صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 72

موضوع: بهترین زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی همه
    میشه چند تا رفرنس خیلی خوب هم معرفی کنید که بتونم با کمک اونا زبان ++C رو کامل یاد بگیرم؟ اصلا میشه خودم و بدون کمک کلاس این زبان رو کامل یاد بگیرم؟

ممنون
    هر چند که من هم موافقم باید بر اساس تخصصی که می خواین انتخاب کنین باید زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرین ولی تقریبا توصیه همه حرفه ای ها و کسایی که ذاتا برنامه نویسن اینه با پایتون شروع کنین . پایتون تنها زبان آسونی که تازه کار ها می تونن به راحتی یاد بگیرند و حرفه ای ها هم از همون استفاده می کنن . ضمن اینکه خیلی هم پرکاربرده . وقتی پایتون رو خوب یاد گرفتین یادگیری زبان های دیگه مثل C و ++C خیلی اسونتر خواهد بود .
    نظر بنده اینه که : شما برین این سایتی که معرفی کردم و دوره ای که برای یادگیری پایه های برنامه نویسی هست رو یاد بگیرین مثل این : https://www.coursera.org/course/programming1
    بعد اگر خواستین پایتون رو یاد بگیرین کتاب زیر رو قویا توصیه می کنم چرا که این کتاب آموزش پایتون به دانش آموزان ۱۲ ساله هست و بسیار ساده و راحت گفته :
    http://www.amazon.com/Hello-World-Co...ds=hello+world
    و اگر خواستین C یا ++C رو یاد بگیرین کتاب های Head First خیلی کتاب های خوبی هستند و به سادگی مطالب لازم رو آموزش می ده .
    باز هم ببینید نظر دوستان چیه و بعد از یک جمع بندی شروع کنین .و فکر می کنم زیاد حساسیت رو این موضوع به خرج ندید چون یک برنامه نویس خوب باید 2.3 تا زبان رو بلد باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
    بهترین روش مقایسه php و asp.net : گوگل سرچ کن inurl:".php" inurl:".asp" asp.net فقط تو ایران طرفدار زیاد داره , اونم به خاطر محیط گرافیکی ویژوال استدیو
    دوست عزیز من فکر میکنم خود شما هم هیچ وقت این عبارات رو در گوگل جست و جو نکردید! S-:

سلام

میشه یه راهنمایی در مورد طراحی نرم افزار بکنید. میخوام بدونم فقط با یادگیری یه زبان برنامه نویسی مثل پایتون امکان طراحی و ساخت نرم افزار هست یا اینکه باید کار با یک سری نرم افزارهای دیگه رو هم بلد باشیم تا بتونیم یه نرم افزار قابل کاربرد طراحی کنیم؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

سلام

میشه یه راهنمایی در مورد طراحی نرم افزار بکنید. میخوام بدونم فقط با یادگیری یه زبان برنامه نویسی مثل پایتون امکان طراحی و ساخت نرم افزار هست یا اینکه باید کار با یک سری نرم افزارهای دیگه رو هم بلد باشیم تا بتونیم یه نرم افزار قابل کاربرد طراحی کنیم؟

ممنون
    بله با پایتون می تونید نرم افزارهای کامل طراحی کنید البته بر اساس نوع و کاربرد شما شاید بهترین گزینه نباشه.

سلامراستش من در زمینه ی بیوانفورماکتیک و نرم افزارهایی که تو بیوتکنولوژی کاربرد داره میخوام ازش استفاده کنم. تو سایتا دیدم که نوشته بود برای این کار پایتون و بعد هم perl پرکاربردترین هستند ولی خودم اصلا نمی دونم واقعا چه زبانی تو این زمینه مناسب تره

ApplyAbroad Guru

سلامراستش من در زمینه ی بیوانفورماکتیک و نرم افزارهایی که تو بیوتکنولوژی کاربرد داره میخوام ازش استفاده کنم. تو سایتا دیدم که نوشته بود برای این کار پایتون و بعد هم perl پرکاربردترین هستند ولی خودم اصلا نمی دونم واقعا چه زبانی تو این زمینه مناسب تره
    به همون توصیه ها گوش کنید. معمولا برای اینکه بفهمید مناسب ترین و پرکاربرد ترین زبان ها برای کار خاصی چیه بهترین راه مراجعه به تحقیق ها در اون زمینه در دانشگاه های مطرح هست.

Junior Member

من متقاضی مهاجرت به کانادا هستم و رشتم مهندسی سخت افزاره .می خوام بدونم برای بچه های سخت افزار یاد گیری چه چیزهایی بهتره تا بتونن جذب بازار کار بشن؟اگه کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه.ممنون

Junior Member ompj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام

ممنون
    سلام دوست گرامی
    برای ساخت يک نرم افزار متدلوژی های مختلف وجود داره که فرايند ساخت يک نرم افزار رو تشريح ميکنه. دونستن يه زبان برنامه نويسی ميتونه توی پياده سازی نرم افزار به شما کمک کنه که البته با توجه به راه حلی که شما در نظر داريد ميتونه متفاوت باشه يعنی برای پياده سازی يه نرم افزار
    به فرض مبتنی بر ويندوز استفاده از پايتون گزينه مناسبی نباشه ولی برای نرم افزار سرويس گرا گزينه بسيار مناسبی باشه. برای طراحی يک نرم افزار کاربردی خوب شما نياز داريد که مبانی تحليل، طراحی و همينطور پياده سازی که بخشيش برنامه نويسی ميشه آشنا باشيد، البته اگر تمام اين بخش ها رو خودتون به تنهایی ميخوايد انجام بديد در غير اينصورت هر کدوم از اين بخش ها توسط يه فرد خاص به عهده گرفته ميشه. حالا بحثی که پيش مياد اينه که شما با چه ابزاری ميخواد اين کار هارو انجام بديد. برای هر کدوم از اين مراحل فراخور نياز روش ها وابزار هایی وجود داره که نيازی نيست شما به تمامشون مسلط باشيد. پس گام اول اينه که بدونيد که چی ميخواد بسازيد بعد ابزار مورد نيازشو تهيه کنيد يا . . . . موفق باشيد.

سلام
    سوال این تاپیک مثل این می مونه که شما بپرسی بهترین شهره کشور کدومه؟
    همه چی به شما, چیزی که می خوای طراحی کنی, مشتری یا درخواست کننده محصول و... بستگی داره

سلام بزرگواران

میخواستم بدونم برای کسی مثه من که الان چهارم دبیرستان (رشته ریاضی) جامع ترین و پرکابرد ترین زبان برنامه نویسی چیست ؟
    بنده برای طراحی سایت و کارکردن با نرم افزاراتی مانند backtrack نیاز به یادگیری کدوم زبان های برنامه نویسی دارم ؟

دوست دارم قبل از رفتن به دانشگاه یه زبان برنامه نویسی رو کاملا یادبگیرم و مسلط بشم !

یه دنیا ممنون

زنده باد ایرانی ...
    یاد باشه که انرژیت رو معطوف به تلاش ات بکنی نه نتیجه، این تلاش و حرکت به جلو هست که ارزشمند و لذت بخش هست و نتیجه یک مقطع کوتاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)