صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 64

موضوع: با حجاب یا بی حجاب ؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : با حجاب یا بی حجاب ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    یه نکته عجیب!

از یکی از دوستام شنیدم که دوستش برای ویزای امریکا رفته بوده دوبی. کسی که باهاش مصاحبه داشته همون کسی بوده که یه زمانی تو ایران تو سفارت سوئد باهاش مصاحبه کرده بوده از قضا ایشون تو ایران باحجاب بوده و اونجا بی حجاب و به همین دلیل اون فرد ردش می کنه چون به نظرش این خانوم یه دروغگو بوده!!
    خيلي جالب بود.
    يه سوال بين ويزاهاي f1 و f2 از اين لحاظ فرقي نمي كنه؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Barcelona
    Guest

كجاش جالب بود. آقا اينجا حجاب يه قانونه. تو دبي اين طوري نيست. هيچ ربطي هم به اعتقاد نداره. بيچاره دختره تو اينجا با حجاب وارد سفارت شده و بر نداشه. منم بعضي موقع ها كلام رو تو خونه بر نمي دارم. ولي اونجا از اول بي حجاب بوده ديگه سرش رو سري نكرده. كجاش دروغگو هست. برنده ي جايزه نوبل(شيرين عبادي) هم براي گرفتن جايزه روسري سرش نكرد ولي اينجا مي كنه. چون اينجا قانونه ولي اونجا نيست.
    پي نوشت: يعني يه مو انقدر مهمه؟ همه مي دونن كه سفارت دبي وضعيتش چطوريه. دوست من رو به خاطر معدل ليسانسش رد كرد. دبي كلا قاطيه . جواب افيسر هم كاملا بي ربط بوده.
    ياد آوري: ما در سال 2008 زندگي مي كنيم و در حال وارد شدن به سال 2009 هستيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    یه نکته عجیب!

از یکی از دوستام شنیدم که دوستش برای ویزای امریکا رفته بوده دوبی. کسی که باهاش مصاحبه داشته همون کسی بوده که یه زمانی تو ایران تو سفارت سوئد باهاش مصاحبه کرده بوده از قضا ایشون تو ایران باحجاب بوده و اونجا بی حجاب و به همین دلیل اون فرد ردش می کنه چون به نظرش این خانوم یه دروغگو بوده!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ayia Napa
    كجاش جالب بود. آقا اينجا حجاب يه قانونه. تو دبي اين طوري نيست. هيچ ربطي هم به اعتقاد نداره. بيچاره دختره تو اينجا با حجاب وارد سفارت شده و بر نداشه. منم بعضي موقع ها كلام رو تو خونه بر نمي دارم. ولي اونجا از اول بي حجاب بوده ديگه سرش رو سري نكرده. كجاش دروغگو هست. برنده ي جايزه نوبل(شيرين عبادي) هم براي گرفتن جايزه روسري سرش نكرد ولي اينجا مي كنه. چون اينجا قانونه ولي اونجا نيست.
    من هم در تأیید صحبت Ayia Napa باید بگم که:
    کار اون Officer کاملاً غیر منطقی بوده و اون خانم هم به هیچ وجه دروغگو نیست.
    مگه می شه کسی رو به خاطر اینکه مجبوره قانون یک کشور (حجاب در ایران) رو رعایت کنه، به دروغگویی متهم کرد؟؟
    برعکس!! اگر اون خانم در دوبی، (برخلاف عقایدش)، روسری سر می کرد، دروغگو بود...
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Senior Member maryamf آواتار ها

این می تونسته بهانه گیری باشه و دلیل واقعی نباشه. منظور من از حجاب فقط مو نبوده. کلا گویا ایشون در اینجا ساده و بی پیرایش بودند ولی اونجا تحولات اساسی داشتند. البته فکر می کنم زمانی که سفارت سوئد رفته بودند درگیر کارای پایان نامه بودند و با تیپ دانشجویی رفته بودند سوئد. حالا این نقل قول از نقل قول بوده. شاید دلیل دیگه ای هم بوده که دوستم ذکر نکردند..

Junior Member

اینو مطمئن باشید که طرز پوشش شما در زمان مصاحبه اصلا برای افیسر مهم نیست.
    فقط باید شما چیزی که هستید باشید. این خیلی مهمه. اگه با حجاب راحت تر هستید، حجاب داشته باشید. تعدادی از خانم ها که با من در 27 می و 24 جون همسفر بودند و حجاب داشتند، به راحتی ویزا گرفتند و کلیر هم شدند. برعکس این هم صادقه، خانم هایی که حجاب نداشتند هم به راحتی ویزا گرفتند و کلیر شدند.

فقط چیزی که مهمه اینه که خودتون راحت باشید. همین.
    ‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    قضيه همون آزاديه گزينشيه. مثل مديراي فروم كه آزادند گزينشي بدون اينكه علت قضيه رو بگن يا تفاوت بين صحبتها رو يك رو حذف كنن يكي رو نگه دارند. به قول يك جامعه شناس بزرگ مصري :يك جهان سومي هيچ گاه از آزادي لذت نمي برد . چون زماني كه به آن دست يافت از آن براي از بين بردن تفكرات مخالف! وزير سوال بردن گذشته خودش استفاده مي كند. مهم نيست.گويا نظر من غير از شما به مذاق خيليا خوش نيومده!
    سوال من گم شد. كسي مي دونه اين قضيه براي ويزاي f2 هم مشكلي بوجود مياره يا نه؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    یک شاعر ایرانی هم در جواب اون جامعه شناس مصری گفته:
    ابلها مردا عدوی تو نیستم من، انکار تو ام.
    والله مدیرای فروم جدیداً شدن داور فوتبال هر کی هر چی به ذهن و دهن ش میاد نثار اونا میکنن.
    ما مخلّ آزادی کسی تو فروم نیستسم و با کسی هم خصومتی نداریم، مثلاً به عنوان مثال میشه بدونم من چه خصومتی با شما یا خیلی کاربرهای دیگه ای که بهشون تذکر دادم دارم؟
    تا الان شده غیر از این تاپیک هایی که فقط کارشون به چالش کشوندن محیط فروم و وقت کشی خیلی از دوستان هستش من با کسی مشکلی داشته باشم؟
    منع کردن شما یا بقیه چه نفعی برای من داره؟
    یه نکته ای رو فراموش نکنید با معیارهای جامعه شناسی و تبار شناسی اخلاق تو فضاهای مجازی خیلی نمیشه در خیلی موارد به نتایج دقیق رسید.
    مثلاً بنظر شما بحث آزادی بیان تو فروم و کلاً فضای مجازی رو شما چطور تعریف می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    درود
    قضيه همون آزاديه گزينشيه. مثل مديراي فروم كه آزادند گزينشي بدون اينكه علت قضيه رو بگن يا تفاوت بين صحبتها رو يك رو حذف كنن يكي رو نگه دارند.
    سلام

میشه برای ادعاتون نمونه ای از این آزادی مدیران را در حذف گزینشی ارسال ها ذکر کنید؟
    در ضمن اگر مورد خاصی هست می تونید در تاپیک زیر عنوان کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,10130.0.html

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    درود
    قضيه همون آزاديه گزينشيه. مثل مديراي فروم كه آزادند گزينشي بدون اينكه علت قضيه رو بگن يا تفاوت بين صحبتها رو يك رو حذف كنن يكي رو نگه دارند.
    سلام

میشه برای ادعاتون نمونه ای از این آزادی مدیران را در حذف گزینشی ارسال ها ذکر کنید؟
    در ضمن اگر مورد خاصی هست می تونید در تاپیک زیر عنوان کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,10130.0.html

to pinkfloyd

شما نفعي نمي بريد. فقط نمي خوايد اون حرفهايي كه مخالف طرز تفكر شماست نمود پيدا كنه! به همين راحتي!
    در جواب يك حرف من "چه جالب!" همه چيز زير سوال رفته!" نوع اعتقاد من _مگه مو مهمه؟_ نوع طرز تفكر من( كه عقب مانده و قديمي فرض شده_يادآوري. ما در سال 2008 هستيم و وارد سال 2009 مي شويم_." اگر اساسا با همچين بحثي مشكل بوجود مياد سخن اين آقا بايد ابتدا حذف بشه!
    to sara.sh
    درود"shahrouz"
    بله مي تونم ذكركنم. اگر اين بار هم بدليل ذكر كردنش ممنوع السخن! نشم.
    موارد زيركه به صورت گزينشي هنوز نگه داشته شدند!:
    "ياد آوري: ما در سال 2008 زندگي مي كنيم و در حال وارد شدن به سال 2009 هستيم." اين قضيه نمي دونم به چي اشاره داره! توهين از اين واضحتر به من كه حذف نشده؟ همين جا

"من به اين مزخرفاتي! كه اين عضو گفته اعتراض دارم."لينك زير
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg85264
    "يكي از دلايلي كه *omplete نيست اينه كه اكثرا!! تريپ ميان! و يكي مثل من كه مياد و راستشو ميگه همه ميان ساز مخالف مي زنن. حالا همين آدمايي كه مي گن اون ور خبري نيست اگه بهشون ويزا ندن يه دپي مي زنن بيا و ببين. در هر حال اميدوارم اونجايي كه مي رم آدما ساده و رو راست باشن چون واقعا از اين پيچيدگي مسخره ي ذهن ايرانيا خسته شدم. " لينك زير
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,6799.30.html
    و...
    انسان واقعي كسي است كه خواست ونخواست خود را مي آفريند و آنچه را كه مي خواهد به او تزريق شود را رد مي كند. او كسي است كه روياروي تمام خطرها و بدبختي هاي زندگي قرار مي گيرد . اراده او همان آزادي است. قدرت آنچه مي خواهد و قدرت آنچه نمي خواهد.<br />&quot;نيچه&quot;

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در مورد مطلب ayia napa ایشون با اولین مطلب غیر مرتبطی که ارسال کنند با محرومیت مواجه میشوند چون من و بقیه مدیران چندین بار به ایشون اخطار دادیم.
    در ضمن من اصلاً نمیدونم طرز تفکر شما چی هست که بخوام باهاش مخالفت داشته باشم.
    تو این فروم من با آدمایی با تفکر مذهبی مثل sadra و ali7 ارتباط دارم با آدمایی در طیف مخالف.
    در ضمن اصلاً برای من طرز تفکر آدمایی که نمی شناسم اهمیتی نداره.
    فقط میتونم بگم عجب حوصله ای داری..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)