صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    ببین عزیز دو نوع امتیاز داریم
    امتیاز استخدام پذیری که برای متاهلین ۵۲
    و امتیاز حداقل که ۵۹ است
    امتیاز استخدام پذیری بدون احتساب فرزند و تمکن مالیست است
    پس رعایت این دو تا امتیاز ضروری است
    مثلا اگر دو تا بچه دارید ۸ امتیاز و تمکن مالی دارید ۱ امتیاز و شدید ۵۹ امتیاز
    شما پذیرفته نمیشید چون امتیاز استخدام پذیریتون ۵۰ شده و ۲ امتیاز کم دارید
    حالا آیا شما با ۵۹ امتیاز پذیرفته میشید ؟ مهمترین عامل برای دولت کبک انطباق پذیری است که شامل زبان فرانسه و رشته کاریتون است که به درد نیاز کاری کبک بخوره
    و این نکته رو فراموش نکنید شما با افرادی مثل خود فرانسوی ها یا آفریقایی های فرانسوی زبان یا کلا فرانکوفون ها دارید رقابت میکنید
    پس رشته کاریتون و اخذ زبان فرانسه مدرک ب۲ تقریبا میتونیم بگیم الزامیه
    ممنون از راهنمایی شما.پس با این شرایط باید حداقل تا اخذ آیلتس پروفایل نسازم،اینجوری خیالم راحته که ریجکت نمیشم،بعد که امتیازم رسید به 52 و پروفایل و ساختم من و خانمم میریم سمت فرانسه و B2

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط September19 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما.پس با این شرایط باید حداقل تا اخذ آیلتس پروفایل نسازم،اینجوری خیالم راحته که ریجکت نمیشم،بعد که امتیازم رسید به 52 و پروفایل و ساختم من و خانمم میریم سمت فرانسه و B2
    سلام
    شما هر زمان بخواید میتونید پروفایل بسازید
    چیزی به نام ریجکتی ندارید
    هر زمان هر امتیازی اضافه شد پروفایل رو آپدیت میکنید
    اول فرانسه دوم فرانسه سوم فرانسه
    از آخر آیلتس
    فرانسه رو تا a2 بخونید بعد همزمان برید واسه آیلتس
    زمان رو از دست ندید
    فرانسه b2 حداقل ۱۸ ماه لازم دارد

ببخشید بازم سوال:
    1.در قسمت سابقه کاری در 5 سال اخیر ، باید اونایی رو وارد کنیم که میشه ازشون سابقه با امضا گرفت یا کلا همه رو وارد کنیم؟
    2. آیا اگر بیمه مثلا از یک کارگاه خیاطی برای من رد شده باشه و من در حال کار کردن توی پروژه ساختمانی باشم، به مشکل بر میخورم با توجه به اینکه مهندس عمرانم؟
    3. آگر تو پروفایلم سابقه بنویسم ولی نتونم از هیچ کدوم از کارفرماها سابقه بگیرم ،چی میشه؟
    من اگه باز اشتباه نگم اونجوری که بچه ها گفته بودن تو فروم..سابقه کار با بیمه میخان..حالا بخونید خودتون صفحه های قبلی رو

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

ببخشید بازم سوال:
    1.در قسمت سابقه کاری در 5 سال اخیر ، باید اونایی رو وارد کنیم که میشه ازشون سابقه با امضا گرفت یا کلا همه رو وارد کنیم؟
    2. آیا اگر بیمه مثلا از یک کارگاه خیاطی برای من رد شده باشه و من در حال کار کردن توی پروژه ساختمانی باشم، به مشکل بر میخورم با توجه به اینکه مهندس عمرانم؟
    3. آگر تو پروفایلم سابقه بنویسم ولی نتونم از هیچ کدوم از کارفرماها سابقه بگیرم ،چی میشه؟
    1-در ابتدا بیمه نمیخواد اما ممکنه هر زمان افیسر درخواست بیمه کنه
    2-ریجکت خواهید شد...نامه سابقه کارتون از هرکجا باشد بیمه هم باید از همونجا پرداخت شده باشد.اگر از بیمه کارگاه خیاطی میخواین استفاده کنید باید سابقه کارتون هم کارگاه خیاطی باشه.اینکه سابقه کار با رشته مرتبط نباشه ایرادی نداره
    3-هیچ ریجکت خواهید شد.پس سابقه ای رو وارد کنید که بتونید مدارکش هم ارائه کنید.
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    1-در ابتدا بیمه نمیخواد اما ممکنه هر زمان افیسر درخواست بیمه کنه
    2-ریجکت خواهید شد...نامه سابقه کارتون از هرکجا باشد بیمه هم باید از همونجا پرداخت شده باشد.اگر از بیمه کارگاه خیاطی میخواین استفاده کنید باید سابقه کارتون هم کارگاه خیاطی باشه.اینکه سابقه کار با رشته مرتبط نباشه ایرادی نداره
    3-هیچ ریجکت خواهید شد.پس سابقه ای رو وارد کنید که بتونید مدارکش هم ارائه کنید.
    ممنون و سپاس فراوان بابت جواب مفید تون.
    خوب حالا اگر از بیمه خیاطی استفاده کردم آیا باید برای مهندسی عمران هم رزومه و کاور لتر بدم و اینکه آیا دیگه دیگه شرح وظایف عمران میخواد بدم یا نه؟
    منظورم اینه که من تقریبا از سال 93 در این کارگاه خیاطی بیمه دارم،حالا با توجه به این شرایط راهنماییم کنید چطوری برای کبک سابقه کار بنویسم که به مشکل نخورم
    با تشکر فراوان

