صفحه 31 از 34 نخستنخست ... 2122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

اولین گروه نیروی متخصص کبک از آریما انتخاب شد
    بعد از کنسل شده پرونده های قبلی، سیستم آریما که از سپتامبر 2018 آغاز به کار کرده بود شروع به ارسال دعوتنامه نمود. Arrima در حقیقت تشکیل شده از بانک اطلاعات متقاضیان مهاجرت به کبک که انتخاب متقاضی از ان براساس کسب بالاترین امتیاز می باشد. اداره مهاجرت کبک اعلام کرد با تمهیدات انجام شده تا اواخر دی ما 1398 چندین دوره انتخاب از افراد واجد شرایط که در آریما ثبت نام کرده اند، را شاهد خواهیم بود.
    برای اولین بار از شروع سیستم آنلاین آریما، اداره مهاجرت کبک در مورخ 4 جولای 2019 برابر 13تیرماه 1398 اولین انتخاب خود را اعلام کرد. متقاضیان انتخاب شده از استخر مجازی آریما، ایمیل دریافت خواهند نمود.
    تمام افراد انتخاب شده 60 روز فرصت خواهند داشت تا مدارک کامل را برای دریافت سی اس کیو CSQ را به اداره مهاجرت کبک واقع در مونترال کانادا ارسال کنند.
    من بعد تمامی افراد متقاضی برنامه نیروی متخصص کبک باید در سیستم آنلاین آریما پروفایل خود را ثبت نمایند.

افراد زیر در اولین انتخاب آریما بوده اند:
    • افراد دارای جاب آفر از کبک
    • افرادی که تا قبل از 26 خرداد 1398 برابر 16 ژوئن 2019 در کبک با ویزای موقت تحصیلی یا کار بوده اند و پرونده داشته اند

16 ژوئن 2019 زمان کنسل شدن تمام 16هزار پورنده قبلی بوده است.
    اگر دارای شرایط بالا هستید و ایمیل دعوتنامه از آریمادریافت نکرده اید تا 16 دسامبر 2019 مهلت ساخت پروفایل دارید.

MIDI اداره مهاجرت کبک همچنین جزئیات بیشتری در مورد پرتال آریما برای کارفرمایان اعلام کرد که طی آن کارفرماها بعد زا ژانویه 2020 امکان دسترسی به بانک متقاضیان را خواهند داشت و میتوانند متقاضی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط salvationmn نمایش پست ها
    اولین گروه نیروی متخصص کبک از آریما انتخاب شد
    بعد از کنسل شده پرونده های قبلی، سیستم آریما که از سپتامبر 2018 آغاز به کار کرده بود شروع به ارسال دعوتنامه نمود. Arrima در حقیقت تشکیل شده از بانک اطلاعات متقاضیان مهاجرت به کبک که انتخاب متقاضی از ان براساس کسب بالاترین امتیاز می باشد. اداره مهاجرت کبک اعلام کرد با تمهیدات انجام شده تا اواخر دی ما 1398 چندین دوره انتخاب از افراد واجد شرایط که در آریما ثبت نام کرده اند، را شاهد خواهیم بود.
    برای اولین بار از شروع سیستم آنلاین آریما، اداره مهاجرت کبک در مورخ 4 جولای 2019 برابر 13تیرماه 1398 اولین انتخاب خود را اعلام کرد. متقاضیان انتخاب شده از استخر مجازی آریما، ایمیل دریافت خواهند نمود.
    تمام افراد انتخاب شده 60 روز فرصت خواهند داشت تا مدارک کامل را برای دریافت سی اس کیو CSQ را به اداره مهاجرت کبک واقع در مونترال کانادا ارسال کنند.
    من بعد تمامی افراد متقاضی برنامه نیروی متخصص کبک باید در سیستم آنلاین آریما پروفایل خود را ثبت نمایند.

افراد زیر در اولین انتخاب آریما بوده اند:
    • افراد دارای جاب آفر از کبک
    • افرادی که تا قبل از 26 خرداد 1398 برابر 16 ژوئن 2019 در کبک با ویزای موقت تحصیلی یا کار بوده اند و پرونده داشته اند

16 ژوئن 2019 زمان کنسل شدن تمام 16هزار پورنده قبلی بوده است.
    اگر دارای شرایط بالا هستید و ایمیل دعوتنامه از آریمادریافت نکرده اید تا 16 دسامبر 2019 مهلت ساخت پروفایل دارید.

MIDI اداره مهاجرت کبک همچنین جزئیات بیشتری در مورد پرتال آریما برای کارفرمایان اعلام کرد که طی آن کارفرماها بعد زا ژانویه 2020 امکان دسترسی به بانک متقاضیان را خواهند داشت و میتوانند متقاضی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
    همچنین آقای فغانسوا لوگو نخست وزیر کبک گفت ضمن افزایش تعداد مهاجرین به ۵۲۰۰۰ تا تا سال ۲۰۲۲ ، میزان درصد پذیرش از طریق آریما به ۶۵ درصد افزایش خواهد یافت
    روی ۶ ماهه شدن پروسه بررسی هم تاکید مجدد کردند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salvationmn نمایش پست ها
    سلام
    از دیپلم باید همه رو وارد کنید
    سوال دو هم بهتره با بیمه باشه..بالاخره موقع استعلام در مورد کارتون مدرک معتبر باید ارائه بدید که مهم ترینش همون بیمه ای هست که براتون رد کردن
    ممنون از پاسختون.

