نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درخواست روادید شنگن از طریق ویزامتریک

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض درخواست روادید شنگن از طریق ویزامتریک

مشتری مداری و تسهیل ارائه درخواست
    سفارت جهت تسهیل ارائه درخواست روادید برای شما، طبق قرارداد با شرکت خدماتی ویزامتریک همکاری می نماید. ویزامتریک در ارائه درخواست روادید به شما یاری می رساند و درخواست شما را به سفارت منتقل می نماید. درخواست شما در سفارت بررسی و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.
    نشانی مرکز درخواست روادید ویزامتریک در ایران که تحت نظارت سفارت فعالیت می کند عبارت است از: تهران، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان 21، پلاک 137، طبقه اول ساختمان شیرازی - تهران-1513933134.
    خدمات ویزامتریک، تعیین زودهنگام وقت و زمان انتظار کوتاه در این مرکز را در قبال تعرفه ای به میزان 19 یورو امکان پذیر می سازد. همچنین امکان استفاده از خدمات ویژه (خدمات وی آی پی و غیره) نیز وجود دارد.
    این لینک شما را به صورت مستقیم به ویزامتریک منتقل خواهد نمود: https://www.visametric.com/iran/Germany/fa

ارائه درخواست روادید
    جهت ارائه درخواست روادید، لطفاً در زمان وقت تعیین شده شخصاً نزد شرکت خدماتی ویزامتریک حضور یابید. طی این مراجعه حضوری، مدارک کامل درخواست خود را ارائه و هزینه بررسی درخواست روادید توسط سفارت آلمان در تهران و نیز هزینه خدمات شرکت خدماتی ویزامتریک برای همکاری در ارائه درخواست روادید را پرداخت خواهید نمود و به سؤالات مرتبط با سفر خود پاسخ خواهید داد. همچنین عکس شما و آثار انگشتان شما اخذ خواهد شد.

طی فرایند بررسی
    سفارت درخواست شما را بررسی نموده و نسبت به آن تصمیم خواهد گرفت. در این راستا بررسی می نماید که آیا شرایط حقوقی را برآورده می سازد یا خیر. این امر معمولاً 3 هفته طول می کشد. لطفاً توجه داشته باشید که اصولاً امکان پاسخگویی به سؤالات مرتبط با وضعیت رسیدگی به درخواست طی این مدت وجود ندارد. پس از این مدت: تنها امکان پاسخگویی به خود شخص درخواست کننده، نماینده قانونی وی و یا دارنده وکالت کتبی از وی وجود دارد.

عودت گذرنامه
    به محض اینکه سفارت در مورد درخواست شما تصمیم گیری نمود، گذرنامه خود را از طریق شرکت خدماتی ویزامتریک دریافت خواهید نمود.
    در صورتی که درخواست روادید شما رد شده، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل طی ابلاغیه ای به شما اعلام می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دلایل می توانید به بخش سؤالات متداول مراجعه نمائید.

ویزامتریک اطلاعی از این دلایل ندارد و از این رو نمی تواند سؤالات مرتبط با این موضوع را پاسخ دهد.
    شما همچنین می توانید در هر زمان، درخواست جدیدی به همراه مدارک کامل، گویا و مستند، ارائه نمائید.

ارائه درخواست طبق ماده 17 (5) آئین نامه روادید
    در صورتی که متقاضیان مایل به استفاده از خدمات شرکت ویزامتریک نباشند، این امکان را دارند که درخواست روادید خود را مستقیماً نزد سفارت ما ارائه نمایند. تعیین وقت می بایست از طریق سیستم تعیین وقت اینترنتی صورت گیرد.
    به دلیل ظرفیت محدود باجه ها، معمولاً زمان انتظار طولانی خواهد بود، در حالی که ارائه درخواست از طریق ویزامتریک سریع تر و راحت تر می باشد.

منبع: https://teheran.diplo.de/ir-fa/servi...eise/-/1906470

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : درخواست روادید شنگن از طریق ویزامتریک

بطور خلاصه: ازین به بعد درخواست ویزای شنگن آلمان با شرکت خدماتی ویزامتریک خواهد بود.

Junior Member

سلام

ببخشید من یه سوالی داشتم.
    من هنوز متوجه نشدم که برای اینجا نیازی به ترجمه مدارک هست یا نه؟
    یا اگر همون اصل مدارک و کپی‌هاش رو ببرم کافیه؟

هیچکس ننوشته و خود ویزامتریک هم پاسخگو نیست

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Chitgaran نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من یه سوالی داشتم.
    من هنوز متوجه نشدم که برای اینجا نیازی به ترجمه مدارک هست یا نه؟
    یا اگر همون اصل مدارک و کپی‌هاش رو ببرم کافیه؟

