صفحه 19 از 34 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    سیستم قدیم قبل از مون پروجکت پرونده ها تا 5 6 سال هم طول میکشه
    در مون پروجکت این کمتر شده ولی هنوز رو 3 تا 4 سال . بچه ها هنوز 2015 و 2016 تو مرحله بررسی پرونده هستند
    ولی تو این سیستم آریما قول دادند مشابه اکسپرس اینتری زمان بسیار کم کنن تا 18 ماه مثلا
    برای فدرال هم طبق گفته خودشون برای ایرانیها بدلایل امنیتی و عدم ارائه اطلاعات کافی توسط ایران معمولا بیشتر از سایر کشورها انجام میشد که اون هم قول دادن کم بشه و برابر با شهروندان باقی کشورها باشه اونم حدود 18 ماه
    ممنون از راهنماییتون. فقط متوجه نشدم منظورتون از "برای فدرال..." روال اومدن ویزا و مدیکال هست؟
    یعنی اگه اشتباه نکنم از روی که پرونده تو روی اریما سابمیت میکنیم (به شرط امتیاز بالا) دو تا 18 ماه طول میکشه؟ 18 ماه برای پاسخ تو خود اریما و 18 ماه هم برای گرفتن ویزا؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط mercede1988 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. فقط متوجه نشدم منظورتون از "برای فدرال..." روال اومدن ویزا و مدیکال هست؟
    یعنی اگه اشتباه نکنم از روی که پرونده تو روی اریما سابمیت میکنیم (به شرط امتیاز بالا) دو تا 18 ماه طول میکشه؟ 18 ماه برای پاسخ تو خود اریما و 18 ماه هم برای گرفتن ویزا؟
    ببینید وقتی دولت کبک به شما CSQ رو بده شما با اون برگه میرید فدرال و بررسی پرونده تون اونجا انجام میشه
    همون سربازی و مدیکال و مالی و غیره
    که اونم خب یک سال تا 18 ماه زمان بر خواهد بود

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

مراحل تشکیل پرونده کبک ۲۰۱۸

• ارزیابی اولیه شرایط مهاجرت
    • ساختن حساب کاربری Arrima
    • وارد کردن کلیه اطلاعات فردی،تحصیلی،کاری،زبان فرانسه،زبان انگلیسی،خویشاوندان در کبک

در صورت دریافت ایمیل تایید

• سابمیت و یا ثبت پرونده
    • پرداخت هزینه پرونده
    • دریافت فایل نامبر
    • ارسال اصل مدارک ترجمه شده
    • دریافت آپدیت
    • در صورت دریافت امتیاز کافی، دریافت CSQ
    • تشکیل پرونده فدرال
    • دریافت فایل نامبر فدرال
    • مدیکال
    • ویزا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    مراحل تشکیل پرونده کبک ۲۰۱۸

• ارزیابی اولیه شرایط مهاجرت
    • ساختن حساب کاربری Arrima
    • وارد کردن کلیه اطلاعات فردی،تحصیلی،کاری،زبان فرانسه،زبان انگلیسی،خویشاوندان در کبک

در صورت دریافت ایمیل تایید

• سابمیت و یا ثبت پرونده
    • پرداخت هزینه پرونده
    • دریافت فایل نامبر
    • ارسال اصل مدارک ترجمه شده
    • دریافت آپدیت
    • در صورت دریافت امتیاز کافی، دریافت CSQ
    • تشکیل پرونده فدرال
    • دریافت فایل نامبر فدرال
    • مدیکال
    • ویزا

سلام دو تا سوال داشتم در مورد پستتون:

1- اگه امتیاز کسی به اون جد 50 برسه، اون ایمیل دریافت تایید معمولا چقدر طول میکشه ارسال بشه؟

2- در مورد قسمت "ارسال اصل مدارم ترجمه شده" منظور ارسال اسکنشون هست یا هارد کپی خود ترجمه ها؟

ممنون

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط petithomme نمایش پست ها
    سلام دو تا سوال داشتم در مورد پستتون:

1- اگه امتیاز کسی به اون جد 50 برسه، اون ایمیل دریافت تایید معمولا چقدر طول میکشه ارسال بشه؟

2- در مورد قسمت "ارسال اصل مدارم ترجمه شده" منظور ارسال اسکنشون هست یا هارد کپی خود ترجمه ها؟

ممنون
    1, امتیاز ۵۰ برای مجردین هست و این نکته رو یادتون باشه ملاک دریافت ایمیل تایید ، زبان فرانسه و رشته کاری عنوان شده ، و در نظر بگیرید شما با رقبای فرانسوی زبان آفریقایی و خود فرانسوی ها دارید رقابت میکنید. پس دلخوش به حداقل امتیاز نباشید به نظر شخصی بنده کسی که فرانسه ب۲ و رشته ۹ امتیازی نداشته باشه شانسی نداره
    ۲، مدارک ابتدا بصورت ترجمه شده و اسکن نیازه ولی در نهایت اصل مدارک نیز باید ارسال بشه

سلام دوستان
    می خواستم ببینم کسی تو این چند ماه از طریق سیستم آریما پذیرفته شده؟
    میخام بدونم امتیاز های قبولی چند بودن حدودا؟
    کسی می دونه؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط salvationmn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم کسی تو این چند ماه از طریق سیستم آریما پذیرفته شده؟
    میخام بدونم امتیاز های قبولی چند بودن حدودا؟
    کسی می دونه؟
    فعلا هنوز که خبری نیست از پذیرش
    و خب حداقل امتیازات قبولی هم مشخص نشده

سلام
    دوستان من داشتم فرم های arrima پر میکردم. اونجایی که باید عنوان رشته ارشد رو بزنم تو لیست area of training ها نیست (عنوان رشته ارشد "مهندسی کامپیوتر - الگوریتم و محاسبات" هست). هرچی هم میگردم راهی برای اینکه اضافه اش کنم نمیبینم. میشه اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین که باید چکار کنم؟
    متشکرم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من الان دو ساله فرانسه ام و لیسانسم رئ اینجا گرفتم و الان درحال خوندن ارشد هستم.
    آیا با اینکه من مدرک از یک دانشگاه فرانسوی زبان دارم بازم بایستی مدرک زبان فرانسه ارایه بدم؟
    و اینکه برای کسی با شرایط من بهترین راه رفتن به کانادا چیه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Abe نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من الان دو ساله فرانسه ام و لیسانسم رئ اینجا گرفتم و الان درحال خوندن ارشد هستم.
    آیا با اینکه من مدرک از یک دانشگاه فرانسوی زبان دارم بازم بایستی مدرک زبان فرانسه ارایه بدم؟
    و اینکه برای کسی با شرایط من بهترین راه رفتن به کانادا چیه؟
    ممنون
    بله، حتی اگر متولد فرانسه هم باشید مدرک زبان لازم هست ، علتش هم اینست که براساس نمره امتحان زبان امتیاز شما تعیین میشه،شما چون زبان فرانسه خوندید بهترین روش برای شما همین اقدام از طریق استان کبک هست، برای جزییات برنامه های مهاجرتی و اقدام اینجا رو بخونید:
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)