صفحه 10 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط kaheh نمایش پست ها
    دوستان من مدرکم کارشناسی ناپیوسته ازدانشگاه ازاد هست چطوری باید قسمت schooling رو پر کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    اول دیپلم بعد فوق دیپلم و بعد لیسانس رو ثبت میکنید

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

دوستان. سلام یک سوال داشتم ... برای تشکیل پرونده من 3 تا زمان شنیدم امانمیدونم کجا اعتلار داره: 3 ماه ... 90 رووز یک سال... اگه تا 30 روز پروفایلمونو کامل نکنیم دیلیت میشیم. من مدرکه زبانو 7 الی 8 ماه دیگه میتونم بگیرم الان اگه نزنم چیزی دیلیت میشم پس چطوری تا یک سال فرصته ادیت دارم؟ ممنون میشم روشنم کنید.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehhhhh_m نمایش پست ها
    دوستان. سلام یک سوال داشتم ... برای تشکیل پرونده من 3 تا زمان شنیدم امانمیدونم کجا اعتلار داره: 3 ماه ... 90 رووز یک سال... اگه تا 30 روز پروفایلمونو کامل نکنیم دیلیت میشیم. من مدرکه زبانو 7 الی 8 ماه دیگه میتونم بگیرم الان اگه نزنم چیزی دیلیت میشم پس چطوری تا یک سال فرصته ادیت دارم؟ ممنون میشم روشنم کنید.
    ببین عزیز
    سه نوع تاریخ داریم
    برای تهیه پروفایل و دپوزیت کردن که ایشالا برید داخل pool برای انتخاب شدن شما یک ماه فرصت دارید اگر دپوزیت رو نزنید سیستم پروفایل شمارو دیلیت میکنه یعنی درخواستی ندارید
    حالا این پروفایل که تهیه فرمودید یکسال کلا اعتبار داره و اون گوشه پروفایل میزنه تاریخ اعتبار پروفایل رو . حالا یعنی اگر تو این یکسال برای شما ایمیل پذیرش اومد که خوشبحالتون شده و ۹۰ روز فرصت دارید مدارک مثبته که ادعا کردید به همراه هزینه ارسال نمایید اگر نه که این پروفایل بعد از یکسال باطل شده و شما میتونید یک پروفایل دیگه بسازید
    تو این یکسال فرصت دارید وضعیت تاهل تجزد فرزند مدارک زبان و غیره رو آپدیت کنید امتیازتون رو ببرید بالا و شانستون برای پذیرش رو بیشتر کنید

Junior Member

سلام دوستان من تاریخ تولدم و موقع ساخت اکانت اشتباه زدم الان میخ.ام تغییر بدم غیر فعاله چیکار باید بکنم؟

Junior Member

سلام
    اگر قبلا در مون پروژه ثبت نام شده باشیم آیا می شود با همان پسوورد و یوزر قبلی وارد بشیم و همون اطلاعات روی ariima به صورت اتومات ثبت میشه؟
    یا اینکه حتما از اول باید ایمیل و پسورد بسازیم و اطلاعات را مجدد بزنیم از اول؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad42551 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تاریخ تولدم و موقع ساخت اکانت اشتباه زدم الان میخ.ام تغییر بدم غیر فعاله چیکار باید بکنم؟
    سمت راست صفحه کنار مسیج ها، قسمت پروفایل هست. داخل اون میتونیدعوض کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_mfa نمایش پست ها
    سلام
    اگر قبلا در مون پروژه ثبت نام شده باشیم آیا می شود با همان پسوورد و یوزر قبلی وارد بشیم و همون اطلاعات روی ariima به صورت اتومات ثبت میشه؟
    یا اینکه حتما از اول باید ایمیل و پسورد بسازیم و اطلاعات را مجدد بزنیم از اول؟
    تا جایی که میدونم اگر سابمیت نکرده بودید، الان باید اکانت جدید بسازید(برای خودم همینطوری بود)

Junior Member

دوستان متخصص راجع به امتیاز خوبشاوند الان در سیستم اریما چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در گاید 2018 سایت خود کبک امتیاز خویشاوند هست ولی توی این سایت نیست کسی اطلاعی از این موضوع داره؟

Junior Member

سلام بعد از ساخت پروفایل و اختصاص دادن یوزرنیم و پسورد وارد یه صفحه شدم با my folder و my documents
    حالا باید چیکار کنم؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام بعد از ساخت پروفایل و اختصاص دادن یوزرنیم و پسورد وارد یه صفحه شدم با my folder و my documents
    حالا باید چیکار کنم؟
    برو داخل مای فولدر و تمام اطلاعات رو تکمیل کن
    یک ماه فرصت داری تکمیل کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)