هیچکس ننوشته و خود ویزامتریک هم پاسخگو نیست

دوست عزیز داخل سایت ویزامتریک، بخش مدارک لازم رو ببینید. با توجه به نوع ویزای درخواستی، فایلهای پی دی اف مربوط به فهرست مدارک لازم اونجا قرار دارن.
    لینک صفحه مربوط به مدارک سایت ویزامتریک

فهرست مدارک هم که توی این فایلها هستن، از خود سایت سفارت هستند و برای هیچ کدوم هم نگفته ترجمه.
    کلاً روال ویزا همون روال قبلی هست و مدارک هم همونهایی هستن که سفارت قبلاً درخواست میکرده. خود سفارت هم مدارک رو بررسی میکنه.
    تنها فرقی که ایجاد شده اینه که به جای اینکه مدارک رو توی روز مصاحبه ببرین به سفارت تحویل بدین، باید برید دفتر ویزامتریک و پاسپورت رو هم از همونجا تحویل بگیرید.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

کسی می‌دونه ویزامتریک چند وقته وقت میده؟ چون تو سفارت که دیگه جدول جدیدی برای زمان وقت ها نیست

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    کسی می‌دونه ویزامتریک چند وقته وقت میده؟ چون تو سفارت که دیگه جدول جدیدی برای زمان وقت ها نیست
    زمان احتمالی وقت سفارت برای ارائه درخواست بعد از ثبت نام در لیست انتظار
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

سلام خدمت دوستان عزیز.
    من برای پدر مادرم وقت گرفته بودم که با دعتنامه برن سفارت که سیستم ویزامتریک اومد و هفته بعد نوبتشون شده. در حال حاضر براشون مقدور نیست که بیان. آیا امکان داره بازه زمانی سفرشون رو برای بعد از عید 98 بزنن؟؟ چون نوشته باید رزرو پرواز و محل اقامت تعیین کنین و جزو مدارک ارایه بدین. خواستم بپرسم آیا کسی تجربه ای داره؟ یا وقتشون رو کنسل کنن دوباره از اول وقت بگیرن؟؟

Junior Member

سلام دوستان

چقد طول میکشه بعد از پرداخت و درخواست از ویزامتریک بهت وقت بدن؟ یعنی اینکه تو همون هفته وقت بگیرم امکانش هست یا نه؟ کلا میخوام ببینم ویزامتریک میتونه جایگزین وقت اضطراری باشه؟ من 40 روز دیگه پرواز دارم!

ممنون میشم از جواب سریع
    ویرایش توسط nasrin17 : July 1st, 2019 در ساعت 06:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام دوستان

چقد طول میکشه بعد از پرداخت و درخواست از ویزامتریک بهت وقت بدن؟ یعنی اینکه تو همون هفته وقت بگیرم امکانش هست یا نه؟ کلا میخوام ببینم ویزامتریک میتونه جایگزین وقت اضطراری باشه؟ من 40 روز دیگه پرواز دارم!

ممنون میشم از جواب سریع
    با ویزامتریک تماس بگیرید و این رو سوال کنید... باید قانوناً حداقل 3 هفته بین پرواز (شروع برنامه سفر) و درخواست ویزا فاصله باشه ...
    احتمالاً اگر درخواست وقت VIP کنید امکان پذیر خواهد بود ...

در سیستم جدیدشون به این صورت هست که شما مبلغ 190 یا 600 هزار تومان رو به حسابشون واریز میکنید و سپس در سایت که شماره فیش رو وارد میکنید ، یک تقویم مشاهده میکنید که اونجا میتونید خودتون وقت های خالی رو ببینید و انتخاب کنید. اما این تقویم فقط بعد از ورود شماره فیش بانکی قابل دیدن هست.
    بهترین راه سوال مستقیم از خود ویزامتریک هست.

موفق باشید

سلام دوستان یه سوال داشتم ازتون باتجوحه به اینکه همه با تجربه من 2 تا فرزند دارم و برای اینکه یکم شانس بالا ببریم ب همراه پسرم که 17 سالشه و همسرم میخوایم بریم آلمان تمکن مالی تقریبا 320 میلیونه و 8 تا سند ملک دارم خودم جواز کسب دارم و همسرم استاد دانشگاه هست و استخدام نیست ولی میتونه گواهی اشتغال بگیره پسرم هم قراره گواهی اشتغال به تحصیل بگیره و نامه مرخصی درست توی تاریخ سفر بگیره و دعوتنامه هم از یکی از دوستام که مهندس شرکته بنزه بگیرم توی شهر اشتوت گارت میخوام بلیط رو به فرانکفورت بگیرم بعد بلیط قطار از فرودگاه به بان هوف و بعدش اشتوت گارت بگیرم دخترم هم که کلا میمونه ایران و 13 سالشه پیش مادربزرگش به نظزتون با این شرایط اقدام کنم؟ نمیخوام سابقه مون خراب شه و حتی برنامه سفر هم دقیق تنظیم کردم برای ارایه به سفارت لطفا راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)