صفحه 21 از 34 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام. من دانشگاه علوم پزشکی البرز خوندم ولی توی لیست نیست. چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید امروز آخرین مهلتمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام. من دارم پروفایلم رو تکمیل می کنم ولی هیچ کجا قسمتی نداشت که داشتن فامیل در کبک رو بپرسه. مگه امتیاز نداره؟ میشه راهنمایی کنید؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mavaji نمایش پست ها
    سلام. من دارم پروفایلم رو تکمیل می کنم ولی هیچ کجا قسمتی نداشت که داشتن فامیل در کبک رو بپرسه. مگه امتیاز نداره؟ میشه راهنمایی کنید؟
    نه نداره همچین قسمتی برای اضافه کردن

Junior Member

یعنی امتیاز نداره؟
    یا یعنی امتیاز داره و ولی قسمتی برای درج کردن اطلاعات نداره؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mavaji نمایش پست ها
    یعنی امتیاز نداره؟
    یا یعنی امتیاز داره و ولی قسمتی برای درج کردن اطلاعات نداره؟
    امتیاز داره ولی تو پروفایل جایی برای ارائه اطلاعات نیست

سلام به همه.ببخشید من تازه میخوام پروفایل بسازم.36 سالمه لیسانس عمران دارم.خانمم 33 سالشه لیسانس معماری و یک فرزند 4 ساله داریم.دارم برای آیلتس می خونم.و بعدش قصد دارم فرانسه شروع کنم.حالا سوالم اینه که آیا من میتونم بدون نمرات زبان(فرانسه و انگلیسی)سابمیت کنم یا من ریجکت میکنن؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط September19 نمایش پست ها
    سلام به همه.ببخشید من تازه میخوام پروفایل بسازم.36 سالمه لیسانس عمران دارم.خانمم 33 سالشه لیسانس معماری و یک فرزند 4 ساله داریم.دارم برای آیلتس می خونم.و بعدش قصد دارم فرانسه شروع کنم.حالا سوالم اینه که آیا من میتونم بدون نمرات زبان(فرانسه و انگلیسی)سابمیت کنم یا من ریجکت میکنن؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    اگه امتیازتون به 50 برسه می تونید پروفایل بسازید و بعدا امتیازتون رو بیشتر کنید ولی حداقل امتیاز قبولی برای متاهل ها 59 هستش

Candidate invited to apply to the Quebec Skilled Worker Program must meet education and financial self-sufficiency points requirements and are screened according to Employability and Selection factors. The cut-off score is 43 points (or 52 points if accompanied by a spouse or common-law partner) under the specified Employability factors.
    Those invited to apply must meet the cut-off score requirement and are screened according to a series of Selection factors. A minimum passing score of 50 (59 if accompanied by a spouse or common-law partner) is required under the Selection factors in order to submit an application for a CSQ.

نقل قول نوشته اصلی توسط salvationmn نمایش پست ها
    سلام
    اگه امتیازتون به 50 برسه می تونید پروفایل بسازید و بعدا امتیازتون رو بیشتر کنید ولی حداقل امتیاز قبولی برای متاهل ها 59 هستش

Candidate invited to apply to the Quebec Skilled Worker Program must meet education and financial self-sufficiency points requirements and are screened according to Employability and Selection factors. The cut-off score is 43 points (or 52 points if accompanied by a spouse or common-law partner) under the specified Employability factors.
    Those invited to apply must meet the cut-off score requirement and are screened according to a series of Selection factors. A minimum passing score of 50 (59 if accompanied by a spouse or common-law partner) is required under the Selection factors in order to submit an application for a CSQ.
    ممنون از جوابتون.ولی من هنوز متوجه نشدم .آیا بدون مدارک زبان باید 50 باشه ؟و اگر مثلا 48 بود ریجکت میشم؟و اینکه گفته میشه امتیاز 50 مینیمم باید بدون احتساب امتیاز فرزند و تمکن مالی باشه،درسته؟

ممنون از جوابتون.ولی من هنوز متوجه نشدم .آیا بدون مدارک زبان باید 50 باشه ؟و اگر مثلا 48 بود ریجکت میشم؟و اینکه گفته میشه امتیاز 50 مینیمم باید بدون احتساب امتیاز فرزند و تمکن مالی باشه،درسته؟
    اینجوری که من خوندم و متوجه شدم برای متاهل اگر زیر 52 باشید اصلا به نوعی وارد pool نمیشید...و اگر امتیازتون زیر 59 باشه، پروفایل ساختید ولی اصلا انتخاب نمی شید
    کلا هیچ جا نگفته با زبان یا بدون زبان
    ولی یه جا گفته که با توجه به اینکه زبان فرانسه 16 امتیاز داره ، پس خیلی مورد مهمیه و اگه شما زبان فرانسه ندونید پس بقیه آیتم هاتون باید خیلی بالا باشه که بدون زبان فرانسه بتونید تو رقابت برنده بشید.

حالا دوستانی که بهتر می دونن راهنمایی کنن
    دفعه قبل گفتم حداقل 50 برای ثبت پروفایل..اشتباه گفتم..حداقل 52 برای ثبت پروفایل و وارد شدن به pool و حداقل 59 برای انتخاب شدن و قبولی

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

ببین عزیز دو نوع امتیاز داریم
    امتیاز استخدام پذیری که برای متاهلین ۵۲
    و امتیاز حداقل که ۵۹ است
    امتیاز استخدام پذیری بدون احتساب فرزند و تمکن مالیست است
    پس رعایت این دو تا امتیاز ضروری است
    مثلا اگر دو تا بچه دارید ۸ امتیاز و تمکن مالی دارید ۱ امتیاز و شدید ۵۹ امتیاز
    شما پذیرفته نمیشید چون امتیاز استخدام پذیریتون ۵۰ شده و ۲ امتیاز کم دارید
    حالا آیا شما با ۵۹ امتیاز پذیرفته میشید ؟ مهمترین عامل برای دولت کبک انطباق پذیری است که شامل زبان فرانسه و رشته کاریتون است که به درد نیاز کاری کبک بخوره
    و این نکته رو فراموش نکنید شما با افرادی مثل خود فرانسوی ها یا آفریقایی های فرانسوی زبان یا کلا فرانکوفون ها دارید رقابت میکنید
    پس رشته کاریتون و اخذ زبان فرانسه مدرک ب۲ تقریبا میتونیم بگیم الزامیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)