صفحه 328 از 329 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

سلام من برای اسپانسرشیپ مادرم اقدام کردم و الان باید مرحله مدیکال رو انجام بدن. مشکلی هست مادرم بیماری MS دارن اما ۱۰ سال هست که شرایطشون ثابت مونده. کسی از دوستان این تجربه رو داشتن؟ چقدر احتمالش هست تست مدیکال رو قبول شه؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار - آزاد خوراسگان اصفهان

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6740 نمایش پست ها
    سلام من حدود 4 ماه پیش مدیکال دادم البته در اضفهان و همه چیز خوب پیش رفت برای دکتر از قبل باید نوبت بگیرید و فرم ها رو همراه خودتون ببرید از ما داخل مطب عکس گرفتن ولی نمیدونم تو این 4 ماه قانون عوض شده یا نه هزینه هم هم میتونید به دلار بدین هم به نرخ دلار روز ریال بدین
    سلام.می شه لطفا بگید چه ازمایشاتی رو انجام دادن.الان توی تعطیلات چطوری باید با دکتر تماس گرفت.چقدر طول کشید تا جواب ها اومد؟
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ،بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند. گاندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_532 نمایش پست ها
    سلام من برای اسپانسرشیپ مادرم اقدام کردم و الان باید مرحله مدیکال رو انجام بدن. مشکلی هست مادرم بیماری MS دارن اما ۱۰ سال هست که شرایطشون ثابت مونده. کسی از دوستان این تجربه رو داشتن؟ چقدر احتمالش هست تست مدیکال رو قبول شه؟ ممنونم
    اگر بالای ۲۰ هزار دلار درسال هزینه داشته باشه ، باعث مردودی پرونده میشود.

he base cost of disease-modifying therapies for MS varies widely and typically falls in the range of $20,000 to $50,000 per year. The total cost of the medication will depend on the treatment selected, the dosage, provincial drug program pricing, pharmacy or clinic costs and dispensing fees.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همراه داشتن دارو

من یه عالم دارو میخورم و همشونن نسخه ای هستند.
    یک اینکه امیدوارم تو مدیکال مشخص نشه من این بیماری ها رو دارم.
    دو اینکه اگه من این داروها رو ببرم بعدا اداره مهاجرت متوجه نمیشه که من این بیماری هامو پنهان کردم؟

سلام دوستان، من کلی از مطالب فروم رو خوندم و به سوالم نرسیدم، سرچ هم کردم مورد مشابه پیدا نکردم، با این حال اگه موضوع تکراریه عذر میخوام.

من تازگی دیالیز میشم (به علت مشکل دفع پروتئین کلیه)، از خیلی قبل هم زبان خوندم که اقدام کنم که این بیماری لعنتی خودشو نشون داد، سوالم اینه که برای فردی مث من که بیماری خاص داره، چه راهی برای مهاجرت میمونه؟ (هرجایی، نه فقط کانادا هرررررجا که بشه).
    من برنامه‌نویس هستم و توی کارم هم خوبم و توی شرکت خوبی هم کار میکنم، تقریبا هیچ محدودیتی برای کشور مقصد ندارم، ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که در چه برنامه مهاجرتی‌ای امکان قبول شدن دارم. ممنونم.

سلام
    یک سوالی داشتم گفتم شاید کسی بتونه کمک کنید.راستش من و همسرم دانشجویی اومدیم کانادا و ۶ ماه هست که متوجه شدیم همسرم سرطانتیرویید پاپیلری داره و جراحی تیروییدکتومی رو انجام داد بعد هم ید درمانی و الان هم هر ۴ ماه یکبار آزمایش خون می‌ده و دکتر
    گفته فعلا تو بدنش خداروشكر چيزى نيست اما اينكه تو آينده چه اتفاقى پيش بياد و نياز به جراحى داشته باشه يا نه رو هيچكس نميتونه پيش بينى كنه.با توجه به اینکه همه هزینه های درمان رو بیمه خصوصی دانشجویی پرداخت کرده و ما در حال حاضر کارت بیمه ملدی کبک رو داریم ولی اصلا ازش نمیخوایم استفاده کنیم برای این بیماری.من سوالم اينه كه ممكنه تو مرحله مديكال رد بشيم؟با اين استدلال كه اگه همسرم نياز به جراحى مجدد داشته باشه هزينش زياد هست؟و اگه بگیم ما خودمون هزینه درمان این بیماریروپرداخت می‌کنیم،مورد قبول هست؟ممنون ميشم اگه اطلاعاتى داريد به من بديد
    من واقعا نگران هستم������

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

[QUOTE=mfz;1519294]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hengame نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميخوام تجربه اي رو كه ديشب در بيمارستان دي با دكتر محمدرضا ابراهيمي راد دارم رو براتون به اشتراك بگذارم شايد مفيد واقع بشه.
    ...

