صفحه 18 از 34 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    برای کبک لازم نیست
    جایی عنوان نشده این موضوع که لازم است
    اول تو آریما پروفایل رو تهیه میکنید به شرطی که مدارکی که ابراز میکنید داشته باشید نه که در آینده بخواید بگیرید
    وقتی اسم شما درآمد و دولت کبک شما رو انتخاب کرد 90 روز فرصت دارید مدارک رو براشون آپلود کنید اونم تو سایت اریما
    ممنون از بن یلدای عزیز بابت لطفتون .
    ایا روش اریما دقیقا مثل همون مون پروجکت وروشهای قبلیه ؟ یعنی مصاحبه و....بقیه موارد طبق روال قبل انجام میشه یا نه چون مدرک b2ارایه میدیم دیگه مصاحبه نداره؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط kaheh نمایش پست ها
    ممنون از بن یلدای عزیز بابت لطفتون .
    ایا روش اریما دقیقا مثل همون مون پروجکت وروشهای قبلیه ؟ یعنی مصاحبه و....بقیه موارد طبق روال قبل انجام میشه یا نه چون مدرک b2ارایه میدیم دیگه مصاحبه نداره؟
    ممنون
    نه تو مون پروجکت هم یادمه مصاحبه لغو شده بود
    نه دیگه مصاحبه نداره

Junior Member

سلام
    دوستان من مدرکم لیسانس سخت افزاره منتها وقتی Bachelor's Degree رو تایپ میکنم و سرچ رو میزنم هرچی تایتل پیدا میکنه یا کارشناسی ارشده یا دکترا
    چیکار باید بکنم

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم این که: من پروفایل آریمارو ساختم منتها هنوز مدرک آیلتس و فرانسه ندارم تو اون قسمتها No رو انتخاب کردم ولی خودش بصورت اتومات Yes زده
    سوالم اینه که من الان باید deposit کنم؟ و اینکه اگه deposit کنم بعدا مثلا 10 ماه دیگه میتونم مشخصات مدارک زبانم رو توی پروفایلم اضافه کنم؟
    با توجه به اینکه الان خودش Yes رو انتخاب کرده ولی هیچ مشخصاتی بابت مدرک زبان چه آیلتس چه b2 نخواسته

با سلام
    من به دو تا مشكل برخوردم ممنون ميشم كمك كنيد
    اول اينكه از روزي كه پروفايل آريما رو شروع كردم به ثبت نام بيشتر از 30 روز گذشته، مي خواستم بدونم ديگه نميشه كاملش كرد؟يعني فرصت از دست رفته؟
    دوم اينكه رشته من مهندسي كشاورزي- مكانيك ماشين هاي كشاورزي هست توي ليست رشته هايي كه توي آريما مربوط به مهندسي كشاورزي ميشه چنين گرايشي نبود و نمي دونستم چكار كنم.دليل اينكه زمان از دستم رفت همين بود.
    لطفا راهنمايي كنيد.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshahinfar نمایش پست ها
    با سلام
    من به دو تا مشكل برخوردم ممنون ميشم كمك كنيد
    اول اينكه از روزي كه پروفايل آريما رو شروع كردم به ثبت نام بيشتر از 30 روز گذشته، مي خواستم بدونم ديگه نميشه كاملش كرد؟يعني فرصت از دست رفته؟
    دوم اينكه رشته من مهندسي كشاورزي- مكانيك ماشين هاي كشاورزي هست توي ليست رشته هايي كه توي آريما مربوط به مهندسي كشاورزي ميشه چنين گرايشي نبود و نمي دونستم چكار كنم.دليل اينكه زمان از دستم رفت همين بود.
    لطفا راهنمايي كنيد.
    والا تا حالا به این مورد که زمان 30 روز بگذره برنخوردم
    ولی مطابق اعلام خودشون نمیشه و اون پروفایل قابل تکمیل نیست
    یک پروفایل دیگه تهیه کنید
    برای رشته هم تا جایی که میدونم برای کبک گرایش تحصیلی مهم نیست

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mercede1988 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. من یه سوالی از دوستان با تجربه دارم.
    و اون هم اینه که بعد از بررسی پرونده و تایید شدن، بلافاصله برامون نامه ی مدیکال میاد و میتونیم اقدام کنیم برای رفتن؟ یا مثلا باید چند سال هم توی صف مدیکال باشیم؟
    خواهر من 10 سال پیش اقدام کرد و 3.5 سال تو صف مدیکال بوذ، ولی نمیدونم توی سیستم جدید ( و یا حتی مون پروجکت) این زمان چقدره؟
    سیستم قدیم قبل از مون پروجکت پرونده ها تا 5 6 سال هم طول میکشه
    در مون پروجکت این کمتر شده ولی هنوز رو 3 تا 4 سال . بچه ها هنوز 2015 و 2016 تو مرحله بررسی پرونده هستند
    ولی تو این سیستم آریما قول دادند مشابه اکسپرس اینتری زمان بسیار کم کنن تا 18 ماه مثلا
    برای فدرال هم طبق گفته خودشون برای ایرانیها بدلایل امنیتی و عدم ارائه اطلاعات کافی توسط ایران معمولا بیشتر از سایر کشورها انجام میشد که اون هم قول دادن کم بشه و برابر با شهروندان باقی کشورها باشه اونم حدود 18 ماه

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط sohjam نمایش پست ها
    سلام
    من رشته لیسانسم بیمه بوده. آیا امتیازی برای رشته تحصیلیم میگیرم؟ (کارم هم بیمه هست)
    من تو رشته های تحصیلی بیمه insurance هم دیدم که 6 امتیازی بود باز هم چک بکنید

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    سلام . 4 سال چند امتیاز خساب میشه؟
    چهار سال چی ؟
    سابقه کار اگه منظورتون هست بالای 48 ماه از 5 سال گذشته 8 امتیاز داره

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    والا تا حالا به این مورد که زمان 30 روز بگذره برنخوردم
    ولی مطابق اعلام خودشون نمیشه و اون پروفایل قابل تکمیل نیست
    یک پروفایل دیگه تهیه کنید
    برای رشته هم تا جایی که میدونم برای کبک گرایش تحصیلی مهم نیست

ممنون از راهنمايي تون
    وقتي رشته رو مهندسي كشاورزي انتخاب مي كنم گرايش باز ميشه و تا انتخاب نكنم نميشه برم مرحله بعد.
    نمي دونم چكار بايد بكنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)