صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام به همه دوستان
    در ابتدا ممنون از وقتی که برای همه ما می گذارید.
    سوالاتی داشتم:

من نمیدونم سوالاتم چقدر بچگانه هست یا نه اما حقیقتا من تازه به فکر مهاجرت به کانادا افتادم و اطلاعاتم خیلی ناقص هست.

درون سایت quebecimmigratiom.org که وارد میشم پیام زیر را زده:
    .UPDATE: A new 2018 Quebec Skilled Worker Program intake period (maximum 5,000 applications) should be announced shortly

- با توجه به پیام بالا، نمیدونم هنوز فرصت دارم اطلاعات خود را ارسال کنم یا زمان آن گذشته است؟
    - با توجه به سایت بالا امتیازات کافی را دارم. از طرفی پروسه Arrimaباز شده است سوال دیگری که دارم این هست که امتیاز بندی "آریما" با امتیاز بندی سایت مذکور یکی هست؟
    - و دیگر اینکه با توجه به اینکه من برای آیلس 7 خودم را آماده می کنم و در طی 90 روز بعید میدونم برسم، آیا صلاح هست سریعتر فرم "آریما" را پر کنم یا عجله نکنم؟

با سپاس از پاسخگویی شما

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط MaziarAmiri نمایش پست ها
    WES برای اکسپرس انتری هست و برای کبک نیازی نیست.
    بله(البته بعد از اینکه انتخاب شدید)
    ترجیحا بله
    دوستان این قسمت که ماله مدرک تحصیلیه منظورش اینه که باید ارزیابی مدرک داشته باشیم؟

Avez-vous une « Évaluation comparative des études effectuées hors du Québec » émise après le 31 janvier 2013? *

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان این قسمت که ماله مدرک تحصیلیه منظورش اینه که باید ارزیابی مدرک داشته باشیم؟

Avez-vous une « Évaluation comparative des études effectuées hors du Québec » émise après le 31 janvier 2013? *
    نه لازم نیست

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarcheshmei نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    در ابتدا ممنون از وقتی که برای همه ما می گذارید.
    سوالاتی داشتم:

من نمیدونم سوالاتم چقدر بچگانه هست یا نه اما حقیقتا من تازه به فکر مهاجرت به کانادا افتادم و اطلاعاتم خیلی ناقص هست.

درون سایت quebecimmigratiom.org که وارد میشم پیام زیر را زده:
    .UPDATE: A new 2018 Quebec Skilled Worker Program intake period (maximum 5,000 applications) should be announced shortly

- با توجه به پیام بالا، نمیدونم هنوز فرصت دارم اطلاعات خود را ارسال کنم یا زمان آن گذشته است؟
    - با توجه به سایت بالا امتیازات کافی را دارم. از طرفی پروسه Arrimaباز شده است سوال دیگری که دارم این هست که امتیاز بندی "آریما" با امتیاز بندی سایت مذکور یکی هست؟
    - و دیگر اینکه با توجه به اینکه من برای آیلس 7 خودم را آماده می کنم و در طی 90 روز بعید میدونم برسم، آیا صلاح هست سریعتر فرم "آریما" را پر کنم یا عجله نکنم؟

با سپاس از پاسخگویی شما
    1- در سیستم آریما بله فرصت دارید
    2- باید امتیازتون مجرد 52 و متاهل 59 امتیاز باشه اطلاعاتتون رو تو قسمت محاسبه امتیاز بنویسید دوستان راهنماییتون کنن و اینکه امتیاز بندی آریما مشخصه و سایت مذکور نمیدونم چی نوشته
    3- چرا 90 روز ؟ شما وقتی کارتابل خودتون رو ثبت بفرمایید طی یکسال احتمال انتخاب شما وود داره و هر چی بتونید امتیازتون رو بالا ببرید احتمال پذیرش شما بیشتر خواهد بود پس میتونید همین الان هم ثبت نام بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

دوستان من چطوری میتونم پروفایلی که ساختم رو حذف کنم . الان یه اکانت جدید با ایمیل جدید ساختم . اصلا لازمه که قبلی رو حذف کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان سابقه سربازی بین سوابق کار رو بزنیم unemployment ??

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط kaheh نمایش پست ها
    دوستان من چطوری میتونم پروفایلی که ساختم رو حذف کنم . الان یه اکانت جدید با ایمیل جدید ساختم . اصلا لازمه که قبلی رو حذف کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    وقتی کامل نکنید تو اون فرصت یکماهه خود بخود حذف میشه

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_bp نمایش پست ها
    دوستان سابقه سربازی بین سوابق کار رو بزنیم unemployment ??
    قاعدتا مورد دیگه ای نیست

بچه ها کمک .... یه سوتی دادم فک کنم من اریما رو تکمیل کردم اما هنوز مدرکه زبانمو نگرفتم برا همین احتیاج هست در آینده آپدیت کنم پروفایلمو.. برای اینکه دیلیت نشه پروفایلم یک سری اطلاعات رو وارد کردم و سیو کردم و ارسال کردم . deposit را انتخاب کردم. (( فکر میکردم هر زمان که بخوام میتونم آپدیتش کنم اما ظاهرا ارسال شده و گزینه ایی برای آپدیت وجود نداره... چیکار باید کرد ؟؟ یعنی کلا دیگه نمیتونم اطلاعاتشو تغییر بدم؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehhhhh_m نمایش پست ها
    بچه ها کمک .... یه سوتی دادم فک کنم من اریما رو تکمیل کردم اما هنوز مدرکه زبانمو نگرفتم برا همین احتیاج هست در آینده آپدیت کنم پروفایلمو.. برای اینکه دیلیت نشه پروفایلم یک سری اطلاعات رو وارد کردم و سیو کردم و ارسال کردم . deposit را انتخاب کردم. (( فکر میکردم هر زمان که بخوام میتونم آپدیتش کنم اما ظاهرا ارسال شده و گزینه ایی برای آپدیت وجود نداره... چیکار باید کرد ؟؟ یعنی کلا دیگه نمیتونم اطلاعاتشو تغییر بدم؟
    نترسید عزیز من
    میاید بیرون و تو قسمت کارتابل یک فایل درخواست وجود داره که به تاریخ سورت میشه
    اون جا سمت راست سه تا نقطه است که سه تا گزینه داره گزینه وسطی میشه EDIT
    میزنید و دوباره وارد پروفایل میشید میتونید هر گزینه ای که مدنظر است آپدیت کنید
    در صورت DEPOZIT دوباره یک فایل درخواست جدید به تاریخ جدید بوجود میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)