صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: نکات و توصیه ها برای آمادگی در روزهای نزدیک به امتحان PBT

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض نکات و توصیه ها برای آمادگی در روزهای نزدیک به امتحان PBT

سلام
    من نزدیک به یک ماه دیگر امتحان pBT دارم و انگلیسی ام هم در سطح خیلی ضعیف هستش حدودا = 410 که باید 550 بیارم
    چیزی تزریقی برای آمادگی pBT وجود نداره طی این فرصت کمی که مانده بشه کار کرد ، فشرده و خیلی کوتاه بشه خودمو برسونم

مسلما توی چند روزه باقی مانده چند تا لغت میخوام حفظ کنم !
    چند صفحه کتاب میتونم بخونم !

کسانی که قبلا تجربه pBT دارند اگر فرضا فکر کنیم خودشونو جای من بزارند باید چیکار کرد ؟
    حد نصاب آوردن توی این امتحان برام خیلی حیاتی هستش بعد از اون چند ماه فرصت قوی کردن خودم وجود داره
    فقط یه چیزی تز شب امتحانی بشه این سد رو پشت سر گذروند

Reading
    Listening
    Structure

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چیزی تزریقی برای آمادگی pBT وجود نداره طی این فرصت کمی که مانده ؟؟؟

سلام. چرا PBT می دید؟ مگر دانشگاه ها IBT یا Ielts academic را به خوبی قبول نمی کنن؟ من در مورد PBT اطلا عات زیادی ندارم. ولی اگر جای شما بودم یک کلاس فشرده می رفتم.(و چند ماه پیش جای شما بودم و خودم همین کار را کردم. البته من IELTS امتحان دادم ولی من هم در حدود همین 1-2 ماه سطح زبانم را بالا بردم.) اگر اینقدر براتون حیاتیه وقت روی آزمون و خطا نگذارید عاقلانه تره.... اگر بخواهید میتونید, نگران نباشید

پیش فرض پاسخ : چیزی تزریقی برای آمادگی pBT وجود نداره طی این فرصت کمی که مانده ؟؟؟

یک ماه که خیلی وقته حسابی می تونی کار کنی به نظرم اون کتاب قرمز longman رو خوب خوب بلد باشی نمره ای رو که می خوای می آری در ضمن بر عکس pbt , ibt رو با مطالعه زیاد و بدون background زبان هم می شه نمره خیلی خوب اورد.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها
    یک ماه که خیلی وقته حسابی می تونی کار کنی به نظرم اون کتاب قرمز longman رو خوب خوب بلد باشی نمره ای رو که می خوای می آری در ضمن بر عکس pbt , ibt رو با مطالعه زیاد و بدون background زبان هم می شه نمره خیلی خوب اورد.

دوست من این آخرین فرصت امتحانی منه

اسم کتاب را کامل مینویسی

سطح لانگمن برام سنگینه و لغات زیادی داره که بلد نیستم

تا آنجا که یادمه لانگمن کتابش سبز هستش و اسمش
    Longmman Complete Course for the TOEFL Test
    هستش کتابی کلفتی هستش

شما چه کتابی را میفرمایید ؟

در مورد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها
    در ضمن بر عکس pbt , ibt رو با مطالعه زیاد و بدون background زبان هم می شه نمره خیلی خوب اورد.

یخورده توضیح بدید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها

دوست من این آخرین فرصت امتحانی منه

اسم کتاب را کامل مینویسی

سطح لانگمن برام سنگینه و لغات زیادی داره که بلد نیستم

تا آنجا که یادمه لانگمن کتابش سبز هستش و اسمش
    Longmman Complete Course for the TOEFL Test
    هستش کتابی کلفتی هستش

