صفحه 327 از 329 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHOESFAND نمایش پست ها
    با سلام لطفا اگه کسی اخیرا مدیکال انجام داده راهنمایم کنه:
    1- یه دکتر خوب بهم پیشنهاد بدید که راحت بشه مدیکال رو داد؟
    2- قبلش باید نوبت بگیرم؟
    3- هزینه ش الان چقده و چطوری پرداخت میکنم؟
    4- این 4 قطعه عکس که گفتن چه سایزی باید باشه؟
    5- فرم مدیکال رو باید پرینت کنم با خودم ببرم؟
    سلام من حدود 4 ماه پیش مدیکال دادم البته در اضفهان و همه چیز خوب پیش رفت برای دکتر از قبل باید نوبت بگیرید و فرم ها رو همراه خودتون ببرید از ما داخل مطب عکس گرفتن ولی نمیدونم تو این 4 ماه قانون عوض شده یا نه هزینه هم هم میتونید به دلار بدین هم به نرخ دلار روز ریال بدین

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

الان هزینه ویزیت دکترهای مدیکال چقدره؟

هزینه ها شامل ویزیت (معمولا 100 دلار کانادا که به ریال دریافت میشه) و انجام تست هایی که درخواست شده.
    تست ها همگی آزاد حساب میشن و بستگی داره پزشک پس از معاینه شما چی درخواست بده. تلفن به منشی پزشک های معتمد، پاسخ سوال شما رو خواهد داد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    الان هزینه ویزیت دکترهای مدیکال چقدره؟

Junior Member ameer93 آواتار ها

با عرض سلام و احترام به دوستان محترم
    اگر معافیت فردی صرع(تشنج) Epilepsy باشد و خب این موارد پاراکلینیکی که بسته به شرایط تغیر میکند واقعی نبوده باشد(و فرد هیچ مشکلی نداشته باشد) و اینکه طبق گفته ی خود کانادا جزو هیچ یک از دسته های 1-هزینه بر 2-سربار اجتماع 3-موارد خطرناک نیست (لینک رو نتونستم بزارم) و چون باید کارت ترجمه بشود آیا باید هنگام مدیکال گفته شود؟و یا آفیسر سوال میکند؟ خب چیزی که نبوده چی باید گفت؟میشود راهنمایی کنید .... شما عصبانی شوید فشارخونتون بالامیره تپش قلب میگیرین چشمتون میپره دلدرد میشین...پس 4 تا مشکل دارین؟ خیر بنا به شرایط تغییر میکند ! سوالم اینست آیا مسئله ی نگران کننده ایی این نوع معافی هست؟ در ضمن برای اثبات میتوان هرنوع ازمایش و نوار مغزم خود آدم پیشنهاد بده بگیرن که ثابت بشه چیزی نیست و نبوده
    There are 3 possible reasons for medical inadmissibility:

با تشکر و سپاس

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط diana_kch نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه دوستانی که فرمهای مدیکال را گرفتن بگن پیش چه دکتری رفتن؟
    و اینکه لطفا میشه دقیقا بگین آزمایشهایی که ازتون گرفتن چی بود؟

آیا میدونید ممکن است به خاطر کم کاری تیروئید کسی را رد کنند؟

مرسی
    دایانا
    سلام
    من پیش دکتر فرخی رفتم تهران
    روند من خیلی روتین و سریع بود: مصاحبه و معاینه کلی و قد و وزن و اینا، بعدش هم یه نمونه خون می گیرن و میفرستن برای عکس Chest
    هزینش هم 110 دلار امریکا برای دکتر فرخی و حدود 250 هزار تومن هم هزینه آزمایشات بود که بدون بیمه پرداخت کردم
    کمتر از یک هفته هم ایمیل اومد که رسید مخصوص مدیکال توش بود و تمام
    نه معطلی داشت نه مشکل خاصی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

[QUOTE=humankind;2115971]متاسفانه بیماری سرطان قطعا باعث رد شدن متقاضی می شود. هزینه های درمان این بیماری در کانادا بسیار بالاست. همچنین داروهایی که پدر شما در حال مصرف آن هستند در آزمایش ها خود را نشان خواهد داد. حتی در موردی مشابه، یکی از خویشاوندان با وجود بهبودی، توسط دولت کانادا رد شد.

به هر حال برای پدر شما آرزوی بهروزی و سلامت دارم.[/QUOTE

salam, lotfan mano rahnamaee konid.

