صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

سلام دوست عزیزم و بسیار ارزشمندم

اگر صلاح بدونید ، در این تالار با ساختار ارئه شده در زیر ، در مورد ممتحنی که باایشون آزمون اسپیکینگ داشتید بحث کنیم....

1- نام ممتحن :
    2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :
    3-نظرات شما در مورد ممتحن
    :

چقدر خوب تر می شود از هر گونه ارسال هایی که خلاف مقررات فروم باشد بپرهیزیم(پینگلیش + نامرتبط + بی محتوا +...)

امید دارم از نزدیک ببینمتون
    ویرایش توسط nimaafshar8 : September 30th, 2012 در ساعت 05:31 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

ضمن تشکر از مدیر خوش ذوق فروم اجازه می خوام تجربه خودمو بگم:
    1_ آقای رفیعی
    2-دانشگاه آزاد
    3-رفتار بسیار خوب و مثبت، حمایتگر، لهجه، لحن و سرعت صحبت بسیار خوب و مناسب، در مجموع به نظر من موقع امتحان گرفتن چیزی کم و کسر نمیزارن برای آزمون دهنده. نمره هم همونی که فکرشو می کنید می گیرید، نه دست بالا نه خیلی پایین. به نظر من کاملا منصفانه به حقتون می رسید.

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

سلام ،

1- نام ممتحن :
    براي آيلتس جنرال با آقاي رحيمي ، براي آيلتس آكادميك با خانم اخوان امتحان داشتم،.

من پارسال امتحان دادم ، مرداد ماه آيلتس جنرال و مهرماه آيلتس آكادميك در ايران آيلتس (اگه اشتباه نكرده باشم اسمش رو)

3-نظرات شما در مورد ممتحن :براي آيلتس جنرال با آقاي رحيمي امتحان دادم كه فوق العاده بودند ، بسيار متين، ملايم، خيلي كم به شما نگاه مي كنه بنابراين اصلا استرس نمي گيريد، و خيلي عالي نمره دادند،‌دقيقا وقتي از اتاق ميايد بيرون مي تونيد حدس بزنيد چند مي شيد، برخورد و نمره دادنشون عالي بود. فقط سعي كنيد با همون آرامشي كه با شما صحبت مي كنه جواب بديد و اصلا شتابزده نباشيد

براي آيلتس آكادميك با خانم اخوان امتحان داشتم،‌قبلش خيلي از ايشون تو همين فروم تعريف هاي ضد و نقيض شنيده بودم و ترس داشتم ولي اصلا نظرم با بعد از امتحان فرق داشت، اولش خيلي عصبي بودم چون خيلي آروم صحبت مي كنند و تقريبا بايد زل بزنيد به دهان ايشون تا سوالات رو متوجه بشيد! ولي اگه متوجه نشديد حتما دوباره براتون تكرار مي كنه، خيلي منطقي و خوب برخورد مي كنه اگر احساس كنه جايي خيلي خوب نمي تونيد جواب بديد سوال رو به صورت ديگه هم براتون توضيح مي ده در مجموع خيلي راه مياد و نمره هم دقيقا در حد هموني كه صحبت كرديد مي ده، به نظرم منصفانه بود و همون چيزي بود كه انتظار داشتم. و اين برخلاف نظر بقيه دوستاني بود كه از ايشون بد گفته بودند ، من خيلي راضي بودم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : September 30th, 2012 در ساعت 05:36 PM
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

1- نام ممتحن :
    3-نظرات شما در مورد ممتحن
    :

1- آقای رحیمی
    2- عصردین و دانش
    3-راستش همون طور که mehrnazme نوشتن ، بودن ولی من هنوز نمره رو نگرفتم ونمیتونم در این مورد قضاوت کنم . فقط بر خلاف تصور خودم که فکر میکردم از شدت استرس اصلا نتونم صحبت کنم ،اینطور نشد در حدی که خود اگزمینر هم فکر کرد من خیلی ریلکسم!!!به هر حال خوب بود.من راضی بودم.

Junior Member

1- آقای علی ابراهیمی
    2- دانشگاه آزاد
    3- برخوردشون خوب بود، تأیید میکردن ، لهجه و سرعت حرف زدنشونم خیلی خوب بود. حتی من یه سوال رو متوجه نشدم و پرسیدم و جواب دادن بهم، در کل استرسی وارد نکردن. نمره هم دقیقا همونجوری شد که خودم حدس میزدم. منصفانه نمره دادن به نظرم.

