صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64

موضوع: با حجاب یا بی حجاب ؟

Junior Member

پیش فرض با حجاب یا بی حجاب ؟

سلام دوستان، لطفا راهنمایی بفرمایید که اگه خانومها با حجاب بروند سفارت شانسشون برای ویزا بیشتره یا بی حجاب؟ اصلا این موضوع براشون اهمیت داره؟
    اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی

پیش فرض پاسخ : با حجاب یا بی حجاب ؟

فرقی نمی کنه .من باحجاب بودم اما گرفتم یک نفر دیگه هم بود که گرفت. .ولی روی CV عکس با حجاب نچسبون چون دانشگاها بعضی ها معنای خوبی از حجاب نمی کنند .

.اصلا روی CV بهتر عکس نچسبونی .
    The truth of my life:I`m only looking for you

كلا خيلي مهم نيست.
    ولي به نظر من يه ذره با حجاب بهتره چون يه tie به فرهنگ وطن حساب ميشه.

تا اونجایی که من می دونم برای ویزا فرقی نمی کنه.

Junior Member

ارتباطي به حجاب نداره،بهتره همون طور كه هستيد بريد.

من شنیدم خیلی فرقی نمیکنه اما اگه با حجاب باشید بهتره چون فکر نمیکنن شما به دلایله مذهبیه که میخواین برین.

Junior Member

حجاب جزو عقايد انسان است حالا به فرض هم كه براشون مهم باشه شما حجابتون رو بر مي داريد؟؟؟؟؟؟؟؟من براي ويزاي كانادا هيچ مشكلي نداشتم با حجاب هم بودم اتفاقا برخوردشون هم خيلي خوب بود آمريكا رو نميدونم
    فكر نمي كنم عقايد انسان تابع مكان باشه
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

سلام...همون طور که دوستان دیگه گفتن...حجاب شما (چه بر مبنای اعتقادتون باشه و چه به اجبار محیطی) چیزیه که مربوط به روحیات و انتخاب شماست....اونها هیچ وقت به خودشون اجازه نمی دن که با شما در این باره بحث کنن یا نخوان بهتون ویزا بدن...چراکه چیزهای با اهمیت تری وجود داره که می تونن بهشون گیر بدن...از نظر اونها شما به عنوان یک انسان قابل احترامید...اما لزومن این احترام به معنای این نیست که میتونید وارد کشور اونها بشید...چرا که مهمترین مسئله برای اونها منافع کشور متبوعشون...شما اگر حتی بی حجاب باشید اما بخواید برید اونجا و تبدیل به بار اضافی بر سیستم حکومتی یا اقتصادی اونجا بشید حق ندارید ویزا بگیرید...به همین سادگی...
    و اما نکته دیگه...در صورتیکه دارید به سفارتخونه های کشورهای مختلف در ایران میرید که اصولن بحث حجاب منتفیه..منظورم اینه که شما می بایست حجاب داشته باشید...اگر چه اونها در اونجا (سفارتخونه های داخل ایران) هم حجاب ندارن...اما شما به عنوان یک ایرانی که از قوانین این مملکت تبعیت می کنید در صورتیکه حجاب نداشته باشین به نوعی بی احترامی علنی به قوانین کشورتون رو در اون سفارتخونه به نمایش گذاشتین...
    اما اگه در کشور دیگه ای برای ویزا اقدام می کنید...به نظر من تفادتی نداره...هر جور که فکر می کنید بهترین هستید برید...

ببخشید که پرچونگی کردم...
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Senior Member maryamf آواتار ها

یه نکته عجیب!

از یکی از دوستام شنیدم که دوستش برای ویزای امریکا رفته بوده دوبی. کسی که باهاش مصاحبه داشته همون کسی بوده که یه زمانی تو ایران تو سفارت سوئد باهاش مصاحبه کرده بوده از قضا ایشون تو ایران باحجاب بوده و اونجا بی حجاب و به همین دلیل اون فرد ردش می کنه چون به نظرش این خانوم یه دروغگو بوده!!

Junior Member

کلا رفتار دانشگاهها نسبت به خانوم‌های با حجاب چطوریه؟
    من شندیم تو اروپا زیاد خوب نیستند! اما راجع به آمریکا چیزی نشنیدم.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)