???Tooye azmayeshate medical maloom shod ke pedaram cancer dare, aya cancer baeseee reject shodan mishe 100%

?Lotfan tajrobe khodetoono dar morede pedaretoon mishe begid chi shod? aya pedaretoon reject shodan

سلام وقت بخیر
    دوستانی که به تازگی تست مدیکال کانادا دادند میشه بگید هزینه اش نفری چقدر میشه و اینکه کدوم شهر تست مدیکال دادید؟ ممنون
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    خیلی خوشحالم که امروز فرصتی برای من مهیا شد که از نزدیک با پرفورمنس خانم دکتر «ارشانوش پورمند» آشنا شدم. راستش، من هم مانند خیلی از دوستان، آماده بودم که به محض دریافت ایمیل مدیکال، برای انجام معاینات نزد دکتر محمدرضا راهوریان برم. دکتر راهوریان تا 13 شهریور در تعطیلات هستند. به ناچار، تصمیم گرفتم نزد دکتر فریبا مقصودیان بروم که منشی دفترشون گفتند تا چهارشنبه هفته جاری حضور ندارند. در نهایت فکر کردم نزد دکتر ارشانوش پورمند برم. چون یکی از دوستانم قبلتر برای معاینات مدیکال نزد خانم دکتر پورمند رفته بود و از همه لحاظ بسیار از ایشان راضی بود. مطب ایشان در خیابان آفریقا (بلوار ساموئل مارتین جُردن سابق؛ خدابیامرز بانی دبیرستان ممتاز البرز تهران بود)، نبش خیابان عاطفی غربی، ساختمان صبا، طبقه پنجم، واحد 53 قرار دارد. با یک تلفن، وقت ملاقات رو از منشی‌شون خانم باقری گرفتم. برای تعیین وقت ملاقات با شمارۀ 22025958 تماس میگیرید. پس از دریافت مدارک (شامل فرم A، سه قطعه عکس پاسپورتی 4.5*3.5، پاسپورت و کپی صفحه اصلی آن) مشخصات و اطلاعات تماس شما رو در کامپیوترشون وارد میکنند. فرمها رو آماده میکنند، سه قطعه عکس رو بر روی فرمها می‌چسبانند و بعد از شما می‌خواهند که املاء اطلاعات خودتون رو بر روی فرمها دابل‌چک کنید. بعد وارد اتاق معاینه می‌شوید و پس از کنترل ضربان قلب (هم از روی سینه و هم از پشت آن)، فشارتون رو می‌گیرند و بعد در صورت لزوم تست بینایی رو به صورت مختصر انجام می‌دهند. سئوالات مربوط به پیشینه و سوابق پزشکی شما رو شفاهی ازتون می‌پرسند و سپس قد و وزنتون رو اندازه می‌گیرند. کل این عملیات کمتر از 20 دقیقه طول می‌کشه. از نظر معاینه، هم دقیق هستند و هم خونسرد و با آرامش، طوریکه شما به هیچ وجه احساس استرس نمی‌کنید. در خصوص ارسال مدارک هم تأکید کردند که به محض دریافت نتایج آزمایش خون و ادرار و رادیولوژی، در اولین فرصت ممکن با آرامکس به پاریس می‌فرستند. بسیار خوش‌برخورد، نیک‌محضر، آرام و مُسلّط هستند و به طور دقیق و مطمئن و کامل معاینه می‌کنند و گزارششون رو خیلی دقیق و با وسواس می‌نویسند. به هیچ وجه اهل سخت‌گیری بی‌جا و اشکال‌تراشی و گیر و گره‌چینی نیستند. حُسن خُلق، آرامش و حُسن اعتماد ایشون به مراجعه‌کننده‌ش بسیار مثال‌زدنی است. من شخصاً بسیار خوشحالم که معاینات مدیکالم رو به ایشان سپردم. فکر میکنم جای گزارشی در مورد پرفورمنس خانم دکتر ارشانوش پورمند در این فروم خالی بود. نتیجه اینکه فکر می‌کنم ایشون برای دوستانی که مشکلی با موقعیت مطب ایشون به لحاظ دوری و نزدیکی ندارند، انتخاب بسیار خوب و مطمئنی هستند. ضمناً برای رفتن به بیمارستان پارس از محل دفتر خانم دکتر پورمند، با کمی پیاده‌روی در کوچه عاطفی، خیلی راحت میشه از اتوبوسهای سریع‌السیر تجریش- راه آهن استفاده کرد. بُن شانس!
    طرف با آزمون آیلتس یا تافل اشتباه گرفته دیگه یک مدیکال دادن استرس نداره هههه
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

سلام
    من دیروز رفتم خدمت دکتر فرخی برای انجام مدیکال خیلی روند ازمایشات روتین و سریع بود
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

سلام دوستان ،
    برای تست مدیکال چند روز پیش با همسرم پیش دکتر ابراهیمی راد رفتیم تو بیمارستان دی ، اخرین وقت ساعت ۸ و گرفتیم . بسیار خلوت بود و در کمتر از دو ساعت تمام تست هارو دادیم. هزینه ۱۴۰ دلار کانادا نفری + حدود ۴۰۰ تومن آزمایشات . خیلی هم سریع وقت دادن