شما چه کتابی را میفرمایید ؟

در مورد

یخورده توضیح بدید ممنون میشم

لانگمن سبز نه . شما قرمزه رو بخرید البته مال PBT هستش
    در ضمن سطح این کتاب پایین تر از سطح آزمونه. به هر حال اگه این کتاب رو تا بحال کار نکردید باید از همین شروع کنید. در صورتی که با مطالب کتاب اشنایی دارید برید سراع اکچوال تستها و با توجه به سطحتتون هر چند روز یکی از اونها رو در زمان استاندارد امتحان بدید و بعد کامل بررسی کنید. لطفا واقع بین باشید تا مثل خیلی ها الکی مسترس و مضطرب نشید
    موفق و پیروز باشید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    لانگمن سبز نه . شما قرمزه رو بخرید البته مال PBT هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    در ضمن سطح این کتاب پایین تر از سطح آزمونه. به هر حال اگه این کتاب رو تا بحال کار نکردید باید از همین شروع کنید. در صورتی که با مطالب کتاب اشنایی دارید برید سراع اکچوال تستها و با توجه به سطحتتون هر چند روز یکی از اونها رو در زمان استاندارد امتحان بدید و بعد کامل بررسی کنید. لطفا واقع بین باشید تا مثل خیلی ها الکی مسترس و مضطرب نشید
    موفق و پیروز باشید.

سلام و خسته نباشی
    تشکر میکنم از همه دوستان

من هیچ کدوم از دو کتاب را کار نکردم ندارم
    فرق سبز و قرمز از لحاظ محتوا در چیه ؟ چه تفاوت هایی دارند

سطح زبان من پایین هستش فکر کنم برام سخت هستش اگه میفرمایید از این کتاب شروع کنم شاید اصلا پیشرفت خوبی نداشته باشم و البته با این فرصت کمی که وجود داره

لطفا بیشتر راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان عزیزم من کتاب قرمز لانگمن را خوندم ولی نمره ام از 410 شده 440 و این تا 550 خیلی هنوز فاصله هست میشه لطف کنید راهنمایی کنید من دو بار pbt دادم و بار ها تست زدم ولی شرایط همینه و هنوز حتی از لحاظ زمانی یخورده کم میارم لطفا راهنمایی کنید

کتاب بعدی چی هستش ؟؟/
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

رشته و دانشگاه
    Computer Science

در ضمن تا اونجایی که متوجه شدم بهترین چیز برای یادگیری لغت نرم افزار شرکت نارسیس ماکسیمم هستش اگه اشتباه میکنم بگید لطفا
    و البته من تازه این نرم افزار را شروع کردم و خیلی بهتر از خوندن کتاب هستش و البته ضعف های زیادی هم داره
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    در ضمن تا اونجایی که متوجه شدم بهترین چیز برای یادگیری لغت نرم افزار شرکت نارسیس ماکسیمم هستش اگه اشتباه میکنم بگید لطفا
    و البته من تازه این نرم افزار را شروع کردم و خیلی بهتر از خوندن کتاب هستش و البته ضعف های زیادی هم داره
    دوست من سلام
    برا حفظ لغات من هم از اين نرم افزار استفاده كردم و خيييييييييلي راضي بودم. من به همه دوستان اين نرم افزار رو پيشنهاد مي كنم.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

منم با این نرم افزار کردم، هم لغت تافل و هم 504، واقعاً عالی بود، منتها من هم مثل شما در کمبود زمان بودم و بسیار فشرده خوندمش، روزی 90 لغت هر بانک، تازه هر روز دو روز جلو میرفتم! دیگه روزای آخر نزدیک به 3 ساعت وقت میگرفت!
    ببین دوست من، 440 نشون میده که شما خیلی کار داری تا نمره مطبوعت،
    1. مطالعت کم بوده، اگه شما Structure کتاب قرمز رو خونده باشی و تست های CD ش رو هم زده باشی اصلاً قابل قبول نیست که Structure رو زیر 550 بزنی، پس مطمئناً کاملاً سر سری خوندین و ورق زدین کتاب رو و تمرین کافی نداشتین، زمانی این کتاب موثر میشه که شما زمان کافی برای تمرین روی هر Skill گذاشته باشی، تا به مهارت برسی.

2. غیر از گرامری که تو بخش Structure خوندین، شما نیاز به یه دامنه لغات مناسب برای خوندن Reading و تمرین کافی برای سرعت عمل در زدن تست ها دارین، که ظاهراً دارین روش کار میکنین، توصیه میکنم حتماً پکیج تافل مجموعه ماکزیمم رو تهیه کنید برای Pbt، لغات کتاب 400Must Have Words رو داره که برای تافل کاغذی عالیـــــه، فوق العادست، چون لغاتش مربوط به تاپیک های مکرر در تافل آمده هستند.

Listening.3 هم که به تعداد انسان های روی کره زمین راه برای ارتقا داره، خودتون بهتر میدونید حتماً
    موفق باشی دوست عزیز.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)