Junior Member colonel_hamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - NIT

1- نام ممتحن :
    آقای عبدالقرآن یا یه همچین چیزی که هندی بودند (دوستان اگه اسم دقیقشو متوجه شدن بگن تا من اصلاح کنم )

موسسه عصر دین و دانش - تاریخ 22 سپتامبر 2012

3-نظرات شما در مورد ممتحن : ایشون کمی لهجه هندی دارن ولی تقریبا قابل فهمه ، اخلاقشون خوبه و موقع صحبت دائم تاییدتون می کنن که به اعتماد بنفستون کمک می کنه ، فقط بعضی اوقات وقتی هنوز جمله ای وسطشین رو تموم نکردید می پره وسط حرفتون ، درضمن ایشون قبل از شروع مصاحبه برخلاف بقیه ممتحنین خودشون نمیان دنبالتون و شما باید برید پیشش
    !

----
    پانوشت : هنوز نمره ام نیومده ، وقتی اومد این پست رو آپدیت می کنم و نظرمو راجع به نمره ای که دادن هم میگم
    Wise People Talk because they have something to say ; Fools , Because they have to say something

مال منم آقای هندی بود
    منم اسمشو عبدالقرآن شنیدم
    خیلی بین حرف ها رو قطع میکرد
    اصلا سعی نکنین عبارتی رو حفظ کنین که تابلو میفهمه مگه اینکه خودتون با hesitation و کاربرد عبارت تاخیرش بدین
    همین که بعضی جا رو روان صحبن کنین و بعضی جا رو مکث و تاخیر زیاد زود میفهمه
    بین کیو کارت من که فکر کنم حدود 1.5 دقیقه بیشتر نشد حرفم رو قطع کرد
    مطمین هستم 2 دقیقه نشده بود
    روی پارت 3 هم وقتی جواب رو میدین نظر شما رو جمع بندی میکنه و دوباره به خودتون میگه اصلا نترسین
    مثل دوستمون که گفت میپره وسط حرفتون یه نکته داره این که
    اگر صحبتتون ارگنایز باشه همون frstly.second
    فکر میکنم قطع نکنه

اگر کسی راجع به نمره دادنش میدونه ما رو بی خبر نگذاره

Junior Member

خانم سيلويا (فاميليش رو يادم نمياد)
    آيلتس تهران
    لهجه‌شون خيلي خوب و استاندارد بود. بسيار خوشرو بود و سعي داشت که جو آرام و راحتي رو ايجاد بکنه.
    البته هنوز جواب رو نگرفتم که بتونم نظري راجع به نحوه نمره دادنش داشته باشم.

1- نام ممتحن :
    .اسم ممتحن هم شادی بود ولی فامیلیش یادم نیست...

تهران آیلتس

3-نظرات شما در مورد ممتحن :
    یه خانم جوون بود...اصلا بهم کمک نکرد،حتی یجا یه کلمه یادم رفت همین جور بر و بر واستاد منو نگاه کرد تا خودم جمله رو عوض کردم.از همون لحظه ای که وارد شدم هم ضبط روشن کرد تا اون لحظه که داشتم در باز می کردم برم بیرون!!! اولش هم هیچ توضیحی راجع به ضبط و اینا نداد حتی نپرسید استرس داری یا... یه راست شروع کرد.البته منم سعی کردم کامل و با اعتماد به نفس جواب بدم و جز اون یک مورد که یادم رفته بود و جمله رو عوض کردم مشکل دیگه ای نداشتم به نظر خودم.اما راستش به خاطر همون خیلی می ترسم چون یه 3-4 ثانیه من من کردم ولی بعد ادامه دادم...
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 8th, 2012 در ساعت 10:17 PM دلیل: تنظیم برای ساختار ارائه شده

Senior Member

1- آقای رحیمی 2- دین و دانش 3- خودشون که میشه گفت مشکلی برای امتحان دهنده ایجاد نمی کردند . ممکنه نظرات با توجه به نمره دادن و موضوع اسپیکینگ تغییر کنه نسبت به افراد مختلف. مثلا خود من واقعا تنها موضوعی که بهش فکر نکرده بودم گیرم افتاد که امتحانم رو افتضاح دادم . به همین خاطر کلا نظرم نسبت به اسپیکینگ منفی شد! چه برسه به آقای رحیمی یا ... .

صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین