صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: تحصیل در گرایش گیاه پزشکی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش گیاه پزشکی و مسائل مرتبط

بهترین کار اینه که بری و تک تک سایت های دانشکده های کشاورزی آمریکا رو بگردی و مرتبط با موضوع مدنظرت با استاد مربوطه صحبت و یا ایمیل بزنی.
    از سایت webometrics میتونی تمام دانشگاه های دنیا رو پیدا کنی، ولی با اینحال تعدادی از دانشگاه هایی که دانشکده کشاورزی دارن رو در اختیارت میذارم شاید یکم جستجوت راحتتر شه.
    Univ. of california, UC Davis
    Univ of Nebraska-Lincoln
    University of Florida
    Univ. of Kentucky
    Washington State Univ.
    North carolina state Univ.
    Cornell Univ.
    Maryland Univ.
    Louisiana State Univ.
    Mississippi State Univ.
    Univ. of California, Berkeley
    Auburn Univ.
    Univ. of Missouri
    Univ of Minnesota
    Montana state univ.
    Iowa state univ.
    Univ of Georgia
    Wisconsin-Madison Univ.
    Purdue Univ.
    Virginia polytech.
    Oklahama state Univ.
    Clemson Univ.
    Ohio State Univ.
    University of Arizona
    Penn. State univ.
    Oregon State Univ.
    Texas A&M Uni.
    Univ. of Tennessee
    ویرایش توسط n85825 : November 18th, 2015 در ساعت 07:29 PM دلیل: تکمیل

Junior Member

تشکر استاد ایرانی تو کدوم دانشگاه میتونم پیدا کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که بری و تک تک سایت های دانشکده های کشاورزی آمریکا رو بگردی و مرتبط با موضوع مدنظرت با استاد مربوطه صحبت و یا ایمیل بزنی.
    از سایت webometrics میتونی تمام دانشگاه های دنیا رو پیدا کنی، ولی با اینحال تعدادی از دانشگاه هایی که دانشکده کشاورزی دارن رو در اختیارت میذارم شاید یکم جستجوت راحتتر شه.
    Univ. of california, UC Davis
    Univ of Nebraska-Lincoln
    University of Florida
    Univ. of Kentucky
    Washington State Univ.
    North carolina state Univ.
    Cornell Univ.
    Maryland Univ.
    Louisiana State Univ.
    Mississippi State Univ.
    Univ. of California, Berkeley
    Auburn Univ.
    Univ. of Missouri
    Univ of Minnesota
    Montana state univ.
    Iowa state univ.
    Univ of Georgia
    Wisconsin-Madison Univ.
    Purdue Univ.
    Virginia polytech.
    Oklahama state Univ.
    Clemson Univ.
    Ohio State Univ.
    University of Arizona
    Penn. State univ.
    Oregon State Univ.
    Texas A&M Uni.
    Univ. of Tennessee

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_2224 نمایش پست ها
    تشکر استاد ایرانی تو کدوم دانشگاه میتونم پیدا کنم؟
    براي حشره شناسي نميدونم كدوم دانشگاه استاد ايراني داره، ولي براي شروع جستجوهات بهتره از كاليفرنيا ديويس شروع كني كه ايرانيهاش بيشتره.

Junior Member

سلام من دانشجوي ارشد ترم يك بيماري شناسي هستم و قصد ادامه تحصيل در آمريكا را دارم، علاقه دارم كه رشته ام را به سم شناسي تغيير دهم آيا چنين رشته اي در دانشگاه هاي آمريكا وجود دارد؟ و اگر اين رشته يا رشته اي مشابه با آن وجود دارد كه يك دانشجوي بيماري شناسي در مقطع دكتري مي تواند در آن تحصيل كند لطفا به من معرفي كنيد
    با تشكر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم من با معدل 14.60 رشته حشره شناسی کشاورزی آیا امکان گرفتن فاند از هیچ دانشگاهی دارم؟ یعنی اصلا شانس دارم؟ با این معدل و 3،4 تا مقاله داحلی که من دارم شانس واشه فاند گرفتن دکتری دارم اصلا یا نه
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گیاهپزشکی

بچه ها سلام
    كسي از شما course description گياه پزشكي رو داره؟ممنون ميشم خيلي فوريه

