نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: French Customs Offices (Douane) در فرودگاه شارل دوگل

پیش فرض French Customs Offices (Douane) در فرودگاه شارل دوگل

یه سوال داشتم خدمت دوستان، من زمان ورودم به فرانسه فقط پلیس مرزی/مهاجرت پاسپورتم رو مهر کرد با تاریخ ورود و بعد وارد منطقه تحویل گرفتن لاگج شدم و اونها رو تحویل گرفتم و سوار مترو شدم و از فرودگاه خارج شدم. به عبارتی کسی وسایل من رو نگشت ولی الان که نگاه میکنم مثل اینکه French Customs رو باید یک سری بازرسی انجام میداده و پاسپورت رو مهر میکرده.

ولی من زمان خروجم لاینی برای فرنچ کاستوم ندیدم و اون زمان متوجه چنین چیزی هم نبودم. در نتیجه مهری هم مربوط به فرنچ کاستوم توی پاسپورتم نخورده فقط مهر پلیس مرزی مربوط به ورودم. آیا بقیه مهر کاستوم زمان ورود توی پاسپورتشون خورده؟ و اینکه خواستم بدونم آیا این ممکنه مشکلی ایجاد کنه زمانی که میخام خودم رو به اوفی معرفی کنم و اگر چنین هست راه حل چی هست به نظر شما؟
    ویرایش توسط Hamid2547 : September 22nd, 2018 در ساعت 01:25 PM

پیش فرض پاسخ : French Customs Offices (Douane) در فرودگاه شارل دوگل

بعد سوال دیگم اینکه منظور از la police des airs et des frontières stamp استمپ زیر هست درسته؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

سلام!
    خب الان مشکلتون چیه؟ شما که تشریف آوردید و خارج هم شدید این طور که معلومه... بعد از دریافت بار و قبل از خروج از ترمینال، بازرسی گمرک رو دارید. اگه چیزی برای اظهار دارید، خودتون داوطلبانه تشریف ببرید، گمرکیش رو بپردازید و برگه ترخیصش رو هم بگیرید. اگه هم ندارید که مشکلی نیست. ولی در صورتی که (معمولاً یا نشون می کنند یا به صورت تصادفی انتخاب می کنند) از خط سبز گمرکی رد شید و چیزی همراهتون داشته باشید که نیازمند ترخیص گمرکیه، علاوه بر حقوق گمرک جریمه سنگینی هم خواهید پرداخت.

در خصوص اعلام به گمرک، مقصودم خصوصاً مبالغ بالای پوله (بالای نفری 10 هزار یورو: اگه به گمرک اظهار نکنید، این پول مصداق پول سیاه حساب میشه و بانکها ازتون قبول نمی کنن)
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام!
    خب الان مشکلتون چیه؟ شما که تشریف آوردید و خارج هم شدید این طور که معلومه... بعد از دریافت بار و قبل از خروج از ترمینال، بازرسی گمرک رو دارید. اگه چیزی برای اظهار دارید، خودتون داوطلبانه تشریف ببرید، گمرکیش رو بپردازید و برگه ترخیصش رو هم بگیرید. اگه هم ندارید که مشکلی نیست. ولی در صورتی که (معمولاً یا نشون می کنند یا به صورت تصادفی انتخاب می کنند) از خط سبز گمرکی رد شید و چیزی همراهتون داشته باشید که نیازمند ترخیص گمرکیه، علاوه بر حقوق گمرک جریمه سنگینی هم خواهید پرداخت.

در خصوص اعلام به گمرک، مقصودم خصوصاً مبالغ بالای پوله (بالای نفری 10 هزار یورو: اگه به گمرک اظهار نکنید، این پول مصداق پول سیاه حساب میشه و بانکها ازتون قبول نمی کنن)
    از پاسختون ممنونم، من وسایل خاصی همراه نداشتم و پول زیادی هم همراهم نبود جز وسایل شخصیم، لپتاپم و غیره، مشکلم این بود که فکر میکردم همه رو چک میکنند و مهری چیزی توی پاسپورتشون میزنند که اینطوری که از صحبت های شما فهمیدم فقط در صورت مراجعه و داشتن قلمی که احتیاج به مراجعه داشته باشد چنین اتفاقی می افته. بعد سوال دیگم این بود که مهر مربوط به police des airs et des frontières stamp مهری هست که توی بالا نشون داده شده؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid2547 نمایش پست ها
    از پاسختون ممنونم، من وسایل خاصی همراه نداشتم و پول زیادی هم همراهم نبود جز وسایل شخصیم، لپتاپم و غیره، مشکلم این بود که فکر میکردم همه رو چک میکنند و مهری چیزی توی پاسپورتشون میزنند که اینطوری که از صحبت های شما فهمیدم فقط در صورت مراجعه و داشتن قلمی که احتیاج به مراجعه داشته باشد چنین اتفاقی می افته. بعد سوال دیگم این بود که مهر مربوط به police des airs et des frontières stamp مهری هست که توی بالا نشون داده شده؟
    بله. این مهر ورود و خروجه و صادر کننده اش هم همون مرجعیه که فرمودید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)