صفحه 318 از 329 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

با سلام به دوستان عزيز
    يه سوالي داشتم ،با توجه به اينكه توي ازمايشهاي مديكال ايكس ري قفسه سينه هم هست ، ميخواستم بپرسم اگه يكنفر باردار باشه تكليفش چي ميشه ،با توجه به اينكه اشعه ايكس و راديوگرافي در زمان بارداري خطرناكه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ه

سلام
    خواستم بدونم مدیکال پزشکی و کارت واکسینا سیون برای سفارت لازمه؟ (برای ویزای تحصیلی)

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa847 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزيز
    يه سوالي داشتم ،با توجه به اينكه توي ازمايشهاي مديكال ايكس ري قفسه سينه هم هست ، ميخواستم بپرسم اگه يكنفر باردار باشه تكليفش چي ميشه ،با توجه به اينكه اشعه ايكس و راديوگرافي در زمان بارداري خطرناكه
    توی همین تاپیک رو جستجو کنید جند تا از دوستان مورد مشابه داشتن که عنوان کرده بودند به جه روشی پیش رفته کارا.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من کارت معافیت پزشکی دارم و در حال جمع آوری اطلاعات هستم طبق موارد ارسالی باید کارت معافیت پزشکی هم فرستاده بشه در این کارت بیماری بنده ذکر شده بیمای بنده بیماری پوستی به نام پسوریازیس هستش که نه دارو داره نه در ظاهر مشخص هستش کاملا درمان شده و من 1 سال هستش از کارتم میگذره مشکلی نداره حتی شامپو هم نمی زنم هیچ کس هم جز خودم نمیدونه و نمی تونه بفهمه نه در آزمایش خون و نه هیچ آزمایشی مشخص نیستش اما خب در کارت معافیت بنده ذکر شده به دلیل بند .... حالا به نظرتون این مشخص میشه برای ذکر؟ و یا کارت معافیت اصلا در مدیکال تاثیر داده نمیشه. با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

بيمارستان دي خيلي خوبه. اولا تموم ازمايشات و راديولوژي داخل همون بيمارستانه و از جايي به جاي ديگه نميريد و دكتر انلاين ارسال ميكنه و اگه مشكلي بود اول به خودتون اطلاع ميدن

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aap1024 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من کارت معافیت پزشکی دارم و در حال جمع آوری اطلاعات هستم طبق موارد ارسالی باید کارت معافیت پزشکی هم فرستاده بشه در این کارت بیماری بنده ذکر شده بیمای بنده بیماری پوستی به نام پسوریازیس هستش که نه دارو داره نه در ظاهر مشخص هستش کاملا درمان شده و من 1 سال هستش از کارتم میگذره مشکلی نداره حتی شامپو هم نمی زنم هیچ کس هم جز خودم نمیدونه و نمی تونه بفهمه نه در آزمایش خون و نه هیچ آزمایشی مشخص نیستش اما خب در کارت معافیت بنده ذکر شده به دلیل بند .... حالا به نظرتون این مشخص میشه برای ذکر؟ و یا کارت معافیت اصلا در مدیکال تاثیر داده نمیشه. با تشکر
    در مراجعه به پزشک از شما کارت معافیت نمیخوان و پزشک کاری به سربازی شما نداره.منتها خود اداره مهاجرت عموما کپی کارت پایان خدمت رو میخوان که ارسال بشه .اگه قبلا کپی پایان خدمت رو با مدارک فرستاده باشین ممکنه، از پزشک بخوان که مورد خاصی رو براتون چک کنه. اگه پرشک شما ازتون همون ازمایشنهای روتین رو خواسته که به گقته خودتون این آزمایشها این موضوع رو مشحص نمیکنه پس این یعنی اینکه احتمالا مشکلی حاصی نباید بوده باشه .
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام
    آیا کسی‌ آزمایشات مدیکال رو تونسته با وجود استنت (stent) در شریان‌های قلبی با موفقیت بگذرونه؟ ممنون میشوم اگر کسی‌ بتونه در این زمینه اطلاعات بده.

سلام

میشه کسانیکه قبلا مرحله مدیکال رو گذروندن جواب بدن؟:

مدارک و سوابق پزشکی گذشته هم بررسی میشن؟ مثلا در مورد بعضی بیماریهایی که فرد در گذشته داشته، یااگه تو یه دوره زمانی بستری بوده شرایط خاصی وجود داره؟
    تابحال پیش اومده کسی تمام مدارک و امتیازاتی که لازمه، داشته باشه ولی بخاطر سابقه بیماری که در گذشته داشته تو این مرحله پروندش رد بشه؟

یا فقط شرایط امروز متقاضی بررسی میشه و آزمایشات روتین و مشخصی داره؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    سلام

میشه کسانیکه قبلا مرحله مدیکال رو گذروندن جواب بدن؟:

مدارک و سوابق پزشکی گذشته هم بررسی میشن؟ مثلا در مورد بعضی بیماریهایی که فرد در گذشته داشته، یااگه تو یه دوره زمانی بستری بوده شرایط خاصی وجود داره؟
    تابحال پیش اومده کسی تمام مدارک و امتیازاتی که لازمه، داشته باشه ولی بخاطر سابقه بیماری که در گذشته داشته تو این مرحله پروندش رد بشه؟

یا فقط شرایط امروز متقاضی بررسی میشه و آزمایشات روتین و مشخصی داره؟

ممنون
    سلام

اگر جاي بخيه يا علائم ديگري روي بدنتان باشد، پزشك مربوطه كنجكاو مي شود و دليلش را مي پرسد و گزارش هم مي دهد، ولي اگر علايمي نباشد و شما هم چيزي نگوييد اتفاقي نمي افتد. تازه اگر هم مريضي خاصي بوده است و الان شكر خدا رفع شده است دليلي براي نگراني نيست. در پايان هر مريضي كه افراد دارند دليل نخواهد شد كه رد شوند، فقط يكسري از بيماري ها كه دقيق نمي دانم.
    Aramex:10march2010 /// Q.file number:20apr2010
    Interview: 1nov2010 /// F.file number:3nov2010
    Medical:13 aug 2013///delivered: 22 aug 2013
    یک روز خوب پاییزی پایان 1308 روز انتظار.... pass request 8oct2013

Junior Member

سلام به دوستان عزیز.]]چندتا سوال داشتم اگه ممکنه پاسخ بفرمایید.1-تست مدیکال برای چه نوع ویزاهایی هست آیا برای ویزای تحصیلی لازمه؟برای سفر تفریحی هم باید تست مدیکال داد ؟چه کشورهایی به جز کانادا واسه ویزای تحصیلی پروسه تست مدیکال دارند؟خیلی ازپاسختون ممنون میشم