صفحه 16 از 34 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

یعنی لازمه مثلا 6سال پرکنم تا امیاز بگیرم؟یا همون 4سال و چند ماه یه امتیاز خاص داره یا 4سال و چند ماه همون 4سال امیتز حساب میشه؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط milad42551 نمایش پست ها

اقا این گزینه چیه؟ چطور باید کد شغلی 4 رقمی و پیدا کنیم. بنده کارمند علوم پرشکی هستم با عنوان متصدی امور دفتری حالا کد و چی بزنم؟؟ تو سایتشم میرم معلوم نیست چی به چیه
    لطفا کمک کنید
    National Occupational Classification Code *

صفحه 12 پاسخ شماره 113 آقای مازیار لینکشو گذاشتن
    بگردید ببینید چه کدی بیشتر به شرح وظایف کاریتون میخوره
    ولی ردیف A و B باشه حتما

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad42551 نمایش پست ها
    سلام من مدرک کاردانی و کارشناسی من شهرسازیه یعنی planner داخل مدارک چنین چیزی نیست. اگر urban planning و انتخاب کنم یعنی برنامه ریزی شهری بنظرتون به مشکل میخورم؟
    چیکار کنم بنظرتون ؟؟
    دقیقا همونی که باید بنویسید
    اصل رشته تحصیلی تون رو بنویسید بشه چک کرد

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    یعنی لازمه مثلا 6سال پرکنم تا امیاز بگیرم؟یا همون 4سال و چند ماه یه امتیاز خاص داره یا 4سال و چند ماه همون 4سال امیتز حساب میشه؟
    توی پروفایل باید تجربه کاری در 5 سال گذشته ذکر بشه کامل
    حتی روزهای بیکاری مو به مو
    و اینکه بالای 48 ماه سقف امتیاز رو میگیره

Junior Member

با سلام، یه سوال راجع به ارزیابی مدارک تحصیلی(البته اگه تکراریه میبخشید چون اطلاعاتم کامل نیست)
    برای کبک آیا ارزیابی WES لازم هست مثل اکسپرس اینتری فدرال؟
    در ضمن ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید راجع به کل مدارک و certificate های مورد نیاز(اعم از زبان و غیره) برای اقدام در آریما. مثلا آیا لازم هست من مدارک زبانمو گرفته باشم به همراه ارزیابی مدرک تحصیلی تا بتونم اقدام کنم یا بعد از ساختن پروفایل آریما وقت دارم که تهیه کنمشون؟ البته میدونم که میشه پروفایلم رو آپدیت کنم بعد از ساختنش.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin356 نمایش پست ها
    با سلام، یه سوال راجع به ارزیابی مدارک تحصیلی(البته اگه تکراریه میبخشید چون اطلاعاتم کامل نیست)
    برای کبک آیا ارزیابی WES لازم هست مثل اکسپرس اینتری فدرال؟
    در ضمن ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید راجع به کل مدارک و certificate های مورد نیاز(اعم از زبان و غیره) برای اقدام در آریما. مثلا آیا لازم هست من مدارک زبانمو گرفته باشم به همراه ارزیابی مدرک تحصیلی تا بتونم اقدام کنم یا بعد از ساختن پروفایل آریما وقت دارم که تهیه کنمشون؟ البته میدونم که میشه پروفایلم رو آپدیت کنم بعد از ساختنش.
    برای کبک لازم نیست
    جایی عنوان نشده این موضوع که لازم است
    اول تو آریما پروفایل رو تهیه میکنید به شرطی که مدارکی که ابراز میکنید داشته باشید نه که در آینده بخواید بگیرید
    وقتی اسم شما درآمد و دولت کبک شما رو انتخاب کرد 90 روز فرصت دارید مدارک رو براشون آپلود کنید اونم تو سایت اریما

سلام کسی میدونه کی شروع میشه بررسی پرونده ها؟

Junior Member

خب مشکل اینه اصل رشته تحصیلیم نیست تو لیست.
    چیکار باید بکنم

Junior Member

سلام.
    بنده همزمان هم کارمند علوم پزشکیم هم عضو نظام مهندسی هستم. (پروانهنظام مهندسی دارم)
    حالا باید هردوتاشو ثبت کنم؟؟ امکانش هست ایا؟؟

Junior Member

و یه سوال دیگه نظام مهندسی به من کار میده و من بصورت پروؤه ای انجامش میدم و درصد مشخص میگیرم. حالا باید کارم و نیمه وقت و کمیسیون بگیر بزنم؟
    این گزینه هاشه:
    Paid employment
    Contractor
    Self-employed worker
    Commission employment

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)