صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 64 , از مجموع 64

موضوع: با حجاب یا بی حجاب ؟

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

پیش فرض پاسخ : با حجاب یا بی حجاب ؟

سلام دوستان و اساتید عزیز
    می خواستم راهنمایی کنید که کدوم سفارت در مورد حجاب از همه راحت تر میگیره و نیازی به عکس با پیدا بودن گوش نیست؟ آخه همسر من اینجا چادر می پوشن و به هیچ وجه حاضر نیستن که با شال و معلوم بودن گوش ها عکس بگیرن.
    البته خودم تو قوانین وزارت خارجه خونده بودم که به دلایل مذهبی (و نه قومی و قبیله ای) میشه با حجاب عکس ارائه داد، ولی نگرانم یه سفارت خاصی به این مساله گیر بده... میدونید که اونجا، جای بحث کردن و ارائه ماده و تبصره قانون نیست، مخصوصا اگه آفیسر آدم بی منطقی باشه!
    لا حول و لا قوه الا بالله

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید عزیز
    می خواستم راهنمایی کنید که کدوم سفارت در مورد حجاب از همه راحت تر میگیره و نیازی به عکس با پیدا بودن گوش نیست؟ آخه همسر من اینجا چادر می پوشن و به هیچ وجه حاضر نیستن که با شال و معلوم بودن گوش ها عکس بگیرن.
    البته خودم تو قوانین وزارت خارجه خونده بودم که به دلایل مذهبی (و نه قومی و قبیله ای) میشه با حجاب عکس ارائه داد، ولی نگرانم یه سفارت خاصی به این مساله گیر بده... میدونید که اونجا، جای بحث کردن و ارائه ماده و تبصره قانون نیست، مخصوصا اگه آفیسر آدم بی منطقی باشه!
    خانم من هم چادر می پوشد و پیدا بودن گوش فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشد با اندکی اغماض جزو گردی صورت حساب می شود

در غیر اینصورت ممکن است به مشکل بخورید
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام
    به نظر من بهتره با توجیه اینکه برای امنیت خودتون و آمریکا این کار رو می کنید، برای خودتون دردسر درست نکنید و ترجیها در یه عکاسی در کشوری که میرید مصاحبه عکس با حجاب بندازید. حداقل در مورد ترکیه میدونم که چون اونا هم خیلیهاشون حجاب جدی دارن و در عین حال میخوان عکس مناسب بندازن تجربه بهتری دارن. موفق باشید.

تاپیک تکراری ست.
    لطفا" جستجو بفرمایید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)