نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تکنیک های تست زنی آیلتس

Post تکنیک های تست زنی آیلتس

سلام دوستان
    هدف از باز کردن این موضوع این بود. من دو بار آزمون رسمی آیلتس دادم در پایان آزمون دیدم که اکثر بچه ها و دوستای خودم که صحبت میکردیم همه از ترفند و تکنیک های آزمون حالا شخصی یا عمومی حرف میزدن. اگه شما هم توجه کرده باشید آزمون آیلتس نسبت به آزمون های گذشته سخت تر شده و این داوطب ها رو به سمت تکنیک های میکشونه. ینی من دیدم طرف داشت راجع به مهندسی معکوس توی تست زنی آیلتس حرف میزد .
    دوستانی که تکنیک و ترفندی دارن واسه قسمت های مختلف آزمون مخصوصا و ازش نتیجه گرفتن توی آزمون رسمی لطفا به اشتراک بذارن.
    ممنون
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

پیش فرض پاسخ : تکنیک های تست زنی آیلتس

سلام هیچ روشی به معنای مهندسی معکوس وجود نداره. آزمون بشدت برنامه ریزی شده است و مهارت بالای شخص باعث بوجود امدن تکنیک می شود.مثلا در بحث ردینگ کسی که زیاد کار کرده باشه میره سر وقت fill in the blank بعد y/n/not given و در آخر میره سراغ match of the heading این میشه یه تکنیک که از نظمی که خود ایلتس در چیدن سوالات داره تبعیت نمی کنه . در هر صورت وقت خودتون رو با مهندسی معکوس هدر ندید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)