صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 64

موضوع: با حجاب یا بی حجاب ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با حجاب یا بی حجاب ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz
    کلا رفتار دانشگاهها نسبت به خانوم‌های با حجاب چطوریه؟
    من شندیم تو اروپا زیاد خوب نیستند! اما راجع به آمریکا چیزی نشنیدم.
    من توي دانشگاه رو نميدونم ولي توي جامعه برخوردشون خيلي خوب بود البته اين چيزي كه من مي گم مربوط به كانادا است وچون كشور مهاجر پذيري هست حجاب داشتن چيز غير عادي نبود ولي توي اروپا احتمال داره برخوردشون....
    2 تا از دوستاي خودم دانشگاه تورنتو هستند و با حجاب هم هستند من پرسيدم مشكلي نداشتن
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

Junior Member

در مورد حجاب نميدونم ولى
    روزى كه من براى ويزا رفتم يه دختره ايرونى رو رد كرد، چون گفت تو كه MINIJUPE ميپوشى شايد برنگردى!!
    البته اين موارد خيلى نادره.

Junior Member

از برآند حرفا تا اینجا می‌شه نتیجه گرفت با حجابها بهتر ویزا می‌گیرند

Junior Member

I wore a same Iran when i had an interview, and i do not have any problem . and some girls did not have scarf but they got their visa too. i saw different wearing in the embassy , but there are some point that certainly effect in your situation, try to be relax so wearing in this way that you have a good feeling, and also not so strange and more different from Iranian wearing!! but wearing scarf or not is not so important for them
    may be this topic is not a good place for discuss about it but you have to remember that , all people in the embassy are so smart and considering your file with psychologically, so try to
    be cool and relax
    and about here, we have many people that they are wearing with veiling and there is not any different among us!!!! you are free in your wearing and thinking and there is not any limitation or bad behaviour because of your wearing!!! also we have many Pakistanian or other Muslim that they are more tough than us .

good luck

بهتره بحث به یه جریانه عقیدتی کشیده نشه و بحث حجاب تویه جامعه و تویه سفارت به نظر من متفاوته
    تویه جامعه تجربه و درک شخصی هر کسی وقتی تو محیط قرار میگره با بقیه فرق میکنه ابراز نظر خارجه گود خیلی وقتا دور از منطق و واقعیته
    مثلا من اولین بار که اروپا رفتم با حجاب بودم اما بعد پشیمون شدم حالا امریکا رو نمیدونم
    برا سفارتم نباید حساسشون کرد چه تو بی حجابی و چه با حجابی

Junior Member

من در آمريكا چه در دانشگاه و چه در جامعه با وجود حجاب هيچ مشكلي نداشتم.اتفاقا از ايران هم راحت ترم .اينجا اصولا كسي كاري به كار كسي نداره،آزادي شخصي حرف اول رو ميزنه.البته كلا ديدشون نسبت به ايران يه جوريه خوب اون هم طبيعيه چه توقعي ميشه داشت.واينكه با مسلمون ها هم يه جور محتاطانه برخورد مي كنن و اين رفتار با با حجاب و بي حجاب هم فرقي نداره.مثلا SSSS كه در هنگام مسافرت هاي داخلي روي كارت پرواز مي زنند،اصلا كاري به مرد و زن و با حجاب و بي حجاب نداره.

Junior Member

I agree with you, that is true i have some friends with scarf while there is not any different among us you can done in your way and believing here and what your heart wants, but I recommended for embassy be careful, for example last year one of my friend wore tie in his interview and the man ask a lot about why he had wore a tie!!! it is better do not create new problem for yourself
    good luck

من سفارت آمریکا تو دبی با حجاب رفته بودم. هیچ مشکلی نبود و راحت ویزا گزفتم.
    Qui ne risque rien n'a rien

atousa
    Guest

در این باره حساسیت زیادی وجود داره. اگه پسرا هم آستین بلند رو به اجبار بپوشن یا ریششون رو مجبوری نزنن از این سوالا پرسیده میشه. در هر حال وقتی یه سری دفاع می کنن باید به بقیه هم اجازه ی رد کردن داده بشه.

Junior Member

سلام
    در آخر یه چیزی که من توی دیترویت دیدم رو بگم به دوستان. اینجا خانوم با حجاب خیلی هست و مثل بقیه دارند درس میخونند و دانشگاه هم کاری بهشون نداره. در مورد ویزا اطلاع چندانی ندارم ولی وضعیت دانشگاه اینطوری بود که عرض کردم.

حامد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)