صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: انتقال دانشجویان پزشکی خارج به ایران از سال ۲۰۱۹ ممنوع می‌شود

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : انتقال دانشجویان پزشکی خارج به ایران از سال ۲۰۱۹ ممنوع می‌شود

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    الان که دیگه نمیشه انتقالی گرفت به داخل از کشور (برای ورودی های بعد از 2019) درسته؟!
    سلام
    اگر وزارت بخشنامه کنند؛ نه. هرچند که همیشه راه هایی برای وابستگان هست و این مساله متوقف نخواهد شد. موفق باشید

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    اگر وزارت بخشنامه کنند؛ نه. هرچند که همیشه راه هایی برای وابستگان هست و این مساله متوقف نخواهد شد. موفق باشید
    سلام
    درسته واقعا همیشه کسانی که سهمیه های بالا دارن همه جور امکاناتی دارن..
    شاید باورتون نشه اما دوست خود بنده با درصد های زیر 20 امسال پزشکی دانشگاه کرج قبول شد.. یعنی بالاترین درصدش زبان 40 و خورده ای بود.
    به هر حال به نظر من کسی که برای عمومی بره خارج سطحش فوق العاده توی تخصص بالاتر میره نسبت به دانشجو هایی که فقط با جزوه درسارو پاس میکنن.

شما هم موفق باشید انشاالله.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام
    درسته واقعا همیشه کسانی که سهمیه های بالا دارن همه جور امکاناتی دارن..
    شاید باورتون نشه اما دوست خود بنده با درصد های زیر 20 امسال پزشکی دانشگاه کرج قبول شد.. یعنی بالاترین درصدش زبان 40 و خورده ای بود.
    به هر حال به نظر من کسی که برای عمومی بره خارج سطحش فوق العاده توی تخصص بالاتر میره نسبت به دانشجو هایی که فقط با جزوه درسارو پاس میکنن.

شما هم موفق باشید انشاالله.
    سلام
    من باور می کنم. نه، هر دانشگاهی در خارج از کشور ارزش رفتن نداره. نه، خیلی ربطی نداره البته مگر بخواهند همان کشور تخصص هم بخوانند. متشکرم و آرزو متقابل

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)