صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: تحصیل در گرایش گیاه پزشکی و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : گیاهپزشکی

Vermont
    • University of Vermont,
    College of Agriculture and Life Sciences, Department of Plant and Soil Science, Burlington
    Virginia
    • Virginia Polytechnic Institute and State University,
    Department of Entomology, Blacksburg
    Washington
    • Washington State University, Department of Entomology, Pullman

West Virginia
    • West Virginia University; Davis College of Agriculture, Forestry, and Consumer Sciences; Morgantown

Wisconsin
    • University of Wisconsin, Department of Entomology,
    Madison
    Wyoming
    • University of Wyoming, College of Agriculture, Laramie

Canada
    McGill University; Faculty of Agricultural and Environmental Science; Department of Natural Resource Sciences; Sainte-Anne de Bellevue, Quebec• Simon Fraser University; Department of Biological Sciences; Burnaby, British ColumbiaUniversity of Alberta; Department of Biological Sciences; Edmonton, Alberta• University of British Columbia; Department of Zoology; Vancouver, British Columbia• University of Guelph; Department of Environmental Biology; Guelph, Ontario• University of Manitoba; Faculty of Agricultural and Food Sciences; Department of Entomology; Winnipeg, Manitoba• University of Saskatchewan; Department of Biology; Saskatoon, Saskatchewan• University of Toronto; Ramsay Wright Zoological Laboratories; Department of Zoology; Toronto, Ontario• University of Western Ontario; Faculty of Science; Department of Biology; London, Ontario

سلام خسته نباشید. من میخوام برای دکترای بیماری شناسی اقدام کنم. ارشد رو باکتری کار کردمو الانم میخوام همینو ادامه بدمو حالا تو ازومم توقسمتobjectiveبنویسمapplication for plant pathologyیعنی خود استاد رزوممو بخونه میفهمه باکتری شناسی دوست دارم یابنویسمapplication for bacteriology?

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من میخوام برای دکترای بیماری شناسی اقدام کنم. ارشد رو باکتری کار کردمو الانم میخوام همینو ادامه بدمو حالا تو ازومم توقسمتobjectiveبنویسمapplication for plant pathologyیعنی خود استاد رزوممو بخونه میفهمه باکتری شناسی دوست دارم یابنویسمapplication for bacteriology?
    شما برای اساتیدی که رو باکتری کار می کنن ایمیل بفرستید ( تو سایت دانشگاه زمینه کاری و علاقه استادارو می شه پیدا کرد)، تو رزومه هم که نوشته باشید کار پایان نامتون چی بوده (یا مقاله های مربوط به باکتری شناسی اگه داشته باشید) خودش می فهمه. درست نیست بنویسید:اپلای برای باکتریولوژی.
    توجه کنید اکثرا اونا گرایش و تقسیم بندی های مارو ندارن و اونجا کار دکترا بر اساس کارای تحقیقاتی استاد شما تعیین می شه. (کلا لازم نیست شما در object اشاره به رشته خاصی کنید apply for PhD کافیه.)

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

سلام به همگی، از دوستان کسی در مورد این رشته در مقطع دکتری در دانشگاه های نروژ اطلاعی داره؟
    ممنون.

Junior Member

چرا این لینک ها باز نمیشه همش خطا میده !!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    Vermont
    • University of Vermont,
    College of Agriculture and Life Sciences, Department of Plant and Soil Science, Burlington
    Virginia
    • Virginia Polytechnic Institute and State University,
    Department of Entomology, Blacksburg
    Washington
    • Washington State University, Department of Entomology, Pullman

West Virginia
    • West Virginia University; Davis College of Agriculture, Forestry, and Consumer Sciences; Morgantown

Wisconsin
    • University of Wisconsin, Department of Entomology,
    Madison
    Wyoming
    • University of Wyoming, College of Agriculture, Laramie

Canada
    McGill University; Faculty of Agricultural and Environmental Science; Department of Natural Resource Sciences; Sainte-Anne de Bellevue, Quebec• Simon Fraser University; Department of Biological Sciences; Burnaby, British ColumbiaUniversity of Alberta; Department of Biological Sciences; Edmonton, Alberta• University of British Columbia; Department of Zoology; Vancouver, British Columbia• University of Guelph; Department of Environmental Biology; Guelph, Ontario• University of Manitoba; Faculty of Agricultural and Food Sciences; Department of Entomology; Winnipeg, Manitoba• University of Saskatchewan; Department of Biology; Saskatoon, Saskatchewan• University of Toronto; Ramsay Wright Zoological Laboratories; Department of Zoology; Toronto, Ontario• University of Western Ontario; Faculty of Science; Department of Biology; London, Ontario

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tabriz

سلام بچه ها ، من دانشجوی کارشناسی ارشد ترم 4 در رشته حشره شناسی دانشگاه تهران هستم . کسی در مورد دانشگاه های خوبی که پذیرش دارن برای دکتری تواین رشته اطلاع داره راهنمایی کنن لطفا مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alaeee نمایش پست ها
    سلام بچه ها ، من دانشجوی کارشناسی ارشد ترم 4 در رشته حشره شناسی دانشگاه تهران هستم . کسی در مورد دانشگاه های خوبی که پذیرش دارن برای دکتری تواین رشته اطلاع داره راهنمایی کنن لطفا مرسی
    سلام دوست عزیز
    سوال شما خیلی کلی است
    نه کشور مشخص کردید و نه شاخه مورد علاقه
    نظر دادن سخت میشه
    حتی برای من ک حشره شناسی خوندم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش گیاه پزشکی و مسائل مرتبط

سلام . من فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی(گیاهپزشکی) دارم.در دوره ارشد روی باکتریهای گیاهی کار کردم معدل ارشدم 18/87. مقاله ISI دارم . رتبه 2 ارشد و ترجمه کتاب و سابقه تدریس در رزومم هم دارم. اما مدرک زبان هنوز نگرفتم. بنظرتون شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا و اروپا را دارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام. دوستان کسی اطلاع دارد در اروپا چه کشورها (با زبان انگلیسی) و دانشگاه های خوبی برای رشته بیماری شناسی گیاهی وجود دارند که برای دکترا بورسیه کنند؟

Junior Member

برای حشره شناسی در امریکا استاد ایرانی سراغ دارید برای مستر میخواتم اقدام کنم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)