فقط یه توضیح درباره اسم و تاریخ دیپلم و پیش دانشگاهی میفرمایید؟

اگر اشتباه نکنم دیپلم در واقع میشه secondary education و پیش دانشگاهی pre-university . فقط عنوانی برای ریاضی فیزیک پیدا نکردم. من چه عبارتی رو باید سرچ کنم؟

و تاریخ پایان و شروع رو چجوری وارد کنم؟ مثلا دیپلم بشه از اول مهر سال اول دبیرستان تا آخر خرداد سال سوم دبیرستان؟یا تاریخ ثبتی که روی مدرک خورده رو برای انتهاش میشه در نظر گرفت؟

فکر میکنم برای دیپلم همون diplom رو سرچ کردم و آورد که معادل 11 سال درس خوندن بود..معادل دیپلم نظری ...و عنوان نمیخاست دیگه
    پیش دانشگاهی هم همون pre university
    تاریخ شروع پایان همشون رو هم همون اول مهر تا پایان خرداد زدم

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.

فقط یه توضیح درباره اسم و تاریخ دیپلم و پیش دانشگاهی میفرمایید؟

اگر اشتباه نکنم دیپلم در واقع میشه secondary education و پیش دانشگاهی pre-university . فقط عنوانی برای ریاضی فیزیک پیدا نکردم. من چه عبارتی رو باید سرچ کنم؟

و تاریخ پایان و شروع رو چجوری وارد کنم؟ مثلا دیپلم بشه از اول مهر سال اول دبیرستان تا آخر خرداد سال سوم دبیرستان؟یا تاریخ ثبتی که روی مدرک خورده رو برای انتهاش میشه در نظر گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    همچنین آقای فغانسوا لوگو نخست وزیر کبک گفت ضمن افزایش تعداد مهاجرین به ۵۲۰۰۰ تا تا سال ۲۰۲۲ ، میزان درصد پذیرش از طریق آریما به ۶۵ درصد افزایش خواهد یافت
    روی ۶ ماهه شدن پروسه بررسی هم تاکید مجدد کردند
    میشه بپرسم فرم های مربوطه برای مدارک لازم برای ثبت در اریما رو از کجا بگیرم؟ داخل خود سایت که میرم اصلا فرم ها باز نمیشن... بعد من چجوری میتونم بفمن چیا میخواد داخل خود سایت کبک زده اما نمیدونم فرم ها کجا هستن که‌باید پر بشن

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط behdasht نمایش پست ها
    میشه بپرسم فرم های مربوطه برای مدارک لازم برای ثبت در اریما رو از کجا بگیرم؟ داخل خود سایت که میرم اصلا فرم ها باز نمیشن... بعد من چجوری میتونم بفمن چیا میخواد داخل خود سایت کبک زده اما نمیدونم فرم ها کجا هستن که‌باید پر بشن
    چه فرمی ؟ فرم نداره که ! همش آنلاین تکمیل میشه

Junior Member

سلام دوستان،

من پروفایل اریما رو ساختم و دیپازیت کردم منتها امتیازم رو نمیدونم از کجا چک کنم!؟
    و یه سوال دیگه هم دارماینکه من مدارک تحصیلیم در سیستم کبک یا WES ارزیابی نشده و گزینه مربوطه رو No زدم به نظرتون این تو امتیاز من تاثیر میزاره؟ یا اینکه بعد اکسپت میتونم این مراحل رو انجام بدم؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط saar67 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من پروفایل اریما رو ساختم و دیپازیت کردم منتها امتیازم رو نمیدونم از کجا چک کنم!؟
    و یه سوال دیگه هم دارماینکه من مدارک تحصیلیم در سیستم کبک یا WES ارزیابی نشده و گزینه مربوطه رو No زدم به نظرتون این تو امتیاز من تاثیر میزاره؟ یا اینکه بعد اکسپت میتونم این مراحل رو انجام بدم؟

شرایطتتون رو تو بخش محاسبه امتیاز بفرمایید دوستان کمکتون میکنند
    و اینکه برای کبک نیازی به ارزیابی مدارک تحصیلی نیست
    اگر تمایل به این کار دارید میتونید انجام بدید ولی اگر ارزیابی انجام بشه مدارک تحصیلی تون بر اساس مدارک داخل کبک , امتیازش محاسبه خواهد شد

Junior Member

سلام دوستان . یگ سوال داشتم راجب کسانی که پرونده mon project داشتن. برای برگشت پول کسی تونسته اقدامی انجام بده ؟ چون چندتا بانک مراجعه کردم برای سویفت کد. میگن بخاطر تحریم ها امکان انتقال پول نیست. اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی بکنه یا اگر تاپیکی راجب این موضوع هست لینک بدید ممنون میشم

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    سلام دوستان . یگ سوال داشتم راجب کسانی که پرونده mon project داشتن. برای برگشت پول کسی تونسته اقدامی انجام بده ؟ چون چندتا بانک مراجعه کردم برای سویفت کد. میگن بخاطر تحریم ها امکان انتقال پول نیست. اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی بکنه یا اگر تاپیکی راجب این موضوع هست لینک بدید ممنون میشم
    فعلا به جز داشتن حساب راهی وجود نداره.طبق اخرین ایمیلی هم ک دوستان ارسال کرده بودند و جواب اداره مهاجرت کبک این بوده ک در حال بررسی این موضوع هستیم.باید منتظر بود فعلا.
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)