صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2018 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. فقط اینکه کارمندی با قراردادی چه فرقی داره.
    شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم اگر طی 5 سال گذشته یه گپ 3 ماهه (مرخصی بدون حقوق) داشته باشیم باید چطوری عنوان کنیم. یادمه تو سیستم مون پروجکت خودش یه قسمت داشت که گپ بیمه ای داشته اید یا نه.
    قراردادی یعنی کسی که پیمانکار و قرارداد میبنده مثلا یک پروژه ای انجام بده ولی حقوق بگیر میشه کارمند و کارفرما حقوق و بیمه شو میده
    طبق مطلبی که خوندم باید تمام گپ ها حتی یک روز هم عنوان بشه
    برای اون بازه زمانی تارخ ابتدا و انتها رو که میزنید گزینه UNEMPLOYED رو انتخاب کنید
    ویرایش توسط benyalda : September 23rd, 2018 در ساعت 03:55 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    قراردادی یعنی کسی که پیمانکار و قرارداد میبنده مثلا یک پروژه ای انجام بده ولی حقوق بگیر میشه کارمند و کارفرما حقوق و بیمه شو میده
    طبق مطلبی که خوندم باید تمام گپ ها حتی یک روز هم عنوان بشه
    ولی چون خودم گپ نداشتم دقیق نمیدونم اگه مطلبی پیدا کردم میذارم
    پیدا کردم: تو قسمت Occupation این موارد رو داره:
    Full time job
    Part-time work
    Traineeship
    Parental leave
    Work stopping
    Unemployed
    volunteer

بنظرتون من باید Work stopping رو انتخاب کنم یا Unemployed؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2018 نمایش پست ها
    پیدا کردم: تو قسمت Occupation این موارد رو داره:
    Full time job
    Part-time work
    Traineeship
    Parental leave
    Work stopping
    Unemployed
    volunteer

بنظرتون من باید Work stopping رو انتخاب کنم یا Unemployed؟
    اگر دوباره سر همون کار بر میگردید که Work stopping هست اگر نه رفتید سر کار دیگه که Unemployed

دوستان لطفا من رو هم راهنمایی کنید. من هم تازه زبان فرانسه رو شروع کردم و بدون امتیاز زبان 57 امتیاز دارم (متاهل هستم). بهتره الان expression of interest رو پر کنم؟ و بعدا فرصت خواهم داشت مدرک زبانم رو بگیرم و آپدیت کنم؟
    یا الان ساختن expression of interest ممکنه به ضررم تموم شه و مثلا reject بشم؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mercede1988 نمایش پست ها
    دوستان لطفا من رو هم راهنمایی کنید. من هم تازه زبان فرانسه رو شروع کردم و بدون امتیاز زبان 57 امتیاز دارم (متاهل هستم). بهتره الان expression of interest رو پر کنم؟ و بعدا فرصت خواهم داشت مدرک زبانم رو بگیرم و آپدیت کنم؟
    یا الان ساختن expression of interest ممکنه به ضررم تموم شه و مثلا reject بشم؟
    میتونید پر بفرمایید هیچ ضرر و ریجکتی نداره

راستش نمیدونم هم برای تحصیل هم برای شغل نمیدونم باید چیکا کنم راستش.. تو لیست هم سرچ کردم اما رشتمو پیدا نکردم که کدهاشو مشخص کنم .. و اینکه برای محاسبه امتیاز گفته لیسانس فن آوری اطلاعات 12 امتیاز .. لیسانس کامپیوتر 9 امتیاز .. من فوق لیسانسه فن آوریه اطلاعات هستم 12 امتیازی محسوب نمیشه؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehhhhh_m نمایش پست ها
    راستش نمیدونم هم برای تحصیل هم برای شغل نمیدونم باید چیکا کنم راستش.. تو لیست هم سرچ کردم اما رشتمو پیدا نکردم که کدهاشو مشخص کنم .. و اینکه برای محاسبه امتیاز گفته لیسانس فن آوری اطلاعات 12 امتیاز .. لیسانس کامپیوتر 9 امتیاز .. من فوق لیسانسه فن آوریه اطلاعات هستم 12 امتیازی محسوب نمیشه؟
    من خودمم همین مشکل دارم و نمیتونم کمکتون کنم ولی کامل رشته لیسانس و فوق لیسانس رو بگید که دوستان بهتر راهنمایی کنن

من خودم لیسانسم حسابداری بود که ثبت کردم
    ولی فوق لیسانسم MBA هست و 12 امتیازی که نمی دونم ثبت کنم یا نه !
    چون رشته Business Administration (Bach.) زده لیسانس و 9 امتیازی ؟
    اگر دوستان راهنمایی کنن این رشته هارو یکبار ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    من خودمم همین مشکل دارم و نمیتونم کمکتون کنم ولی کامل رشته لیسانس و فوق لیسانس رو بگید که دوستان بهتر راهنمایی کنن

من خودم لیسانسم حسابداری بود که ثبت کردم
    ولی فوق لیسانسم MBA هست و 12 امتیازی که نمی دونم ثبت کنم یا نه !
    چون رشته Business Administration (Bach.) زده لیسانس و 9 امتیازی ؟
    اگر دوستان راهنمایی کنن این رشته هارو یکبار ممنون میشم
    با سلام ، بینین امتیاز رشته دقیقا بر اساس همون لیست هست مثلا اگر IT لیسانس رو نوشته یعنی اگه شما لیسانس IT دارین 12 امتیاز رو میگیرین در غیر این صورت مثلا اگر لیسانس کامپیوتر دارین و فوق IT، امتیاز برای فوق لیسانستون 12 امتیاز تحصیلات دانشگاهی رو میگیرین

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    با سلام ، بینین امتیاز رشته دقیقا بر اساس همون لیست هست مثلا اگر IT لیسانس رو نوشته یعنی اگه شما لیسانس IT دارین 12 امتیاز رو میگیرین در غیر این صورت مثلا اگر لیسانس کامپیوتر دارین و فوق IT، امتیاز برای فوق لیسانستون 12 امتیاز تحصیلات دانشگاهی رو میگیرین
    ممنون خب من اگه فوق لیسانس بزنم 12 امتیاز اونو میگیرم امتیاز رشته چی میگیرم؟ MBA رو زده لیسانس 9 امتیاز و فوق لیسانسشو نزده چند ؟ امتیاز رشته تحصیلی رو چند میزنه ؟
    من فکر میکنم اون مدرک که میزنه حداقل اون رشته هست
    الان توی لیست رشته تحصیلی ها کلا جند تا فوق لیسانس بیشتر نیست ! خب تکلیف اونهایی که فوق لیسانس دارن چی میشه ؟

Junior Member

سلام دوستان

در قسمت سوابق کار، 1 سال از 5 سال گذشته من شامل سربازیم میشه. اونرو باید چی بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)