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

خوب حالا اگر از بیمه خیاطی استفاده کردم آیا باید برای مهندسی عمران هم رزومه و کاور لتر بدم و اینکه آیا دیگه دیگه شرح وظایف عمران میخواد بدم یا نه؟
    منظورم اینه که من تقریبا از سال 93 در این کارگاه خیاطی بیمه دارم،حالا با توجه به این شرایط راهنماییم کنید چطوری برای کبک سابقه کار بنویسم که به مشکل نخورم
    با تشکر فراوان
    عزیز شما همه چیز قاطی نکن
    کاور لتر واسه چی؟
    شما یک سابقه کار میزنی واسه کبک . تموم
    شرح وظایف نداره که
    نامه و رزومه نمیخواد که
    شما مدرک تحصیلیتو جدا میزنی
    سابقه کار هم جدا میزنی
    تو سابقه کاری نوع کار و محل و مدت رو باید تو پرتال ثبت کنید

Junior Member

سلام به همگی
    من يك سوالي درباره چگونگي پركردن بخش scolarite سیستم arrima
    داشتم. كسي هست كه بدونه آيا فقط آخرين مدرك تحصيلي را وارد كنيم كافيه يا بايد حتما همه مدارك تحصيليمونو وارد كنيم. من خودم فوق ليسانسم را وارد كردم و ليسانسم هم دارم ولي مدرك ديپلمم را در دسترس ندارم متاسفانه.
    با تشكر

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ShadiHM نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من يك سوالي درباره چگونگي پركردن بخش scolarite سیستم arrima
    داشتم. كسي هست كه بدونه آيا فقط آخرين مدرك تحصيلي را وارد كنيم كافيه يا بايد حتما همه مدارك تحصيليمونو وارد كنيم. من خودم فوق ليسانسم را وارد كردم و ليسانسم هم دارم ولي مدرك ديپلمم را در دسترس ندارم متاسفانه.
    با تشكر
    سلام
    تمام مدارک تحصیلی از دیپلم به بالا باید ثبت بشه

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

با تشکر فراوان
    بابا این چه حرفیه چرا اذیت !
    ببین شما هر مدرک تحصیلی داری به ترتیب تاریخ و مقطع از دیپلم به بالا مینویسی
    هر دو لیسانس هم بنویس ضرر نداره
    فقط برای سابقه کار شما تو پرتال باید اطلاعات وارد کنی
    تاریخ شروع و پایان
    اگر هم در حال رد شدنه که یک تیک داره میگه در حال حاضر هم بیمه ادامه داره
    محل کار ؟
    نوع شغلت ؟ مثلا من در یک شرکت حسابدارم یا مدیر بودم یا تو قسمت ساخت و ساز بودم . کد شغلی تو باید از بین مشاغل مورد تایید کانادا پیدا بکنی فهرست مشاغل noc
    مثلا حسابداری 1111 هست یک کد 4 رقمی تقریبا
    حالا ببین چه شغلی میتونی بزنی که تو مشاغل کانادا باشه و جزو لیست A , B باشه چون کد های C , D فایده نداره
    در سیستم مهاجرت کبک امتیاز رشته تحصیلی با سابقه کاری جداست و ربطی به هم ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    بابا این چه حرفیه چرا اذیت !
    ببین شما هر مدرک تحصیلی داری به ترتیب تاریخ و مقطع از دیپلم به بالا مینویسی
    هر دو لیسانس هم بنویس ضرر نداره
    فقط برای سابقه کار شما تو پرتال باید اطلاعات وارد کنی
    تاریخ شروع و پایان
    اگر هم در حال رد شدنه که یک تیک داره میگه در حال حاضر هم بیمه ادامه داره
    محل کار ؟
    نوع شغلت ؟ مثلا من در یک شرکت حسابدارم یا مدیر بودم یا تو قسمت ساخت و ساز بودم . کد شغلی تو باید از بین مشاغل مورد تایید کانادا پیدا بکنی فهرست مشاغل noc
    مثلا حسابداری 1111 هست یک کد 4 رقمی تقریبا
    حالا ببین چه شغلی میتونی بزنی که تو مشاغل کانادا باشه و جزو لیست A , B باشه چون کد های C , D فایده نداره
    در سیستم مهاجرت کبک امتیاز رشته تحصیلی با سابقه کاری جداست و ربطی به هم ندارند
    خیلی لطف کردی جواب دادی.
    من در سابقه کاری زدم tailor و خدا رو شکر جزو B بودش با کد 6342.درست زدم دیگه؟اینجا باد ناک همین سابقه بیمه که دارم میزدم درسته؟
    راستی مدرک فنی و حرفه ای هم دارم اضافه بکنم؟یا لازم نیست؟
    در مرحله بعد وقتی که سابقه رو زدم کامل شد دیپوزیت کنم؟و برم دنبال فرانسه و انگلیسی؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)