صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سه مطلب جدید
    ۱.پروفایل های کنونی از زمان قانونی شدن قانون مهاجرت ۶ ماه تمدید میشوند
    ۲.مدت زمان ارائه مدارک پس از دریافت دعوتنامه به ۶۰ روز تقلیل پیدا کرد
    ۳.اگر دعوتنامه دریافت کردید و پاسخ ندادید ، پروفایلتون باطل نشده و ادامه پیدا میکنه
    قرار در مرتبه اول برای دوستانی که در کبک بصورت موقت زندگی میکنند و یا درس خوندند دعوتنامه صادر بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام ..میشه بگید این قانون bill 9 که تصویب شده الان جدول امتیازبندیشو از کجا میتونم پیدا کنم؟واسه این نوع مهاجرت حتما سابقه کار میخواد؟من الان دانشجوام میخوام واسه ادامه تحصیل برم کانادا اگه بتونم کبک پذیرش بکیرم میشه ۱۰۰ درصد از این طریق اقامت بگیرم(یعنی بدون سابقه کار)؟و اینکه گفتین پروسه ۶ ماه طول میکشه یعنی از زمان اقدام تا گرفتن PR شیش ماه هست ؟اونجا حتما باید درسم تموم شه بعد اقدام کنم یا حین تحصیل هم میشه؟خیلی ممنون...

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab22 نمایش پست ها
    سلام ..میشه بگید این قانون bill 9 که تصویب شده الان جدول امتیازبندیشو از کجا میتونم پیدا کنم؟واسه این نوع مهاجرت حتما سابقه کار میخواد؟من الان دانشجوام میخوام واسه ادامه تحصیل برم کانادا اگه بتونم کبک پذیرش بکیرم میشه ۱۰۰ درصد از این طریق اقامت بگیرم(یعنی بدون سابقه کار)؟و اینکه گفتین پروسه ۶ ماه طول میکشه یعنی از زمان اقدام تا گرفتن PR شیش ماه هست ؟اونجا حتما باید درسم تموم شه بعد اقدام کنم یا حین تحصیل هم میشه؟خیلی ممنون...
    مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری فرق میکنه
    برای تحصیل شما بعد از پذیرش و اتمام تحصیلت درخواست اقامت میدید و به احتمال زیاد هم تایید خواهد شد
    برای مهاجرت کاری آیتم مدرک تحصیلی و سابقه کار و مدرک زبان فرانسه خیلی مهم و امتیاز آور هستند بدون اینها ممکن نیست
    برای مدت زمان هم قبلا پذیرش کبک ۳ تا ۴ سال طول میکشید که الان قول دادند ۶ ماهه csq رو صادر کنند
    مدرک pr رو از فدرال میگیرید بعد از دریافت مدرک پذیرش کبک که اونهم یکسال تا ۱۸ ماه طول میکشه

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون...الان این سیستم امتیازبندی مثل قبله یا تغییر کرده؟کجا میتونم جدولشو پیدا کنم؟بعد این csq دقیقا فرقش با pr چیه؟یه جور اقامت کبک هست درسته؟یعنی کسی که csq داره میتونه تو کبک مثل کسی که pr هست با شهریه خیلی کم تحصیل کنه؟یعنی مقیم اون ایالته ؟خیلی ممنون...

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

خیلی ممنون از پاسختون...الان این سیستم امتیازبندی مثل قبله یا تغییر کرده؟کجا میتونم جدولشو پیدا کنم؟بعد این csq دقیقا فرقش با pr چیه؟یه جور اقامت کبک هست درسته؟یعنی کسی که csq داره میتونه تو کبک مثل کسی که pr هست با شهریه خیلی کم تحصیل کنه؟یعنی مقیم اون ایالته ؟خیلی ممنون...
    جدولشو اگر تو فروم امتیاز بندی بگردی گذاشتم ص ۲۸۲ و شماره ۲۸۱۲
    ببین کانادا دارای چند تا ایالت هست و ایالت کبک طبق توافق با دولت مرکزی فدرال ، افراد مورد پذیرش مهاجرتشو خودش انتخاب میکنه
    افرادی که مورد پذیرش ایالت کبک رو بدست میارند درواقع csq دریافت میکنند
    Certificate de selection du québec
    فرد مدرک csq رو به فدرال ارائه و اگر دولت فدرال هم تایید کرد به شما pr موقت سه ساله داده میشه
    اگر مدرک زبان فرانسه رو تو سه سال تونستید بگیرید prشما دایمی میشه
    البته این برای کسی که مهاجرت نیروی متخصص میکنه نه تحصیلی

