صفحه 2 از 34 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    من همین الان موفق به ساختن پروفایل شدم
    تازه فرانسوی رو شروع کردم و گزینه هایی رو زیاد مطمئن نبودم. مثلا یه گزینه اش بود که فکر کنم می خواست ببینه خود متقاضی درخواست رو پر می کنه یا وکیل و ... که من هم گزینه ی آخر رو انتخاب کردم personne non rémunérée
    یا گزینه ی دیگه ای که فکر کنم می پرسید عضو مراکز مشاوره به مهاجران بودین و خیر رو انتخاب کردم
    از صبح تا حالا داشتم تلاش می کردم و با اینکه صفحه ی انتظار رو بعد از یه مدت طولانی رد می کردم، صفحه های بعدی اش باز نمیشد
    در کل، وقتی وارد صفحه ی وارد کردن اطلاعات شدم، اگه فاصله ی زمانی بین وارد کردن اطلاعات هر صفحه و اکی کردن و به صفحه ی بعد رفتن زیاد میشد، صفحه ی بعد بارگذاری نمیشد و دوباره از اول باید وارد حساب کاربری میشدم و اطلاعات رو وارد می کردم.

(چیزی نمونده بود امروز واسه ی این پروفایل درست کردن، لپ تاپم رو یه بی خانمان بدزده
    تو مک دونالد بودم و منتظر بودم صفحه ی انتظار رو رد کنم. در این بین تصمیم گرفتم یه غذایی بگیرم و لپ تاپ رو رو میز گذاشتم، چون نمی خواستم لپ تاپ رو ببندم و بگذارم تو کیف که مجبور بشم دوباره لود کنم. تو صف بودم و دیدم یه نفر دور همون میزه. حتی صفحه ی لپ تاپ رو هم تا نیمه ها بسته بود (که دوباره مجبور شدم صفحه رو لود کنم) که یه آقای دیگه بهش گیر داده بوده، و گرنه لپ تاپ رو برده بود. در کمال پر رویی یه دور زد و اومد بهم گفت اگه پول خورد دارم بهش کمک کنم )
    سلام
    صما سابميت هم كردين؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام دوستان گرامی..اگه کسی این فایلها رو ب انگلیسی داره ممنون میشم ک ی اشتراک بذاره..این pdf ها به فرانسه هستن و عملا حتی اکانت ساختن هم با مشکل مواجه میشه
    ممنون و سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Asrv نمایش پست ها
    سلام
    صما سابميت هم كردين؟
    سلام
    نه، چیزی ارسال نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط zahya نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی..اگه کسی این فایلها رو ب انگلیسی داره ممنون میشم ک ی اشتراک بذاره..این pdf ها به فرانسه هستن و عملا حتی اکانت ساختن هم با مشکل مواجه میشه
    ممنون و سپاسگزارم
    سلام
    فکر نکنم در حال حاضر این فایل های راهنما به زبان انگلیسی وجود داشته باشه
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member

منظورم اينه كه در پايان soumettre كردين ؟

منم پروفایل رو ساختم. دوستان ظاهرا میشه فعلا بدون مدرک زبان پرونده رو شروع کرد بعد اگر گرفتیم آپدیت کنیم.
    درسته؟

Junior Member

سلام دوست عزیز..پس زبان فرانسه تون خوب هست که تونستین این فرمها رو پر کنین؟! یا از گوگل ترنسلیت استفاده کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Asrv نمایش پست ها
    منظورم اينه كه در پايان soumettre كردين ؟
    سلام دوست عزیز..پس زبان فرانسه تون خوب هست که تونستین این فرمها رو پر کنین؟! یا از گوگل ترنسلیت استفاده کردین؟
    فقط پروفایل رو ایجاد کردم و کار خاص دیگه ای انجام ندادم
    این لینک رو ببینین. تا صفحه ی ۳۴ رو جلو رفتم
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member

سلام مجدد..آفرین برشما..کلا از 56 صفحه شما تونستید 34 صفحه رو پیش ببرید خیلی خوب..درسته بیشتر اطلاعات شخصی و پاسپورت و اینا هست بازم فرانسه دونستن میخواهد..راستی دوباره میتونین log in بشن؟
    ، همش سیستم بیرون می اندازه ...مثل ثبت نام سایپا شده..

Junior Member

من فک می کنم باید نمره زبان رو داشت آخه من یه جایی کد TRF رو وارد کردم نمی دونم درست بوده یا نه!!!

ممنون و سپاسگزارم

دوست عزیز اگه با کروم صفحات رو باز میکنین، میتونین توی هر جای صفحه رایت کلیک کنید و translate to english رو بزنین. اون وقت صفحات براتون انگلیسی میشه و میتونین راحت اکانت بسازین. اطلاعات خاصی نمیخواد، اطلاعات شخصیتونو میگیره برای ساختن اکانت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)