صفحه 14 از 34 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط Jbr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من در حال تکمیل پروفایل هستم در قسمت schooling یه سوال در مورد diploma کرده و گزینه add a diploma وجود داره یعنی باید مدرک دیپلمم رو آپلود کنم
    دیپلم به هر مدرک اطلاق میشه
    دیپلم
    فوق دیپلم
    لیسانس
    فوق لیسانس
    برا هر مدرک یدونه اضافه کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

باعرض معذرت من کاملا در این زمینه مبتدی هستم
    چند سال پیش مدارکم رو برای ترجمه دادم همون ترجمه هارو آپلود کنم

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

باعرض معذرت من کاملا در این زمینه مبتدی هستم
    چند سال پیش مدارکم رو برای ترجمه دادم همون ترجمه هارو آپلود کنم
    قرار نیست چیزی رو آپلود کنید
    فقط ثبت اطلاعات میکنید
    ولی باید مدارک ادعایی رو داشته باشید و حقیقی باشند نه اینکه در آینده بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    قرار نیست چیزی رو آپلود کنید
    فقط ثبت اطلاعات میکنید
    ولی باید مدارک ادعایی رو داشته باشید و حقیقی باشند نه اینکه در آینده بگیرید
    در مورد آیلتس و مدرک فرانسه چطور
    الان مدرک ندارم ولی در حال خوندن فرانسه هستم

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

در مورد آیلتس و مدرک فرانسه چطور
    الان مدرک ندارم ولی در حال خوندن فرانسه هستم
    هر چی که الان دارید رو باید اعلام کنید
    چون وقتی میگید بله خب اطلاعات مدرک زبان حالا انگلیسی یا فرانسه رو چی میخواید بنویسید
    هر زمان مدرک جدیدی از جمله ازدواج , فرزند , مدرک تحصیلی و زبان اخذ کردید می تونید فایل رو آپدیت کنید و بهش اضافه کنید

با سلام
    ببخشید سه سوال داشتم.

1. اگر امتیازات من بالای 50 (برای مجرد مگه 50 نیست؟) باشه، باز نیاز هست امتیاز فرانسه را هم بیارم یا نه؟

2. در حین پر کردن فرم آریما، آیا میشه مثل قبلا نمران ایلس یا فرانسه رو فرضی بنویسیم و بعدا مدارک و ارائه بدیم؟ چون فردی می گفت در این سیستم دیگه نمیشه و باید نمره آیلس به همران تاریخ امتحان داده شده درج کنیم.

3. و اینکه رشته من امتیاز خوبی داره، نیازی نیست عجله کنم و زود برداشته نمیشه؟

سلام دوستان
    ١-ببخشيد در قسمت مدارك تحصيلي اين گزينه چي بايد بزنيم؟ Est-ce qu'un ordre professionnel du Québec ou un autre organisme de réglementation du Québec vous a reconnu une équivalence complète de diplôme ou de formation?
    من با ليسانس عمران ميخوام اقدام كنم
    ٢-ارزيابي وست هم دارم ،جايي ميشه ارزيابي وست هم بزنم؟

سلام دوستان
    بنده الان 4سال و 6 ماه سابقه با بیمه دارم و 6 ماه یه شرکت واریز نکرده و میتونم اون 6 ماه خودم واریز کنم حدود 4 تومن میشه. به نظرت.ن اگه بخوام بر مهاجرت به کانادا اقدام کنم اون 6ماه لازمه یا با اون 4 سال و 6ماه کافیه؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarcheshmei نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید سه سوال داشتم.

1. اگر امتیازات من بالای 50 (برای مجرد مگه 50 نیست؟) باشه، باز نیاز هست امتیاز فرانسه را هم بیارم یا نه؟

2. در حین پر کردن فرم آریما، آیا میشه مثل قبلا نمران ایلس یا فرانسه رو فرضی بنویسیم و بعدا مدارک و ارائه بدیم؟ چون فردی می گفت در این سیستم دیگه نمیشه و باید نمره آیلس به همران تاریخ امتحان داده شده درج کنیم.

3. و اینکه رشته من امتیاز خوبی داره، نیازی نیست عجله کنم و زود برداشته نمیشه؟
    1-لازم نیست ولی واجب ! خب امتیاز بیشتر امکان انتخاب شدن بیشتر
    2-دروغ هیچ زمان ننویسید
    3-به رشته نیست مثل استرالیا . خود دولت کبک ادعا کرده انتخاب ها بر اساس بازار کبک خواهد بود و همچنین دانش زبان فرانسه که در نهایت امتیاز فرد بسیار موثر خواهد بود

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط elyasamir66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ١-ببخشيد در قسمت مدارك تحصيلي اين گزينه چي بايد بزنيم؟ Est-ce qu'un ordre professionnel du Québec ou un autre organisme de réglementation du Québec vous a reconnu une équivalence complète de diplôme ou de formation?
    من با ليسانس عمران ميخوام اقدام كنم
    ٢-ارزيابي وست هم دارم ،جايي ميشه ارزيابي وست هم بزنم؟
    1-میگه همون مدرکتون آیا توسط وس تایید شده یا نه ؟ که خب میزنید نه اگر دارید میزنید بله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)