صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 64

موضوع: با حجاب یا بی حجاب ؟

پیش فرض پاسخ : با حجاب یا بی حجاب ؟

I really do not think so, I got my first time visa without hijab
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

اولا که حجاب یعنی حیا کی گفته که کسی که روسری نداره یعنی بی حجاب و بی حیا است!!!!!
    ادم می تونه با حجاب ولی بی روسری باشه

در مورد سفارت بهتره که لباسی پوشیده بشه که اصلا جلب توجه نکنه
    پوشیده ترین لباس بدون روسری بهترین لباس است
    چون هم روسری جلب توجه میکنه و هم لباس های ناجور
    شما باید نشون بدین که نه خیلی متعصبید و نه خیلی هویت باخته و در حقیقت بایداین جوری باشید یک انسان پیشرفته و موفق نه متعصب است و نه هویت باخته

Junior Member

به نظر من كه صداقت براشون مهمتره تا چيزاي ديگه ...... هموني باشين كه هستين اين نشون دهنده ي اعتماد بنفستونه... اونا ميدونن تو ايران چه خبره پس خيلي فيلم بازي نكنيم. خيليا اونجا هستن و اصلنم به مشكل بر نخوردن.
    روي هر پله كه باشي خدا يه پله از تو بالاتره، نه بخاطر اينكه خداست واسه خاطر اينكه دستتو بگيره

azadeh23
    Guest

I f our photo is without scarf ,can it cause any problem in the airport in Iran when we are leaving the country

Junior Member

با سلام خدمت جناب اقای فرشاد

فقط جهت اطلاع عرض کنم که برخی از خانمهای محجب به عنوان F2 همسران خود را همراهی می کنند. در ضمن اینطور هم که با دوستانمان صحبت کرده ایم، هیچ موردی از مشکل یا دشواری از این بابت نشنیده ایم. پیروز باشید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

همون طور که تو تاپیک نتیجه مصاحبه قبرس گفتم officer به عکس با حجاب یکی از خانم ها گیر داد و ایشون مجبور شد سریع بره عکس بگیره بیاره البته با قیمت نجومی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    همون طور که تو تاپیک نتیجه مصاحبه قبرس گفتم officer به عکس با حجاب یکی از خانم ها گیر داد و ایشون مجبور شد سریع بره عکس بگیره بیاره البته با قیمت نجومی.
    سلام
    ببخشيد مگه اصلن ميشه خانمي در ايران پاس با عكس بدون حجاب بگيره؟! حتي خارج از ايران هم بخواد بگيره بايد از سفارتخونه هاي ايران بگيره ، اينطور نيست؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh23
    I f our photo is without scarf ,can it cause any problem in the airport in Iran when we are leaving the country
    ??? ???

Dear maryamgoli,

It is not the passport picture we are talking about here, what we mean is the visa picture,
    For the former you can never imagine that! but for the visa t is possible either way
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    Dear maryamgoli,

It is not the passport picture we are talking about here, what we mean is the visa picture,
    For the former you can never imagine that! but for the visa t is possible either way
    استاد سارا ;D
    آخه مگه عكس ويزا رو همونجا از متقاضي ويزا خودشون نميگيرن؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

به نظر من سخت نگيريد . شما اگه با آرامش و همونجوري كه هميشه هستي بري تاثير گزار تري. ديدي ميگن اگه اسب سوار ميشي نترس اگه بفهمه ترسيدي ميندازدت ؟ خوب اينجا هم اگه طرف از امواجي كه شما ساطع مي كني بفهمه دلشوره داري . قلبت اومده تو دهنت يا خودت و مثله دلقكا ساختي كه اون خوشش بياد رد خور نداره كه ردت كنه. ;D باور كنيد همه چي به ما بستگي داره . اوني كه رد ميشه عكس العمل عمله خودش و مي بينه . اگه قراره كه بدون حجاب باشيد بعدا چون اين به هر حال يه كم از وضع عاديه هميشگيتون متفاوته پس فكر كنم اون روز مثل هميشه باشيد خيلي راحت تر بتونيد استرسش رو تحمل كنيد . تجربه هيچكس رو در ويزا براي خودتون تعميم نديد . خيلي ها بي حجاب رد شدن ولي دليل مسائلي مهم تر بوده . ضمنا به نظر شخص سفارتم بستگي داره . اگ منصف نباشه حتما نظر شخصيشو دخالت ميده . مثلا از ايراني ها خوشش نياد . در اين صورت كاري ازتون ساخته نيست . فقط خدا رو تو قلبتون داشته باشيد و مصمم جلوش ظاهر شين . ;D انشاء... همتون و ميزا بدست ببينم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)