صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 89

موضوع: گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

سلام
    من ریزنمرات و دانشنامه لیسانس رو گرفتم و الان دانشجوی ترم 3 ارشدم.میخوام واسه دکترا اپلای کنم واسه fall 2012.بعضی دانشگاها میگن اول مدارک غیر رسمی میخوان و بعد از پذیرش مدارک رسمی باید ببریم.الان من میخوام بدونم:
    1-منظور از مدارک غیر رسمی یعنی اینکه همین ریزنمرات و دانشنامه رو اسکن کنم واسشون بفرستم؟
    2-وقتی دانشگاها مدارک فارسی رسمی میخوان من اینو باید از کی بگیرم ؟ چون دانشگاهمون (دانشگاه تبریز) میگه دانشنامه فقط یکی میده و من به چند دانشگاه میخوام مدارک ارسال کنم.
    3-خود دانشگاه ریزنمرات انگلیسی نمیده؟
    4-الان که دانشجوی ارشدم و مدرکم رو نگرفتم واسه مدرک و ریزنمرات ارشد چی باید بفرستم؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atagk نمایش پست ها
    سلام
    من ریزنمرات و دانشنامه لیسانس رو گرفتم و الان دانشجوی ترم 3 ارشدم.میخوام واسه دکترا اپلای کنم واسه fall 2012.بعضی دانشگاها میگن اول مدارک غیر رسمی میخوان و بعد از پذیرش مدارک رسمی باید ببریم.الان من میخوام بدونم:
    1-منظور از مدارک غیر رسمی یعنی اینکه همین ریزنمرات و دانشنامه رو اسکن کنم واسشون بفرستم؟
    2-وقتی دانشگاها مدارک فارسی رسمی میخوان من اینو باید از کی بگیرم ؟ چون دانشگاهمون (دانشگاه تبریز) میگه دانشنامه فقط یکی میده و من به چند دانشگاه میخوام مدارک ارسال کنم.
    3-خود دانشگاه ریزنمرات انگلیسی نمیده؟
    4-الان که دانشجوی ارشدم و مدرکم رو نگرفتم واسه مدرک و ریزنمرات ارشد چی باید بفرستم؟
    2. دانشگاه یه مدرک بهتون میده ، میتونید برید دادگستری یا دفتر اسناد رسمیهر چند تا که میخواید کپی برابر اصلشو بگیرید
    3.بعضی دانشگاه ها میدن، از آموزش بپرس
    4.ریز نمرات تا هر ترمی که خوندید ، + گواهی اشتغال به تحصیل
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    2. دانشگاه یه مدرک بهتون میده ، میتونید برید دادگستری یا دفتر اسناد رسمیهر چند تا که میخواید کپی برابر اصلشو بگیرید
    3.بعضی دانشگاه ها میدن، از آموزش بپرس
    4.ریز نمرات تا هر ترمی که خوندید ، + گواهی اشتغال به تحصیل
    ریزنمرات و گواهی استغال به تحصیل ارشد که غیر رسمی هستن.اونارم باید بدم دارالترجمه؟؟؟

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من هم مشابه atagk هستم و ترم 3 ارشد هستم. متاسفانه برای خرید 2 ترم ریز نمرات باید 3.5 میلیون تومان پول بدیم که واقعا سنگینه!! نمی دونم باید چیکار کنم؟
    1. ریز نمرات غیر رسمی رو خودم ترجمه کنم و بفرستم یا برم 3.5 میلیون تومان پول بدم (ورودی 88 ترمی 500 تومان و ورودی 89 ترمی 1750 تومان هزینه خرید خدمت شده!)
    2. من به یک دانشگاه ایمیل زدم و این مطلب رو پرسیدم، در جواب سوال من این پاسخ Yes, ... رو داده که نفهمیدم آخر می تونم Apply کنم یا نه؟ به نظر شما Yes پاسخ مورد اول سوال من بوده یا مورد دوم؟ ممنون
    t is OK for me as a senior M.Sc. student to submit my UNOFFICIAL transcripts of First Year of Master of Science or I should wait to complete my M.Sc. and apply next year?جوابی که مسئول دانشکده داده:
    Yes, your application would not be looked at otherwise.