Junior Member

خیلی ممنون بابت وقتی که گزاشتید فقط اینجور که من فهمیدم شما میگید شرایط مهاجرت تحصیلی فرق داره با کار.خب الان من میخام با ویزای تحصیلی برم کانادا واسه مقطع ارشد حالا وقتیکه درسم تموم شه باید از همین طریق اقامت بگیرم دیگه؟فرقش چیه الان؟یعنی کسی که از ایران اقدام کنه با کسی که اونجا درس خونده بخواد اقدام کنه باید یه مسیر رو طی کنن درسته؟و اینکه کسی که از ایران اقدام میکنه بعد از گرفتن csq بالافاصله میتونه بره کانادا یا باید صبر کنه تا pr موقت بشه؟این پروسه یه سال تا ۱۸ ماه که گفتین منظورتون همین بود؟ببخشید واقعا سوالام زیاد شدن...

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

خیلی ممنون بابت وقتی که گزاشتید فقط اینجور که من فهمیدم شما میگید شرایط مهاجرت تحصیلی فرق داره با کار.خب الان من میخام با ویزای تحصیلی برم کانادا واسه مقطع ارشد حالا وقتیکه درسم تموم شه باید از همین طریق اقامت بگیرم دیگه؟فرقش چیه الان؟یعنی کسی که از ایران اقدام کنه با کسی که اونجا درس خونده بخواد اقدام کنه باید یه مسیر رو طی کنن درسته؟و اینکه کسی که از ایران اقدام میکنه بعد از گرفتن csq بالافاصله میتونه بره کانادا یا باید صبر کنه تا pr موقت بشه؟این پروسه یه سال تا ۱۸ ماه که گفتین منظورتون همین بود؟ببخشید واقعا سوالام زیاد شدن...
    فردی که در کبک تحصیل میکند احتمال دریافت csq اش بسیار بالاست علاوه بر اینکه امتیاز تحصیل و اقامت در کبک بالاتر است
    csq مجوز ورود به کانادا نیست بلکه باید pr شما توسط فدرال صادر بشه بعد وارد خاک کانادا بشید
    پروسه دریافت pr هم با این صورت دو سال خواهد بود (اگر کبک به قولش عمل کند)

Junior Member

سلام دوستان.
    یک سوال داشتم اینکه زمانی که مدارک تحصیلی رو توی پروفایل وارد میکنیم فقط آخرین مدرک (لیسانس) کافیه یا دیپلم هم مثلا نیازه؟
    و اینکه در مورد سوابق کاری فقط سابقه با بیمه محسوب میشه ؟ کار حین تحصیل و... مهم نیست؟

سلام
    از دیپلم باید همه رو وارد کنید
    سوال دو هم بهتره با بیمه باشه..بالاخره موقع استعلام در مورد کارتون مدرک معتبر باید ارائه بدید که مهم ترینش همون بیمه ای هست که براتون رد کردن
    نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یک سوال داشتم اینکه زمانی که مدارک تحصیلی رو توی پروفایل وارد میکنیم فقط آخرین مدرک (لیسانس) کافیه یا دیپلم هم مثلا نیازه؟
    و اینکه در مورد سوابق کاری فقط سابقه با بیمه محسوب میشه ؟ کار حین تحصیل و... مهم نیست؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

http://www.immigration-quebec.gouv.q...-francais.html

سرمایه گذاری بیشتر برای دوره های رایگان زبان فرانسه برای مهاجرین به کبک از 1 ژوییه ۲۰۱۹
    دوره های فول تایم
    دوره های پارت تایم
    دوره های آنلاین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)