صفحه 32 از 34 نخستنخست ... 22232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    سلام دوستان . یگ سوال داشتم راجب کسانی که پرونده mon project داشتن. برای برگشت پول کسی تونسته اقدامی انجام بده ؟ چون چندتا بانک مراجعه کردم برای سویفت کد. میگن بخاطر تحریم ها امکان انتقال پول نیست. اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی بکنه یا اگر تاپیکی راجب این موضوع هست لینک بدید ممنون میشم

برای من هم همین اتفاق افتاده، نمیدونم آیا واقعا راهی هست که دوستانمون تو کانادا پول ما رو دریافت کننن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام دوستان من الان کانادا هستم و خودم استادی پرمیت و همسرم ورک پرمیت داره و دخترم ویزیتوری (چون زیر ۴ ساله) من خودم واسه آریما ثبت نام کردم و ایمیل تایید گرفتم .چند تا سوال داشتم
    ۱- برای همسرم هم باید جداگانه درست کنم ؟
    ۲-آیا باید مدارک تحصیلی رو به ترتیب میزاشتم ?

۳-آخرین باری که آریما گرفتن کی بود ؟
    ممنون

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط idin4u نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان کانادا هستم و خودم استادی پرمیت و همسرم ورک پرمیت داره و دخترم ویزیتوری (چون زیر ۴ ساله) من خودم واسه آریما ثبت نام کردم و ایمیل تایید گرفتم .چند تا سوال داشتم
    ۱- برای همسرم هم باید جداگانه درست کنم ؟
    ۲-آیا باید مدارک تحصیلی رو به ترتیب میزاشتم ?

۳-آخرین باری که آریما گرفتن کی بود ؟
    ممنون
    مبارک باشه
    همسرتون ذیل پرونده شما ثبت میشوند
    مدارک تحصیلی از اولین به آخرین مدرک ثبت میشوند
    ارسال دعوتنامه تازه امسال ۲۰۱۹ شروع شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    مبارک باشه
    همسرتون ذیل پرونده شما ثبت میشوند
    مدارک تحصیلی از اولین به آخرین مدرک ثبت میشوند
    ارسال دعوتنامه تازه امسال ۲۰۱۹ شروع شده

یک جا می پرسه آیا شماره مرجع دریافت کردید دقیقا منظورش چیه ؟

Votre conjoint a-t-il déjà obtenu un numéro de référenceindividuel auprès du ministère de l’Immigration, de laDiversité et de l’Inclusion?

و این قسمت رو هم باید oui بزنم

Votre conjoint est-il en train de remplir une déclarationd'intérêt ou est-ce qu'il a l'intention d'en déposer une?

سلام من چند تا سوال داشتم

ا- اول اطلاعات مثا ادرس اینا باید به فرانسه پر بشه یا به انگلیسی مشکلی نیست

2 - این 3 تا سوالچی میگه
    Has your spouse ever obtained an individual reference number from the Department of Immigration, Diversity and Inclusion? *
    Has your spouse filed a declaration of interest or ishe / she completing one?

3- برای مدارک تحصیلی پیش دانشگاهی و کارشناسی رو وارد کنم کافیه یا دیپلم رو هم میخواهد من این دو تا را پر کردم
    DIPLÔME D'ÉTUDES PRÉ-UNIVERSITAIRE
    BACHELOR

4- من شغلم برنامه نویس کامپیوتر هستم کدش چی میشه من 2174 زدم درسته یا نه ؟؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط idin4u نمایش پست ها
    یک جا می پرسه آیا شماره مرجع دریافت کردید دقیقا منظورش چیه ؟

Votre conjoint a-t-il déjà obtenu un numéro de référenceindividuel auprès du ministère de l’Immigration, de laDiversité et de l’Inclusion?

و این قسمت رو هم باید oui بزنم

Votre conjoint est-il en train de remplir une déclarationd'intérêt ou est-ce qu'il a l'intention d'en déposer une?

سوال اولی میپرسه همسر شما آیا شماره رفرنس اداره مهاجرت رو قبلا دریافت کرده ؟ منظور اینه که قبلا درخواست مهاجرت داشته و فایل نامبر گرفته ؟
    سوال دوم میگه که آبا همسر شما فایل آریما برای مهاجرت پر کرده است ؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda_barnamene نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال داشتم

ا- اول اطلاعات مثا ادرس اینا باید به فرانسه پر بشه یا به انگلیسی مشکلی نیست

2 - این 3 تا سوالچی میگه
    Has your spouse ever obtained an individual reference number from the Department of Immigration, Diversity and Inclusion? *
    Has your spouse filed a declaration of interest or ishe / she completing one?

3- برای مدارک تحصیلی پیش دانشگاهی و کارشناسی رو وارد کنم کافیه یا دیپلم رو هم میخواهد من این دو تا را پر کردم
    DIPLÔME D'ÉTUDES PRÉ-UNIVERSITAIRE
    BACHELOR

4- من شغلم برنامه نویس کامپیوتر هستم کدش چی میشه من 2174 زدم درسته یا نه ؟؟
    ا. به انگلیسی درسته
    2.تو پاسخ قبلی نوشتم
    3. دیپلم به بالا میخواد
    4. درسته

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    ا. به انگلیسی درسته
    2.تو پاسخ قبلی نوشتم
    3. دیپلم به بالا میخواد
    4. درسته
    ممنوووووووووووون
    دیپلم یعنی 3 سال دبیرستان رو بنویسم ؟؟

من 3 بار محل کارم رو عوض کردم اولین محل کارم 1 سال بودم نمیزاره پر کنم میگه حتما باید 5 سال باشه چه کنم کلا سابقه کار بیمه ام رو رد کنم با اخرین محل کارم ؟؟

ممنوووووووووووون
    دیپلم یعنی 3 سال دبیرستان رو بنویسم ؟؟

من 3 بار محل کارم رو عوض کردم اولین محل کارم 1 سال بودم نمیزاره پر کنم میگه حتما باید 5 سال باشه چه کنم کلا سابقه کار بیمه ام رو رد کنم با اخرین محل کارم ؟؟

لطفا یکی کمک کنه سابقه کارم رو چطورب وارد کنم من 10 سال سابقه کار دارم در 3 شرکت متفاوت ولی سایت میگه نباید کمتر 5 سال باشه

نه اینو نمیگه که
    میگه سابقه کار 5 سال اخیرت رو بگو

لطفا یکی کمک کنه سابقه کارم رو چطورب وارد کنم من 10 سال سابقه کار دارم در 3 شرکت متفاوت ولی سایت میگه نباید کمتر 5 سال باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)