانادا قابل قبوله (برای بعضی از اروپایی ها قابل قبول نیست!). اما حتی اگه با این ریز نمره هم اپلای کنید، در نهایت باید ریز نمره ارشدتون هم بخرید، چون هم برای ثبت نام در دانشگاهی که پذیرش گرفتید لازمه هم برای بعضی از سفارت ها و هم برای گرفتن اجازه خروج از کشور در صورت مشمول بودن!
    موفق باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Senior Member sara123 آواتار ها

دانشگاه اگه بگه ریز نمرات رسمی را بفرستین دیگه لازمه دانشنامه را هم بفرستیم؟ (یعنی فقط بگه (two official transcripts
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    دانشگاه اگه بگه ریز نمرات رسمی را بفرستین دیگه لازمه دانشنامه را هم بفرستیم؟ (یعنی فقط بگه (two official transcripts
    نه. .

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

من ریز نمراتمو فرستادم به یه دانشگاهی. در مورد لیسانسم نوشته شده که من تو فلان تاریخ لبسانسمو گرفتم ولی در مورد فوقم نه. حالا دانشگاه نوشته که باید مردکی که گفته باشه فلان موفع مدرکو گرفتی بفرستی . فکر کنم دانش نامه میگه که تا اونجا که من میدونم من نمیتونم بگیرم به علت سربازی. ( من تو مهلت 6 ماه مرخصی قبل از سربازی هستم) من این متنو نوشتم واسشون به نظرتون خوبه ؟

Dear Administrator,
    About my transcripts,I can not send degree certificate now, but when I be accepted in a university for Ph.D. degree, then I can use this to ask my BS.c. and MS.c universities to give me my total degrees and then I can send them to the Ph.D. University officially.
    In my BS.c. transcript it is cleared that I got my BS.C degree in 06/26/2007, for my MS.c degree, there was a problem with military service, and the university did not include date of graduation in my degree; however it is 09/22/2010.
    Please understand my situation, I have not passed military courses, so there is some limitation for me.
    Please let me know if this explanation is sufficient and you will consider my application complete.
    I look forward to hearing from you.
    I will be grateful for any help you can provide.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    من ریز نمراتمو فرستادم به یه دانشگاهی. در مورد لیسانسم نوشته شده که من تو فلان تاریخ لبسانسمو گرفتم ولی در مورد فوقم نه. حالا دانشگاه نوشته که باید مردکی که گفته باشه فلان موفع مدرکو گرفتی بفرستی . فکر کنم دانش نامه میگه که تا اونجا که من میدونم من نمیتونم بگیرم به علت سربازی. ( من تو مهلت 6 ماه مرخصی قبل از سربازی هستم) من این متنو نوشتم واسشون به نظرتون خوبه ؟

Dear Administrator,
    About my transcripts,I can not send degree certificate now, but when I be accepted in a university for Ph.D. degree, then I can use this to ask my BS.c. and MS.c universities to give me my total degrees and then I can send them to the Ph.D. University officially.
    In my BS.c. transcript it is cleared that I got my BS.C degree in 06/26/2007, for my MS.c degree, there was a problem with military service, and the university did not include date of graduation in my degree; however it is 09/22/2010.
    Please understand my situation, I have not passed military courses, so there is some limitation for me.
    Please let me know if this explanation is sufficient and you will consider my application complete.
    I look forward to hearing from you.
    I will be grateful for any help you can provide.
    اون دانشنامه اصلی هست که بلی متاسفانه به علت سربازی نمیتونین بگیرین .

اما همون طور که دوستان اشاره کردن در اکثر دانشگاه ها به شما یک مدرکی میدند به اسم دانشنامه موقت ، که در اون ذکر شده تاریخ فراقت از تحصیل شما .

اگر نمیدادن میتونین از امور بین الملل دانشگاهتون یا مدیریت آموزش درخواست کنین که نامه ای مبنی از فراقت تحصیل شما به شما بدند با این مضموم که "دانشنامه رسمی نامبرده بعد از انجام کارهای مالی مربوط به دانشگاه

به وی اعطا خواهد گردید"

موفق باشید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)