صفحه 9 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 338

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی ارشد فیزیک دارم و همسرم کارشناسی عمران داره حالا 1- تو پروفایل کی Main بشه؟ ایراد داره دو تا پروفایل جدا پر کنیم؟
    2- در 5 سال گذشته من حق تدریس بودم و یا خصوصی کار کردم که بیمه ندارم ولی تو یک فروشگاه کار کردم که بیمه هم دارم حالا کدوم رو پر کنم؟
    3- اینکه از دانشگاه نامه بگیرم قبوله؟
    4- همسرم هم بیمه نداره ولی از شرکتش و همچنین فروشگاهش مالیات پرداخت کرده ممنون میشم کمک کنید
    م
    The following experiments, which respect the previous conditions, are recognized:

• those acquired full-time or part-time in paid employment
    • work placements carried out on a full-time or part-time basis in the course of apprenticeship, training or specialization attested by a diploma, whether paid or unpaid.

1.برای هر دوتون میتونید پر بفرمایید
    2.اگر نشان از این هست که پرداختی صورت گرفته و مدرک دارید نیازی به بیمه نیست ولی دقت کنید نامه ای که میگیرید مرتبط باشه با اون رشته ای که عنوان کردید و شرح وظایفش
    3.بله
    4.میتونن بله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Arrima

ممنون از اينكه حمايت ميكنيد و جواب ميديد

1)اونجايي كه ميپرسه
    do you have a comparative evaluation of studies done outside quebec
    دقيقا منظورش چيه؟ آيا منظور همون تاييديه wes هست؟ آيا اين موضوع امتيازي داره؟

2) تو هيچ كدوم از مراحل اصلا سوال نشد درمورد فاميل در كبك و يا مدت اقامت در كبك!! با توجه به اينكه اين موارد امتياز داره ، ميخواستم بپرسم به نظرتون كجا رو اشتباه رفتم؟

ممنون

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam8564 نمایش پست ها
    ممنون از اينكه حمايت ميكنيد و جواب ميديد

1)اونجايي كه ميپرسه
    do you have a comparative evaluation of studies done outside quebec
    دقيقا منظورش چيه؟ آيا منظور همون تاييديه wes هست؟ آيا اين موضوع امتيازي داره؟

2) تو هيچ كدوم از مراحل اصلا سوال نشد درمورد فاميل در كبك و يا مدت اقامت در كبك!! با توجه به اينكه اين موارد امتياز داره ، ميخواستم بپرسم به نظرتون كجا رو اشتباه رفتم؟

ممنون
    1-بله
    2-به هرحال سایت اوناست منم ندیدم این قسمت رو

دوستان امتیاز رو از کجا میشه حساب کرد دقیق؟

Junior Member

دوستان چند تا سوال
    مدرک دانشگاه را باید wes تایید کنه؟ ریز نمرات هم باید همراهش باشه؟
    سابقه کاری 5 سال گذشته هم باید تو سربرگ شرکت درج و ترجمه بشه؟ ( واسه سیستم قبل اینجوری بود)
    نیازی به سابقه بیمه و اینا هست؟
    مرسی از شما
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    The following experiments, which respect the previous conditions, are recognized:

• those acquired full-time or part-time in paid employment
    • work placements carried out on a full-time or part-time basis in the course of apprenticeship, training or specialization attested by a diploma, whether paid or unpaid.

1.برای هر دوتون میتونید پر بفرمایید
    2.اگر نشان از این هست که پرداختی صورت گرفته و مدرک دارید نیازی به بیمه نیست ولی دقت کنید نامه ای که میگیرید مرتبط باشه با اون رشته ای که عنوان کردید و شرح وظایفش
    3.بله
    4.میتونن بله
    ممنون بابت راهنمایی من میتونم کار تو فروشگاه رو هم بنویسم و بگم مدیر فروش بودم؟ بیمه هم دارم

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان امتیاز رو از کجا میشه حساب کرد دقیق؟
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...lif2018-EN.pdf

Junior Member

سلام

وقتی تمام گزینه های پروفایل رو پر کردیم و تمام دایره ها تیک سبز خورد ، مرحله بعد چیه؟ چجوری میتونم سابمیت کنم؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

دوستان من مدرکم کارشناسی ناپیوسته ازدانشگاه ازاد هست چطوری باید قسمت schooling رو پر کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam8564 نمایش پست ها
    سلام

وقتی تمام گزینه های پروفایل رو پر کردیم و تمام دایره ها تیک سبز خورد ، مرحله بعد چیه؟ چجوری میتونم سابمیت کنم؟

ممنون
    دکمه deposit رو بزنید میرید داخل table و باید منتظر بمونید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)