حالا یعنی می تونم اپلی کنم یا نه؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arm7 نمایش پست ها
    من هم مشابه atagk هستم و ترم 3 ارشد هستم. متاسفانه برای خرید 2 ترم ریز نمرات باید 3.5 میلیون تومان پول بدیم که واقعا سنگینه!! نمی دونم باید چیکار کنم؟
    1. ریز نمرات غیر رسمی رو خودم ترجمه کنم و بفرستم یا برم 3.5 میلیون تومان پول بدم (ورودی 88 ترمی 500 تومان و ورودی 89 ترمی 1750 تومان هزینه خرید خدمت شده!)
    2. من به یک دانشگاه ایمیل زدم و این مطلب رو پرسیدم، در جواب سوال من این پاسخ Yes, ... رو داده که نفهمیدم آخر می تونم Apply کنم یا نه؟ به نظر شما Yes پاسخ مورد اول سوال من بوده یا مورد دوم؟ ممنون
    t is OK for me as a senior M.Sc. student to submit my UNOFFICIAL transcripts of First Year of Master of Science or I should wait to complete my M.Sc. and apply next year?جوابی که مسئول دانشکده داده:
    Yes, your application would not be looked at otherwise.

حالا یعنی می تونم اپلی کنم یا نه؟
    فکر کنم منظورش اینه که اگه رسمی نفرستی به اپلیکیشنت نگاه نمیکنمن ، برای اینجور کارها ریسک نکنید ، همون اصلش رو بخر و خودتو راحت کن

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atagk نمایش پست ها
    ریزنمرات و گواهی استغال به تحصیل ارشد که غیر رسمی هستن.اونارم باید بدم دارالترجمه؟؟؟
    گواهی اشتغال به تحصیل رو نمیدونم چطوریه ولی فکر کنم حتما باید تایید وزارت رو داشته باشه ، زنگ بزن وزارت علوم و بپرس
    ریز نمرات رو که باید بخرید که مال هر ترم رو دانشگاه بهتون میفروشه و اونجوری رسمی هست و وزارت مهر میزنه روش
    دارالترجمه اصلا مدرک دانشگاهی غیر رسمی رو که مهر وزارت علوم نداشته باشه ترجمه نمیکنه ، اگر هم ترجمه کنه ، نمیتونه پاش مهر دادگستری و وزارت خارجه رو بزنه و بدون این دو مهر ترجمتون آفیشال نمیشه
    اگه دانشگاه مقصدتون تاکید کرده که ترجمه باید رسمی باشه ، باید اینکارا رو بکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

سلام دوستان،
    من متاسفانه دانشنامه ام به ددلاین نمیرسه و الان فقط ریزنمرات رسمی و گواهی موقت دارم ، دانشگاه از من bachelor degree certificate میخواد، من میتونم از همین گواهی موقت استفاده کنم و ترجمه اش کنم؟ اصلا راهی داره که گواهی موقت رسمی بشه مثلا با مهر دانشگاه یا وزارت علوم؟

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من متاسفانه دانشنامه ام به ددلاین نمیرسه و الان فقط ریزنمرات رسمی و گواهی موقت دارم ، دانشگاه از من bachelor degree certificate میخواد، من میتونم از همین گواهی موقت استفاده کنم و ترجمه اش کنم؟ اصلا راهی داره که گواهی موقت رسمی بشه مثلا با مهر دانشگاه یا وزارت علوم؟
    سلام
    همونطور که خودتون می تونید در گواهی موقت ببینید، پایین اون نوشته شده که ارزش ترجمه نداره و در نتیجه به طور رسمی نمی تونید ترجمش کنید.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

بعضی دانشگاه ها اصرار دارن که حتما دانشنامه یا هر مدرک دیگه ای که نشون بده شما مدرک بهتون اعطا شده رو ارائه بدین. حالا بهشون ایمیل بزنین و شرایطتون رو بگید یا قبول میکنن یا نه که دیگه تکلیفتونو بدونین. بگید اگه ادمیت بشم میفرستم و الان ندارم. برای منم پیش اومد و گفتن باید دانشنامه یا نامه ای از دانشگاه که مبنی بر دریافت مدرک باشه رو برای اپلیکیشن بفرستم.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics, Sharif Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    فکر کنم منظورش اینه که اگه رسمی نفرستی به اپلیکیشنت نگاه نمیکنمن ، برای اینجور کارها ریسک نکنید ، همون اصلش رو بخر و خودتو راحت کن
    چی چی رو بخر و خودتو راحت کن! اگه ملت این پولا رو داشتن که این تاپیک ایجاد نمی شد!!

7 میلیون می دونید یعنی چی؟! شما بگو اصلا مدرک شریف! می ارزه؟

به نظرم باید نهایت تلاش مون رو باید بکنیم که از flexible بودن خارجی ها به هر میزان استفاده کنیم!
    این جوری اون موجودات وزارت علوم هم که برا خودشون منبع درآمد درست کردن، شاید کمی حساب دستشون بیاد، با کی طرفند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)