صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 2425262728293031323334
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 338 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط emi_sharp نمایش پست ها
    سلام. دوتا سوال داشتم:
    ۱. در قسمت چهارم فرم اریما situation actuelle au Quebec من study permit رو انتخاب کردم و بعد از من numéro du permis actuel رو میخواد. روی برگه study permit چندین کد وجود داره (یکی داخل باکس بالای صفحه- یکی پایین اون- یکی application و یکی UCI). کدام کد رو باید انتخاب کنم؟
    ۲. آیا Academic IELTS برای arrima قابل استفاده هست یا حتما باید General باشه؟

1-شماره مجوز هست چک کنید پیداش کنید
    2-نه کبک اکادمیک هم اکی هست
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

باسلام
    هر دو قسمت comprehension oral و expression oral باید طی یک نوبت امتحان داده شود یعنی امکان نمره گرفتن طی دو نوبت وجود دارد یا نه؟ چون فکر مبکنم در قسمت ورود اطلاعات زیان فرانسه برای امتحان ها در تاریخ های مختلف جایی وجود ندارد و فقط یک تاریخ را قبول میکند

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط arman19811360 نمایش پست ها
    باسلام
    هر دو قسمت comprehension oral و expression oral باید طی یک نوبت امتحان داده شود یعنی امکان نمره گرفتن طی دو نوبت وجود دارد یا نه؟ چون فکر مبکنم در قسمت ورود اطلاعات زیان فرانسه برای امتحان ها در تاریخ های مختلف جایی وجود ندارد و فقط یک تاریخ را قبول میکند
    شما هر آزمون رو بصورت جداگانه میتونید شرکت کنید و داخل آریما ثبت کنید
    وقتی یک اسکیل رو ثبت کردید بقیه اسکیل هارو میتونید تیک بزنید به این معنی که من شرکت نکردم

درود و احترام
    ببخشید میخواستم ببینم این سایت Arrima برای CAQ هم هست؟ میشه به جای پست کردن مدارک به کبک برای گرفتن CAQ مدارک رو تو سایت Arrima آپلود کرد؟
    ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط etaghinasab نمایش پست ها
    درود و احترام
    ببخشید میخواستم ببینم این سایت Arrima برای CAQ هم هست؟ میشه به جای پست کردن مدارک به کبک برای گرفتن CAQ مدارک رو تو سایت Arrima آپلود کرد؟
    ممنون
    خیر
    اریما جهت نیروی متخصص کبک هست
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

سلام دوستان

اگر امکانش هست لطفا من رو در رابطه با انتخاب گزینه های مربوط به مدارک تحصیلی ، راهنمایی بفرمایید
    برای من که مقاطع کاردانی و کارشناسی رو جدا خوندم ( ناپیوسته ) کدام گزینه ها رو باید در ساخت پروفایل انتخاب نمایم؟؟؟
    و مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم یکی حساب می شود و یا برای هرکدام باید جدا جدا انتخاب گردد؟؟ و گزینه های مربوط به اونها رو هم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونتون می شم

1- مدرک کارشناسی ( ناپیوسته ) = ؟
    2- مدرک کاردانی = ؟
    3- پیش دانشگاهی = ؟
    3-دیپلم = ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nurse

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianenrico نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر امکانش هست لطفا من رو در رابطه با انتخاب گزینه های مربوط به مدارک تحصیلی ، راهنمایی بفرمایید
    برای من که مقاطع کاردانی و کارشناسی رو جدا خوندم ( ناپیوسته ) کدام گزینه ها رو باید در ساخت پروفایل انتخاب نمایم؟؟؟
    و مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم یکی حساب می شود و یا برای هرکدام باید جدا جدا انتخاب گردد؟؟ و گزینه های مربوط به اونها رو هم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونتون می شم

1- مدرک کارشناسی ( ناپیوسته ) = ؟
    2- مدرک کاردانی = ؟
    3- پیش دانشگاهی = ؟
    3-دیپلم = ؟

سلام منم همین مشکل رو دارم برای مدرک همسرم که ناپیوسته هستن
    حالا نمی دونم درسته یا نه
    ولی هر چی سرچ کردم اونا به مدرک دو ساله لیسانس نمیگن
    من هر دو تا رو کاردانی ثبت کردم
    1-2-
    associate degree
    3- DIPLÔME D'ÉTUDES PRÉ-UNIVERSITAIRE
    4- CERTIFICATE OF COMPLETION OF SECONDARY EDUCATION, THEORETICAL BRANCH
    برای مورد چهارم باید شاخه نظری باشید
    فنی و حرفه ای میشه
    technical or vocational branch

با سلام عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    من به تازگی پروفایلم را در سیستم Arrima تشکیل دادم ولی در این حین چند ابهام برایم پیش آمده.

- در قسمت Scolarité برای وارد کردن اطلاعات تحصیلی مقاطع دیپلم دبیرستان، پیش‌دانشگاهی، لیسانس و فوق لیسانسم را وارد کردم ولی یکجایی هم شنیدم از مقطع راهنمایی باید وارد کنم.حال من از چه مقطعی را وارد کنم؟

- تاریخ پایان تحصیل را در بعضی مقاطع مثل دبیرستان در متن نوشته مثلا خرداد ولی مُهری که خورده مثلا مرداد بوده. همان خرداد مِلاک است؟
    - همچنین تاریخ دقیق شروع هر مقطع تحصیلی مشخص نیست در مدارک و من همان یکم مهر را مبنا قرار دادم. درسته؟
    - در قسمت مدرک زبان انگلیسی و فرانسه گزینه فاقد مدرک هستم را انتخاب کردم چون هنوز مدرک رسمی را اخذ نکردم. در صورت submit کردن آیا طی یکسالی که فرصت هست امکان آپدیت یا اصلاح کردن پروفایل وجود دارد؟
    - بنده ۶ سال سابقه کار دارای بیمه دارم که ۵ سال آن مرتبط و پیوسته است و هنوز آنجا مشغولم. من هم همین ۵سال را فقط وارد کردم. مشکلی ندارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)