صفحه 4 از 34 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

با سلام

اینکه گفته میشه بعد از سابمیت 90 روز فرصت داریم برای ارسال مدارک... میخواستم بپرسم این مدارک شامل چه مواردی میشه؟(به عنوان مثال اصل دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس رو هم شامل میشه؟)
    ممنون

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam8564 نمایش پست ها
    با سلام

اینکه گفته میشه بعد از سابمیت 90 روز فرصت داریم برای ارسال مدارک... میخواستم بپرسم این مدارک شامل چه مواردی میشه؟(به عنوان مثال اصل دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس رو هم شامل میشه؟)
    ممنون
    نه ترجمه رسمیشون
    البته هزینه ثبت نام هم یادتون نره حدود ۱۰ میلیون تومن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    نه ترجمه رسمیشون
    البته هزینه ثبت نام هم یادتون نره حدود ۱۰ میلیون تومن

سلام مجدد
    ممنون از پاسختون

كلا ليستي وجود داره از مداركي كه بايد براشون در طي اون 90 روز ارسال كنيم؟
    و اينكه آيا مدارك تحصيلي بايد تاييديه wes داشته باشه؟

Junior Member

من امروز هر بار كه تلاش كردم وارد اريما بشم بدون اينكه تو صف باشم خيلي سريع وارد شدم ... اونجا هم يه اكانت ساختم كه تا 30 روز ميتونم اطلاعاتش رو كامل كنم ..

تو پيام هاي قبلي خوندم كه 56 صفحه اطلاعات بايد وارد كرد ولي امروز چيزي كه تو سايت من ديدم مغاير بود با بعضي از پيام هايي كه بچه ها گذاشته بودن ، حالا ميخواستم بپرسم اين پروسه ايي كه من رفتم درست بوده؟

با سلام

دوستان من بدون مدرك فرانسه 62 امتياز دارم حدود يكسال و نيم ديگه سنم 36 ميشه و بعيد مي دونم بتونم ب 2 بگيرم.به نظر شما كي متوجه ميشيم كه امتيازمورد قبول چند هست؟

رشته 9 امتيازي با مدرك آيلتس و متاهل

من امروز هر بار كه تلاش كردم وارد اريما بشم بدون اينكه تو صف باشم خيلي سريع وارد شدم ... اونجا هم يه اكانت ساختم كه تا 30 روز ميتونم اطلاعاتش رو كامل كنم ..

تو پيام هاي قبلي خوندم كه 56 صفحه اطلاعات بايد وارد كرد ولي امروز چيزي كه تو سايت من ديدم مغاير بود با بعضي از پيام هايي كه بچه ها گذاشته بودن ، حالا ميخواستم بپرسم اين پروسه ايي كه من رفتم درست بوده؟

دوست عزیز اون 56 صفحه ای که دوستان میگن، یه pdf هست که آموزش داده چجوری اکانت درست کنید و بعد از اون expression of interest رو ایجاد کنید. شما اگه اکانت ساختین 34 صفحه از اون pdf رو پیش رفتین و به نظرم پروسه تون درست بوده. حالا من خودم نمیدونم 30 روز بعد از ساختن اکانت باید expression of interest ایجاد کرد؟ یا بعد از ایجاد expression of interest،سی روز وقت داریم برای تکمیلش؟ من شخصا حدس میزنم دومی باشه

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

سلام مجدد
    ممنون از پاسختون

كلا ليستي وجود داره از مداركي كه بايد براشون در طي اون 90 روز ارسال كنيم؟
    و اينكه آيا مدارك تحصيلي بايد تاييديه wes داشته باشه؟
    مدارک تحصیلی و مدارک شغلی و هویتی و کلا همون مدارکی که تو پرتال ادعا کردید

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

مطابق پیش بینی اون طب اولیه خوابیده و الان طول صف بسیار کوتاه است

همون پرتال رو تا آخرش باید پر بفرمایید کامل است
    با نرم افزار کروم برید میتونید به انگلیسی ترجمه کنید و تکمیلش خیلی راحت خواهد شد
    نگران نباشید
    اون فایل فکر کنم مال سیستم مون پروجکت بوده ولی خوب اطلاعاتش تقریبا یکی هست

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshahinfar نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من بدون مدرك فرانسه 62 امتياز دارم حدود يكسال و نيم ديگه سنم 36 ميشه و بعيد مي دونم بتونم ب 2 بگيرم.به نظر شما كي متوجه ميشيم كه امتيازمورد قبول چند هست؟

رشته 9 امتيازي با مدرك آيلتس و متاهل

ببینید امتیاز شما حداقل رو داره
    ولی اینکه پذیرفته میشید یا نه هنوز زوده
    باید ببینیم از چه امتیازی شروع میشه به انتخاب و اینکه اونها بازار کار و زبان فرانسه به نظرم براشون مهمه و همه جا گفتن انتخاب ها با توجه به احتمال اشتغال در بازار کار خواهد بود
    باید ببینیم چی میشه
    ولی زبان فرانسه به نظرم مهمه حتما شروع کنید

The invitation is based on criteria defining the employability profile of the person wishing to immigrate to Québec, and, where applicable, of his or her spouse or common-law partner. In addition to general criteria such as age, fluency in French, level of education, field of training, professional experience, etc.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mercede1988 نمایش پست ها
    دوست عزیز اون 56 صفحه ای که دوستان میگن، یه pdf هست که آموزش داده چجوری اکانت درست کنید و بعد از اون expression of interest رو ایجاد کنید. شما اگه اکانت ساختین 34 صفحه از اون pdf رو پیش رفتین و به نظرم پروسه تون درست بوده. حالا من خودم نمیدونم 30 روز بعد از ساختن اکانت باید expression of interest ایجاد کرد؟ یا بعد از ایجاد expression of interest،سی روز وقت داریم برای تکمیلش؟ من شخصا حدس میزنم دومی باشه
    From the date of creation of your DI, you have 30 days to fill it out and deposit it. After this time, your DI form - fully completed or not - will be deleted.

30 روز فرصت دارید پروفایل درست کنید کامل کنید و deposit کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)