صفحه 25 از 34 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

🔺توضیحات وزیر مهاجرت کبک در خصوص لایحه جدید:

احتمال ابطال 18000 پرونده ی درخواست مهاجرت به استان کبک درصورت “تصویب نهایی” اجرا میشود.

⚠️دقت بفرمایید تصمیم نهایی در خصوص تصویب لایحه تاکنون انجام نشده است. البته دور از انتظار نیز نمی باشد!!!!

🔸باید منتظر اعلام اخبار رسمی ‌‌و کاملتری توسط اداره مهاجرت کبک باشیم. ما و سایر همکاران امکان پیش بینی نتیجه را نخواهیم داشت.

🔹برای متقاضیان اسکیل ورکر علی الخصوص ۲۰۱۶، ایمیلی با این مضمون ارسال شده است.

🔸لطفا از ارسال ایمیل های متعدد در این رابطه خوداری نمایید. اخبار رسمی را پیگیری کنید.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

🔺فوری و مهم
    ۱۸هزار پرونده در صف انتظار متقاضیان مهاجرت به کبک باطل میشود

🔹دولت کبک در تلاش است تا برنامه مهاجرتی کارگران که پیش تر در تاریخ 2 اوت 2018 تایید گشته بود، لغو نماید، که شامل لغو تمامی درخواست های ارسالی بوده که هنوز مورد تایید قرار نگرفته اند، در این میان برخی حتی سال ها در لیست انتظار بوده، و اینک تنها قادر خواهند بود مبالغی که صرف تشکیل پرونده و ثبت نام پرداخت کرده اند را دریافت نمایند.

برنامه جدید دولت بر این قرار است که درخواست های پیشین حذف گشته و در عوض تنها افراد آشنا به زبان فرانسوی و ارزش ها و قوانین کبک، و مطلوب برای نیازهای دولت پذیرش گردند، که نهایتا موجب پیشرفت بازار کار کبک خواهد گشت. متقاضیان می بایست از طریق وزارت مهاجرت کبک (MIDI) اقدام نموده و در فرم مربوطه تمامی جزئیات مربوط به تحصیلات، آموزش ها، سوابق کاری و توانایی های زبانی خود را درج نمایند.

بنا بر پیش بینی های دولت این برنامه روند تاییدیه مهاجرت را از 36 ماه به 6 ماه کاهش خواهد داد، که پیش تر به عنوان معضلی در بازار کار به شمار می رفت.

شایان ذکر است که در این برنامه جدید، متقاضیان واجد شرایط می توانند با استفاده از لایحه 9 وزارت مهاجرت از شرایط احتمالی اقامت دائم نیز بهره مند گردند، که بر اساس این لایحه، متقاضیان از لحاظ بهداشت عمومی، نیازهای کارگری منطقه و بخش، زبان شناختی، وضعیت اجتماعی و اقتصادی ملی و غیره مورد بررسی قرار گرفته و چنانچه مورد تایید قرار گیرند، اقامت دائم به آنان واگذار خواهد گشت.

سلام دوستان
    ببخشید سوالی دارم:من در قسمت سابقه کار، 5 سال گذشته رو کامل و مو به مو وارد کردم ،ولی تا میخوام فایل و ذخیره کنم ایراد میگیره میگه :حتما باید سابقه در 5 سال رو وارد کنید!.
    لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکارکنم؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

سلام دوستان
    خبر جدید
    تو یکی از روزنامه های مونترال خبر اومده که گویا دادگاه عالی کبک فرصت ۱۰ روزه داده برای شروع بررسی اون ۱۸۰۰۰ تا پرونده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

*******خبر جدید*******

پس از اینکه اداره مهاجرت کبک اعلام کرد قصد دارد ۱۸ هزار پرونده در انتظار بررسی برای برنامه نیروی متخصص را ببندد و همه را وارد سیستم جدید اریما نماید، اعتراضات گسترده ای بر این تصمیم شروع شد.
    از هشتک های فضای مجازی گرفته تا اعتراضات خیابانی در استان کبک.
    ظاهرا امروز دادگاه عالی این استان رای خود را بر ادامه روند بررسی پرونده های انباشته شده صادر کرده و قرار نیست این ماجرا به این زودیها تمام شود.
    امیدواریم حالا که این پرونده ها قرار است در سیستم باقی بمانند، شاهد رجکتی های گسترده به بهانه های مختلف نباشیم.

منبع:
    https://www.cicnews.com/2019/02/queb...ml#gs.SxjTDh3y

سلام دوستان
    ببخشید سوالی دارم:من در قسمت سابقه کار، 5 سال گذشته رو کامل و مو به مو وارد کردم ،ولی تا میخوام فایل و ذخیره کنم ایراد میگیره میگه :حتما باید سابقه در 5 سال رو وارد کنید!.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

Following the decision of the Superior Court on February 25, 2019, the Immigration, Diversity and Inclusion Department announces that it will continue to process and adjudicate applications for a Certificate Quebec selection program under the Regular Skilled Worker Program (PRTQ). This decision of the Court concerns the 18,000 applications submitted before August 2, 2018 for which a decision has not yet been rendered.

Depending on the progression and depending on the processing of requests, the Department will contact the candidates concerned.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط September19 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چک کردی که یک روز جا ننداختی ؟
    باید کامل باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    چک کردی که یک روز جا ننداختی ؟
    باید کامل باشه
    مرسی که جواب دادی.
    یله همه رو چک کردم درسته وای بازم ایراد میگیره و میگه:Your statement is incomplete, you must indicate your professional background for the last five years.
    به به نظرت ماله چیه؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط September19 نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادی.
    یله همه رو چک کردم درسته وای بازم ایراد میگیره و میگه:Your statement is incomplete, you must indicate your professional background for the last five years.
    به به نظرت ماله چیه؟
    والا فقط میتونم بگم احتمالا یک روز رو جا انداختی اون وسطا
    از سابقه کاری که نوشتی تو سیستم میتونی اسکرین شات بگیری برام بفرستی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)