صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: بهترین زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : بهترین زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoushtalebi نمایش پست ها
    سلام
    microsoft access بهترین و بورس ترین پایگاه داده است.
    قصد بی ادبی ندارم صرفا جهت حفظ دیسپلین عرض کنم این حرف شما بیشتر شبیه نظرات دارندگان ای سی دی ال هستش.نه یک طراح ، توسعه دهنده یا مهندس نرم افزار
    من اکسس رو نمی تونم نفی کنم به دلیل یوزیبلتی برای کابردهای متوسط و کوچک.
    ببنید توی پروسه توسعه نرم افزار هر چیزی یه سری خصوصیات (مثبت) و یه سری معایبی داره
    پایگاه داده خیلی زیادی وجود داره و شاید بشه گفت توی بیشتر کابردها (مخصوصا اداری و تجاری) بورس بیشتر روی اسکیول سرور ، اوراکل و فرزند خواندش مای اسکیول هستش
    حالا در مورد توسعه موبایل ، توسعه داده های بسیار بزرگ هر کدوم ابزارهای موفق و به قول شما رو بورس خودنشون رو دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر , دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط stabesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد پایتون و روبی نظری ندارین؟
    برای وب خوبه؟
    بهترین زبان برنامه نویسی پایتونه
    شک نکنید

Junior Member

برای اینترپرایز توصیه می کنم زبان های مبتنی بر JVM مثل جاوا یا اسکالا رو بخونید.مخصوصا اسکالا چون الان functional programming فراگیر شده.
    آشنایی با سرویس های Amazon AWS را به شدت توصیه می کنم و دیتا بیس هایی مثل Redis, Casandra.

سلام دوستان
    من در حال حاظر در رشته کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد در مقطع لیسانس تحصیل میکنم
    ترم 2 رو تموم کردم و فقط کمی c# که تو دانشگاه یاد دادن بلدم
    همچنین میخام برای فوق لیسانس به آلمان مهاجرت کنم
    میخام تو رشته خودم خبره تر بشم ولی نمیدونم باید دنبال چی بگردم کودوم زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم یا از کودوم منبع یا کتاب استفاده کنم
    به عبارتی میخوام وقتی برای فوق لیسانس میرم آلمان دسته خالی نباشم بالاخره آموزش هایی که لیسانسه های آلمانی دیدن با من دانشگاه آزادی فرق داره و میخام سطحمو به اونا نزدیک کنم
    اگر دوستان اطلاعاتی دارن که بتونن بهم تو اینده رشته کمک کنن خیلی ممنونم میشم جواب بدن

Junior Member

In machine learning and data mining areas, Python and C++ are the popular programing languages.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadiata3676 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاظر در رشته کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد در مقطع لیسانس تحصیل میکنم
    میخام تو رشته خودم خبره تر بشم ولی نمیدونم باید دنبال چی بگردم کودوم زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم یا از کودوم منبع یا کتاب استفاده کنم
    به عبارتی میخوام وقتی برای فوق لیسانس میرم آلمان دسته خالی نباشم بالاخره آموزش هایی که لیسانسه های آلمانی دیدن با من دانشگاه آزادی فرق داره و میخام سطحمو به اونا نزدیک کنم
    اگر دوستان اطلاعاتی دارن که بتونن بهم تو اینده رشته کمک کنن خیلی ممنونم میشم جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiata3676 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر من خیلی مهم نیست که شما چه زبانی رو بلدی ،،،، مهم اینه چقدر اون زبانو بلدی؟؟
    وچون هر جای دنیا که بری دنبال بهترین برای شرکتشونن و به همه ی زبان ها هم نیاز وجود داره
    به نظر من شما اول زبان های ماشین ،، مثل اسمبلی رو یادبگیر بعدش بچسب به همین سی شارپ و اونو خوب یاد بگیر

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

سلام
    من مث خودت بودم . اما یکم حرفه ای تر و از اونا هم درامد داشتم . یکم حرفه ای تر بودم .
    شیف کردم اندروید و الان فهمیدم کلا اندروید خوبه . یا طراحی سایت ادامه بده ا اندروید
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

سلام
    مفید ترین راه برای یادگیری نرمافزار مطلب چیه
    لطفا صحیح ترین راه نشان بدهید

Thanks

No matter how long you know someone, they eventually show their true colors.

به نظر من که میتونید کار پیدا کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام
    مفید ترین راه برای یادگیری نرمافزار مطلب چیه
    لطفا صحیح ترین راه نشان بدهید

Thanks

No matter how long you know someone, they eventually show their true colors.
    بهترین راه اینه که بشینی برنامه بنویسی. از برنامه های خیلی ساده شروع کن. help متلب خیلی کامل هست و احتیاجی به کتاب دیگه ای نداری . سایتش هم خیلی خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)