صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 89

موضوع: گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن دانشنامه واسه اپلای ضروریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Naderiya نمایش پست ها
    چی چی رو بخر و خودتو راحت کن! اگه ملت این پولا رو داشتن که این تاپیک ایجاد نمی شد!!

7 میلیون می دونید یعنی چی؟! شما بگو اصلا مدرک شریف! می ارزه؟

به نظرم باید نهایت تلاش مون رو باید بکنیم که از flexible بودن خارجی ها به هر میزان استفاده کنیم!
    این جوری اون موجودات وزارت علوم هم که برا خودشون منبع درآمد درست کردن، شاید کمی حساب دستشون بیاد، با کی طرفند!
    7 میلیون؟؟؟!!!
    بابا من خودم همین 6 ماه پیش مدرکم را خریدم لیسانس و فوق با هم شدن یک و نیم میلیون! یک سال پیش هم فارغ التحصیل شدم. بابا مگه شما وسط قصر طلا درس خوندید؟ چه خبره؟ مطمئنید این قدر مدرکتون گرونه؟

Senior Member

یک دانشگاه تو سایتش نوشته که transcript را اسکن کنید و تو سایت دانشگاه قسمت اپلای آپلودش کنید. سوالم اینه که آیا ترجمه مدرک و این چیزها فعلا برای این دانشگاه برای اپلای لازمه؟ یا فقط همون کارنامه را اسکن کنم بفرستم و تموم. دیگه چیز دیگه ای لازمه با پست بفرستم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    یک دانشگاه تو سایتش نوشته که transcript را اسکن کنید و تو سایت دانشگاه قسمت اپلای آپلودش کنید. سوالم اینه که آیا ترجمه مدرک و این چیزها فعلا برای این دانشگاه برای اپلای لازمه؟ یا فقط همون کارنامه را اسکن کنم بفرستم و تموم. دیگه چیز دیگه ای لازمه با پست بفرستم؟
    ممنون
    برای اپلای لازمه که مدارکتون رو ترجمه کنید. اینطور که میگید فقط از شما خواسته تا مدارک آپلود بشه. پس نیازی به پست نیست.
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

دوستان تا اینجا که من قهمیدم برای ماها که هنوز درحال تحصیل هستیم دانشنامه نمیدن و ریز نمرات هست فقط. یعنی برای تایید مدارک فقط من ریزنمرات رو اپلود کنم و تاییدیه بگیرم برای اپلای کافیه؟ بعد از اینکه ایشالا اکسپت شدیم و درسم تموم شد دانشنامه رو ببرم.

سلام
    دوستان دانشگاه های آمریکا معمولا چقدر صبر می کنن تا دانشنامه رو براشون ببریم ؟
    با ریز نمرات قبول می کنن تحصیل رو شروع کنیم و بعدا که مدرک آزاد شد اون رو ببریم ؟
    این جور که معلومه دانشگاه های دولتی ریز نمرات رو هم بدون آزاد کردن مدرک نمیدن! درسته این ؟ چیکار باید کرد پس؟ فقط یا باید مدرک خرید یا 1 سال منتظر موند ؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دانشگاه های آمریکا معمولا چقدر صبر می کنن تا دانشنامه رو براشون ببریم ؟
    با ریز نمرات قبول می کنن تحصیل رو شروع کنیم و بعدا که مدرک آزاد شد اون رو ببریم ؟
    این جور که معلومه دانشگاه های دولتی ریز نمرات رو هم بدون آزاد کردن مدرک نمیدن! درسته این ؟ چیکار باید کرد پس؟ فقط یا باید مدرک خرید یا 1 سال منتظر موند ؟
    دوست عزیز دانشگاه به دانشگاه فرق داره. هم داخل ایران ، هم دانشگاه های امریکا. نمی شه نسخه واحد پیچید. باید تک به تک ازشون بپرسید و براشون توضیح بدید که دانشنامه نمی تونید ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه به دانشگاه فرق داره. هم داخل ایران ، هم دانشگاه های امریکا. نمی شه نسخه واحد پیچید. باید تک به تک ازشون بپرسید و براشون توضیح بدید که دانشنامه نمی تونید ارائه کنید.
    اخه من دانشگاه خاصی رو مدنظرندارم
    و بیشتر می خوام برنامه ریزی کنم برای اپلای و اگه یه حدود زمانش رو متوجه بشم مشکلم حل میشه
    اگه دوستان تجربه این کارو دارند لطفا نظرشون رو بفرمایند.

ممنون

Junior Member

دوستان عزیز من دقیقا 6 ماه دیگه از طریق اداره کاریابی میتونم مدارکم رو آزاد کنم. گفتم ببینم تو این فاصله بدون دانشنامه یا ریز نمرات چطوری میتونم تو سایت دانشگاه اپلای کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Zhakaw نمایش پست ها
    دوستان عزیز من دقیقا 6 ماه دیگه از طریق اداره کاریابی میتونم مدارکم رو آزاد کنم. گفتم ببینم تو این فاصله بدون دانشنامه یا ریز نمرات چطوری میتونم تو سایت دانشگاه اپلای کنم
    سلام. ریزنمرات غیررسمی بگیر از دانشگاه و با همون اپلای کن؛ حتی با اسکنش بیشتر دانشگاه ها قبول میکنن. دانشنامه خیلی کم پیدا میشه موقع اپلای بخوان تا جایی که میدونم ولی بازم از Grad school بپرس...
    بعد از پذیرش باید مدارک رسمی بفرستی برای بیشتر دانشگاه ها یا ترم اول بهشون بدی و باید از خود دانشگاه بعد از پذیرش بپرسی و نمیشه کلی گفت؛ دانشگاه سراغ دارم اصلا گیر چنین مدارکی نیست! دانشگاه هم هست که بلافاصله بعد از بررسی و قبل از پذیرش حتی میگه مدارک رو بفرست ولی تعدادشون خیلی کم تره نسبتا...
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام
    دوستان سوال ایشون rmn_990 ، سوال منم هست.
    آیا دانشگاه های آمریکا و کانادا اجازه میدن با ریز نمرات، تحصیل رو شروع کنیم و بعد از مدتی دانشنامه رو ارائه کنیم؟ و حدود این زمان چقدر هست؟
    من در حال برنامه ریزی برای اپلای هستم. لطف می کنید راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)