صفحه 319 از 329 نخستنخست ... 219269309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

سلام به دوستان عزیز.]]چندتا سوال داشتم اگه ممکنه پاسخ بفرمایید.1-تست مدیکال برای چه نوع ویزاهایی هست آیا برای ویزای تحصیلی لازمه؟برای سفر تفریحی هم باید تست مدیکال داد ؟چه کشورهایی به جز کانادا -امریکا واسترالیا واسه ویزای تحصیلی پروسه تست مدیکال دارند منظورنم اینه که آیا کشورهای اروپایی هم تست مدیکال دارن ؟خیلی ازپاسختون ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من معافیت پزشکی دارم بخاطر کوتاهی بند میانی انگشتان دست هام که یه مشکل مادرزادی بوده و در ظاهر کمی انگشتان دستم از دیگران کوتاهتر به نظر میاد ولی هیچگونه مشکل حرکتی ندارم و تنها ظاهر کوتاهتری دارند و به بچه ام نیز به ارث نرسیده است.
    و حدود 5 سال هم سابقه ی کار در صنعت را دارم که اثبات توانایی ام در انجام کارهای صنعتی و سخت است و هم اکنون نیز شاغل میباشم.
    حال برای مرحله ی مدیکال فدرال نگرانم امکانش هست این مسئله برام مشکل ساز بشه؟ باتوجه به کارت معافیتم؟
    باتشکرفراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام
    من 2 سال پیش دستم شکست و ترجیح دادیم عمل کنیم و الان تو بازوم پیچ و پلاک هست.
    به نظرتون روش حساس میشن؟؟ با یه عمل ساده میشه درش آورد ولی من ترجیح میدم عمل نکنم.گیر ندن؟؟؟؟

سلام من براي آزمايشات پزشكيم بايد در مشهد اقدام كنم ميخواستم بدونم كسي در اين زمينه تجربه اي داره؟ و ديگه اينكه كدوم بيمارستان بايد بريم؟هزينش حدودا چقدر ميشه؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaparandoush نمایش پست ها
    سلام من براي آزمايشات پزشكيم بايد در مشهد اقدام كنم ميخواستم بدونم كسي در اين زمينه تجربه اي داره؟ و ديگه اينكه كدوم بيمارستان بايد بريم؟هزينش حدودا چقدر ميشه؟ممنون
    شما اول زنگ میزنی به مطب آقای دکتر ناظم.
    http://mashhad.me/item/%D9%85%D8%B7%D8%A8-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%AC-%D9%86%D8%A7%D8%B8%D9%85/

یک وقت میگیری، احتمالن فردا صبحش به شما وقت میدن. پا میشی میری مطب آقای دکتر. احتمالن دخترشونم باشه، معاینات رو ایشون انجام میده.
    فرم مدیکال رو یادتون نره با خودتون ببرید. اونجا یک عکس هم میگیره منشیشون و فرماتون رو پر میکنه.
    معاینه هم کلن 5 دقه طول میکشه. بعد باید سریع برین آزمایشگاه، تو همون خیابون پشتیشه، بدون ماشینم میشه رفت، و بعدشم باید برید عکس قفسه سینه. آزمایشگاه و عکس خیلی شلوغه!! باید صبح زود برید که بتونید اونا رو هم زود شروع کنید و خلوت باشه.
    کلن هزینه تون فکر کنم 500 هزار تومن بشه. مطب دکتر هم دستگاه پوز نداره باید پول از بانک بگیرید.
    نگران چیزی هم نباشید، فرمالیته است همش، مگر اینکه بیماری خاص و حادی داشته باشید.
    گودلاک

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

ازمایشگاه مشهد ازمایشگاه دکتر منصف هست توی خیابون گلستان, پشت مطب دکتر, شلوغه همیشه اما چون نیرو زیاد داره کار هم سریع انجام می شه. برای عکس هم می رید پارسیان دور میدون بیمارستان امام رضا, جای شلوغیه اما بخش عکس سینه همیشه خلوته نترسید

