صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط perpantaq نمایش پست ها
    سلام دوستان

در قسمت سوابق کار، 1 سال از 5 سال گذشته من شامل سربازیم میشه. اونرو باید چی بزنم؟
    تو زمان سربازی سر کار رفتین و بیمه دارید ؟
    اگر نه که فکر کنم باید بزنید UNEMPLOYMENT

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

سلام دوستان
    من از سال 2013 تا 2017 مشغول به کار بودم (همراه با بیمه) و از آن موقع تا الان برای خودم کار میکنم( بیمه خویش فرما). میخواستم بدونم الان سابقه کار را از 2017 به بعد چی باید بزنم؟
    مرسی

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط MaziarAmiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سال 2013 تا 2017 مشغول به کار بودم (همراه با بیمه) و از آن موقع تا الان برای خودم کار میکنم( بیمه خویش فرما). میخواستم بدونم الان سابقه کار را از 2017 به بعد چی باید بزنم؟
    مرسی
    فکر کنم یک گزینه داره که نوشته self employed

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    فکر کنم یک گزینه داره که نوشته self employed
    نه این گزینه ها هست:
    Full time
    Part time
    Traineeship
    Parental leave
    Work stopping
    Unemployed

سلام،
    من پروندمو سابمیت کردم،خواستم بدونم تنها در صورتی که اکسپت بشم باید مدارکو بفرستم براشون یا الان باید فرستاد؟

سلام من کارشناسی ارشد فیزیک دارم و همسرم کارشناسی عمران داره حالا 1- تو پروفایل کی Main بشه؟ ایراد داره دو تا پروفایل جدا پر کنیم؟
    2- در 5 سال گذشته من حق تدریس بودم و یا خصوصی کار کردم که بیمه ندارم ولی تو یک فروشگاه کار کردم که بیمه هم دارم حالا کدوم رو پر کنم؟
    3- اینکه از دانشگاه نامه بگیرم قبوله؟
    4- همسرم هم بیمه نداره ولی از شرکتش و همچنین فروشگاهش مالیات پرداخت کرده ممنون میشم کمک کنید
    م

Junior Member

با سلام

تو مرحله مربوط به پر كردن پروفايل ، قسمت professional career من اطلاعات رو وارد كردم ولي تيك سبز نخورده و پيام قرمز رنگي هم نوشته :
    your statement is incomplete.you must indicate your professional background for the last 5 years

(البته كار اول من از 2010 شروع ميشه كه خب در بيشتر از 5 سال گذشته است ولي اتمامش در محدوده 5 سال گذشته است)

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    سلام،
    من پروندمو سابمیت کردم،خواستم بدونم تنها در صورتی که اکسپت بشم باید مدارکو بفرستم براشون یا الان باید فرستاد؟
    اگر براتون ایمیل تایید بیاد اونوقت باید مدارک رو براشون ارسال کنید
    اونم سیستمی نه پست

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط MaziarAmiri نمایش پست ها
    نه این گزینه ها هست:
    Full time
    Part time
    Traineeship
    Parental leave
    Work stopping
    Unemployed
    تو اون تب پایینیش داره گزینه self employed

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam8564 نمایش پست ها
    با سلام

تو مرحله مربوط به پر كردن پروفايل ، قسمت professional career من اطلاعات رو وارد كردم ولي تيك سبز نخورده و پيام قرمز رنگي هم نوشته :
    your statement is incomplete.you must indicate your professional background for the last 5 years

(البته كار اول من از 2010 شروع ميشه كه خب در بيشتر از 5 سال گذشته است ولي اتمامش در محدوده 5 سال گذشته است)

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    اگر تایمی دارید که بیکار بودید هم باید اطلاع بدید روزی نباید خالی باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)