نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مورد باعث شد ایتالیا را انتخاب کنید

رأی دهندگان
137. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هزینه زندگی و تحصیل پایین

74 54.01%
  • کیفیت دانشگاهها

42 30.66%
  • خون گرمی ایتالیایی ها

29 21.17%
  • علاقه به ایتالیا و زبان ایتالیایی

49 35.77%
  • سایر موارد

33 24.09%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: نظر سنجی درباره دانشگاههای ایتالیا

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : نظر سنجی درباره دانشگاههای ایتالیا

سلام دوستان
    من خودم هزینه ی به نسبت پایین و تجربه ی محیط تحصیلش رو ترجیح میدم!
    حالا به نظرتون ایتالیا برای تحصیل در علوم پایه ( زیست شناسی) چجوریه؟!
    Life is too good to complain!

Junior Member

من اکادمی هنرهای زیبای بولونیا رو واسه تحصیل در رشته نقاشی انتخاب کردم دوستانی که تجربه دارند یا در این زمینه تحقیق کردن به نظرتون اکادمی بولونیا انتخاب درستیه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiliaa نمایش پست ها
    من اکادمی هنرهای زیبای بولونیا رو واسه تحصیل در رشته نقاشی انتخاب کردم دوستانی که تجربه دارند یا در این زمینه تحقیق کردن به نظرتون اکادمی بولونیا انتخاب درستیه؟
    دوست عزیز کلا کسایی که آکادمی میخونن بهتره که ادامه تحصیل رو تو ایتالیا بدن و شانسی برای پذیرش به کشور های دیگه ندارن.
    در واقع آکادمی مثل سازمان فنی حرفه ای ما میمونه.
    ولی بین آکادمی ها آکادمی بلونیا خوبه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوست عزیز کلا کسایی که آکادمی میخونن بهتره که ادامه تحصیل رو تو ایتالیا بدن و شانسی برای پذیرش به کشور های دیگه ندارن.
    خوب اگه سایت وزارت علوم رو بخونید میبینید که مدرکش معتبره حتی تو کشور خودمون وکشورهای دیگه هم مدرکش خیلی معتبره و میشه باهاش در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل داد و اصلا این طوری که میکید در حد فنی حرفه ای ما نیست و قابل مقایسه نیستند خوب من با تحقیق و بررسی این رشته و اکادمی رو انتخاب کردم و لی فکر میکنم شما دوست عزیز که اطلاعات کافی ندارید بهتره که اینجوری نگید و اطلاع رسانی غلط نکنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiliaa نمایش پست ها
    خوب اگه سایت وزارت علوم رو بخونید میبینید که مدرکش معتبره حتی تو کشور خودمون وکشورهای دیگه هم مدرکش خیلی معتبره و میشه باهاش در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل داد و اصلا این طوری که میکید در حد فنی حرفه ای ما نیست و قابل مقایسه نیستند خوب من با تحقیق و بررسی این رشته و اکادمی رو انتخاب کردم و لی فکر میکنم شما دوست عزیز که اطلاعات کافی ندارید بهتره که اینجوری نگید و اطلاع رسانی غلط نکنید.
    دوست عزیز من اینجا هر چیزی یا هر جوابی میدم بر اساس تجربه و اطلاعان موثق از منابعی هست که میگم.
    برات یه لینک میزارم که کل آکادمی های ایتالیا مقایسه شدن و مدرک اونا خارج از ایتالیا تو کشور های محدود با دانشگاه ها یا آکادمی های محدود قابل قبول است که اکثرا هم آکادمی هست که خوندن تو خود ایتالیا خیلی به نفع کسی است که توی آکادمی خونده.
    موفق باشید.

لینک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

من ایتالیارو بخاطر هزینه متوسط و بورسهای دولتیش انتخاب کردم از بچگی عاشق ایتالیا بودم همه کشورها یه سری معایب دارن بعضی هزینه بالا بعضی دانشگاه های با رنکینگ پایین.در هرصورت من ایتالیارو کشورخوبی میدونم تازگی هم رابطه مون باهاش خیلی خوب شده

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    من ایتالیا رو راحت تر بودن شرایط گرفتن ویزا نسبت به برخی از کشورهای اروپایی مثل نروژ می پسندم.
    با مدارک ارشد مهندسی از بولونیا و پلیمی وپلی تکنیک تورین چه قدر میشه به پذیرش گرفتن از سایر کشورهای اروپایی و آمریکا امیدوار بود؟ میدونم پذیرش دکترا خیلی به رزومه وابسته است سوالم فقط بابت اعتبار این دانشگاه هاست برای پذیرش در مقطع دکتری. این سوال برام مطرحه که مثلا مدرک ارشد از تهران و علم و صنعت با بلونیاو میلان در صورتی که معدلها و سایر عوامل یکسان باشند فرق میکنه یا نه .
    البته از رنکینگ خوب دانشگاههای ایتالیا که ذکر کردم اطلاع دارم .
    سپاس از راهنمایی شما

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)