شوهر من چربي خون داره و كبدشم چرب به نظرتون مشكل ساز ميشه؟

سلام دوستان، روز و شبتون بخیر

کسی در مورد برخورد با بیماری های خود ایمن و خصوصا IBD که شامل روده تحریک پذیر، کولیت السراتیو و کرون میشه، اطلاعاتی داره و یا تجربه ای داشته است ؟
    این بیماری ها میتونن توی حالت شدید چیزی حدود 25000 دلار در سال خرج داشته باشند، که چندین برابر مرز 6400 دلاری است. با توجه به این که به نظر میرسه افسر بدترین حالات را در نظر میگیره.

حتی در صورتی که در حال حاظر و چند سال گذشته بیماری خفیف و هزینه اون کم بوده باشه.
    لطفا هرکسی اطلاعاتی داره یا تجربه ای داشته عنوان کند. مرسی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مها

نقل قول نوشته اصلی توسط manizheh نمایش پست ها
    سلام دوست من...تا آنجا که من اطلاع دارم به مورد کلیه حساس هستند و اگر پست های قبلی مرا بخوانید میبینید که من به مشکل برخوردم چون پیوند کلیه شده ام و هنوز هم علاف هستم...در این مورد تصمیم با شماست...ولی اگر بگویید ممکن است گیر بدهند که در آینده کلیه شما مشکل دار خواهد شد و کارتان دشوار شود. ..البته این نظر و تجربه من است. .هر چند صداقت عامل مهم و اصلی زندگی است ولی خوب... اگر بتوانید مساله را به نوعی پوشش بدهید و معلوم نشه تو ازمایش ادرار، به نظر من بهتره.. باز به خودتان بستگی دارد.. امیدوارم موفق شوید ...
    سلام منیژه خانم.امیدوارم هرجا هستید شاد ،موفق و امیدوار باشین.من تازه به این جمع گرم و دوست داشتنی اومدم و یک سوالی ازتون داشتم.البته تو خصوصی هم ازتون پرسیدم اما پسوردمو فراموش کردم و مجبور شدم اینجا دوباره بپرسم.می خواستم بپرسم کسی که پیوند کلیه انجام داده اصلا امکانش هست که بتونه از مرحله مدیکال در skill worker کانادا عبور کنه و ویزا بگیره؟چون این مورد هم بسیار کمه و نتونستم اصلاعات کاملی پیدا کنم.اگر اطلاعاتی دارین در اختیارم بذارین یا منبع اطلاعاتی میشناسین معرفی کنین ممنونتون میشم.و شما راهی مد نظر دارین که احتمال ریجکت شدن و کاهش بده؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزماي

سلام دوست من اميدوارم خوب و خوش و سلامت باشيد من بيام شما رو جواب دادم توي خصوصي منتظر شما بودم الان هم سانسي اين صفحه رو بار مردم بيامتون رو ديدم ..بله من تجربه اش را داشتم و ميشه از اين قسمت رو پاس كرد منتها بسته به اينه كه كدوم ايالت رو درخواست داده باشيد اكر ايالتي باشه كه بول و هزينه دارو و بزشك و درمان با خودتان باشد نه بيمه شانس بسيار بالاتر است براي ايالتي مانند كبك كه هزينه هاي بيمار برداخت ميشه كمي كار سخت تره ..توضيح خيلي مفصله مدارك و فلان..اكر شماره تلفن خودتون رو بتونيد بهم بديد من با كمال ميل تمام جيزها رو توضيح ميدم ..هر جند كار خود من بعد از كلي زحمت به خاطرمسابل جرت ر برت اخر كار بي نتيجه ماند ولي تونسنم مرحله مديكال رو بكذرونم ..منتظر باسختان هستم ..با ارزوي موفقيت
    تنها با امید زنده آیم...