بالاخره دكتر وارد اتاق شدند و از من شروع كردند چون main applicant هستم. يكسري سوال راجع به اينكه بيماريهاي زير رو داشتم يانه:
    [B]سل، مشكل ريه تنفسي ، گوش حلق بيني گلو ، خونريزي معده ورم معده كلا مشكلات مربوط به معده ، بستري شدن در بيمارستان بيشتر از دو هفته ، تيروئيد، هپاتيت، ام اس يا بيماريهاي اعصاب و روان ميگرن، داروي خاصي مصرف ميشه يا نه، حصبه، غده در بدن و عمل جراحي و چندتا بيماري ديگه كه الان حضور ذهن ندارم.

...
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی های شما
    فرمودید راجع به بیماری های تنفسی سوال میکنند. دوستان کسی اطلاع داره ایا آسم داشتن ممکن هست مشکلی ایجاد کنه یا ازمایشات اضافی طلب کنند؟
    خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز .من بیماری آسم دارم . این بیماری واسه شما مشکلی ایجاد کرد؟ یا درکل میتونه نگران کننده باشه در پروسه مهاجرت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnam1992 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوالی داشتم گفتم شاید کسی بتونه کمک کنید.راستش من و همسرم دانشجویی اومدیم کانادا و ۶ ماه هست که متوجه شدیم همسرم سرطانتیرویید پاپیلری داره و جراحی تیروییدکتومی رو انجام داد بعد هم ید درمانی و الان هم هر ۴ ماه یکبار آزمایش خون می‌ده و دکتر
    گفته فعلا تو بدنش خداروشكر چيزى نيست اما اينكه تو آينده چه اتفاقى پيش بياد و نياز به جراحى داشته باشه يا نه رو هيچكس نميتونه پيش بينى كنه.با توجه به اینکه همه هزینه های درمان رو بیمه خصوصی دانشجویی پرداخت کرده و ما در حال حاضر کارت بیمه ملدی کبک رو داریم ولی اصلا ازش نمیخوایم استفاده کنیم برای این بیماری.من سوالم اينه كه ممكنه تو مرحله مديكال رد بشيم؟با اين استدلال كه اگه همسرم نياز به جراحى مجدد داشته باشه هزينش زياد هست؟و اگه بگیم ما خودمون هزینه درمان این بیماریروپرداخت می‌کنیم،مورد قبول هست؟ممنون ميشم اگه اطلاعاتى داريد به من بديد
    من واقعا نگران هستم������
    با سلام
    دوست عزیز مادر بنده هم همین مشکل رو داشت تیروئیدکتومی کردند و بعد از عمل متوجه شدیم که متاسفانه :

آزمایشگاه مشکوک به بدخیمی تیروئید بوده و توصیه به نمونه برداری کلینیکال کرده
    2 فوق تخصص غدد بدون هیچگونه دلیل علمی معتبری و درحالیکه می تونستند از تصویربرداری هسته ای استفاده کنند و اطمینان کامل کسب کنند ولی نکردند و دستور برداشت کامل تیروئید دادند
    جراح هم زنجیره مافیا و جنایت رو کامل کرد و پول میلیونی گرفت تا تجارت بساز و بفروش خودش و رفقا رو گسترش بده

درحالیکه اصلا مادرم صرفا پرکاری تیروئید داشت و حتی در صورت بدخیمی با قرص ید حل می شد و حتی اگر نیاز به عمل هم می بود حق برداشتن کل تیروئید رو نداشتند

اینها یک مشت ابله و بی وجدان و فاقد سواد هستند در لباس پزشک (جدای از معدود پزشکان باسواد و با وجدان) و در آپارتاید نظام پزشکی و دادگاه بی لیاقت هم حامی این اراذل و اوباش هستند که دو سال شکایت بنده رو بازی دادند

این رو عرض کردم که ببینید اصلا تیروئید همسرتون بدخیم بوده یا صرفا مشکوک به بدخیمی بوده و اگر اینطور بوده نگران نباشید در حق شما هم ظلم کردند
    اون ید درمانی هم که عرض کردید برای حالت قبل از عمل هست

موفق باشید
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان
    من با وبزای تحصیلی میخوام برم و بعدش برای اقامت دایم اقدام کنم. خیلی سال هست که مبتلا به بیماری ام اس هستم. توی ازمایشات چیزی نشون نمیده. به نظرتون:
    ۱- بعدا موقع اقدام برای اقامت دایم باید بگم که این مشکل رو دارم؟ چون توی ازمایشات نشون نمیده چیزی رو
    ۲- الان که برای تحصیل میرم با خودم دارو ببرم یا اینکه از بیمه اونجا استفاده کنم و دارو رو بگیرم؟ متوجه نمیشن؟ و اینکه تا چه حد میشه دارو برد؟
    اگر کسی هم تجربه داره و راهنمایی کنه ممنون ممیشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام. یعنی ازتون ام اس رو که پرسیدن. پس مشکل دارن با این بیماری و اقامت نمیدن؟