نقل قول نوشته اصلی توسط BT72 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوي ارشد ترم يك بيماري شناسي هستم و قصد ادامه تحصيل در آمريكا را دارم، علاقه دارم كه رشته ام را به سم شناسي تغيير دهم آيا چنين رشته اي در دانشگاه هاي آمريكا وجود دارد؟ و اگر اين رشته يا رشته اي مشابه با آن وجود دارد كه يك دانشجوي بيماري شناسي در مقطع دكتري مي تواند در آن تحصيل كند لطفا به من معرفي كنيد
    با تشكر
    سلام،
    این رشته توی امریکا هست ولی باید کمی خودت وقت بذاری و پیداش کنی. فقط بهتره علاوه بر دانشکده کشاورزی، توی دپارتمان های بیولوژی دانشگاهای مربوطه هم یه جستجویی داشته باشی.
    رشته بیماری شناسی خیلی حرفا برای گفتن داره و البته ناگفته نمونه که اینده خیلی روشنی خواهی داشت توی این رشته اگه بخوای تا تهش بری!
    موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura0801 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم من با معدل 14.60 رشته حشره شناسی کشاورزی آیا امکان گرفتن فاند از هیچ دانشگاهی دارم؟ یعنی اصلا شانس دارم؟ با این معدل و 3،4 تا مقاله داحلی که من دارم شانس واشه فاند گرفتن دکتری دارم اصلا یا نه
    با تشکر
    سلام،
    اگر بتونی این مقاله های داخلی ات رو به یه مقاله عالی isi تبدیل کنی، و زبانتم اگه خوب باشه اره امکانش زیاده! معمولا وقتی توی پروندت نکات مثبت زیاد داشته باشی، نمراتت و معدلت کمتر اثر منفی میذاره. پس اگه بخوای مطمئن باش یه جای خوب حتی توی امریکا پذیرش خواهی گرفت.
    موفق باشی.

Dear all!

Interested in a fully paid PhD position at Southern Swedish Forest Research Centre, or maybe know someone that could be? Here is an excellent chance! Deadline for applications is
    January 26, 2018
    !

The subject is related to
    Heteroabsidionroot rot on Scots pine, and more info about this and the requirements on the applicant can be found in the advertisement here:http://www.slu.se/en/education/progr...rak=e&Uid=2234

Southern Swedish Forest Research Centre is a department at SLU (Swedish University of Agricultural Sciences). It is located at the southernmost campus, Alnarp, with a very mild climate due to its proximity to the ocean. The location is within easy reach from Lund and Malmö and the closest major airport is in Copenhagen, Denmark. The department is also part of the Faculty of Forest Sciences, being ranked # 1 in forestry research in the world (according to CWUR).

Fully paid means full salary for the student (ca 26000 SEK per month for four years), project money for doing the actual research is also provided. An employment as PhD student furthermore includes vacation (25-35 days per year depending on age), free medical care and prescribed medicine, as well as subsidized physical training.

The student is of course expected to be dedicated, hardworking like at any other position, able to work and take lead in a team, be socially skilled etc (more to read in the add) and love to work with forest pathology and forest management!

Junior Member

سلام خدمت تمامی دوستان

من لیسانس گیاهپزشکی دارم اما الان (فقط) می خوام از ایران برم و در کشور اروپایی یا آمریکایی تحصیل کنم یا کار کنم. برای همین دنبال تحصیل در مقطع ارشد و دادن مقاله هستم. بنده باتوجه به وقت و انگیزهای که دارم می تونم در هر کدوم از این رشته ها قبول بشم 1. سم شناسی پزشکی 2. بیوتکنولوژی گیاهی 3. حشره شناسی 4. بیماری شناسی.
    من این قدر انگیزه دارم که هر روز هفته رو تو ازمایشگاه بگذرونم و همین طور این قدر متنفرم از این که تو این اوضاع نابسامان اقتصادی کشور یک رشته ارشد رو بخونم و نتونم از ایران برم و عمرم رو حروم کنم.
    از همه دوستان خواهش می کنم به سوالات زیر هم در این صفحه و هم به صورت یک پیام خصوصی برای این حقیر جوابشون رو بفرستن.

1. کدوم یکی از این رشته ها تو کشورهای اروپایی و آمریکایی آینده بهتر، بازار کار و درامد بهتری دارند؟
    2. تو ایران کدوم اساتید در کدوم دانشگاه ها در میون این چهار رشته در زمینه خودشون قوی هستند و مقالات خوبی چاپ کردند و دانشجوهای بیشتری رو به کشورهای دیگه فرستادند؟ لطفا اسم استاد و دانشگاه رو بگید تا من حضورا بیام اون دانشگاه و با استاد صحبت کنم.

شاید عزیزی بگه مقاله دادن به خودت بستگی داره اما من مخالف این حرف هستم به عنوان مثال در یکی از دانشگاه های کشور که خودم لیسانس گرفتم یکی از اساتید بیماری شناسی طی چند سال گذشته هیچ کدوم از دانشجوهای ارشد و دکتراش اپلای نشدن اما تو همون دانشگاه در گرایش حشره شناسی یکی از اساتید تو همین چند سال، دو سه تا از دانشجوهاش رو می تونسته بفرسته خارج اما خودشون به خاطر خانواده هاشون نخواستن برن. ساده تر می گم انسانی که از صبح تا شب عرق می ریزه و با جون و دل کارگری می کنه، هیچ وقت ثروتمند نمی شه چون شغل کارگری حقوق بالایی براش تعریف نشده. پس برای ثروتمند شدن یک کارگر باید شغل و محیطش رو مناسب انتخاب کنه و اون زمان هست که عرق ریختن و زحمت کشیدن بهتر می تونه به نتیجه برسه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)