صفحه 10 از 329 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

با سلام خدمت پزشکان مخترم حاضر در فروم
    اگر کسی hbs + باشه ولی SGot SGpt اش نرمال باشه بیوپسی کبدش هم نرمال باشه وسالها ست که لامیوودین میخوره مدیکالش رد میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [4-1] آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

آیا دیابت باعث رد شدن پرونده می شود.(نوع اول)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2000 نمایش پست ها
    با سلام خدمت پزشکان مخترم حاضر در فروم
    اگر کسی hbs + باشه ولی SGot SGpt اش نرمال باشه بیوپسی کبدش هم نرمال باشه وسالها ست که لامیوودین میخوره مدیکالش رد میشه؟
    سلام
    همانطور که مطلع هستید بیماری هایی که منجر به تهدید سلامت عمومی بشود می تواند منجر به عدم پذیرش گردد.متاسفانه هپاتیت و ایدز جزو این موارد می باشند.حالا این شخص هم چون دچار هپاتیت مزمن است از نظر پذیرش دچار مشکل خواهد شد.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    آیا دیابت باعث رد شدن پرونده می شود.(نوع اول)
    تا آلان که دیابت جزو موارد رد پرونده نبوده است

Junior Member

سلام

از دوستانی که پیش خانوم دکتر پورمند رفتن میخواستم نظرشون را بدن، آیا جواب آزمایشات را خودشون دوباره باید برای دکتر ببرن؟ آیا آزمایشگاه نزدیک مطب دکتره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

بیان تجربیات مدیکال از زبان کاربران سایت
    دكتر فرخي-راهواريان-پورمند-ابراهيمي راد-دكتر شريف و دكتر حسابي دكتر های معتمد سفارت کانادا هستند

خانم دكتر مقصوديان تاپیکمتقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است پست 1191
    تاپیک
    آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا پست 33

آقای دکتر شریف تاپیک مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک) پست 77
    تاپیک
    آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا پست 10 و 34

اقای
    دكتر حسابي آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا پست 11

بقیه دوستان اگر تجربه ای دارند اعلام کنند تا اینجا اضافه کنم
    با تشکر

Junior Member

با عرض سلام
    من یه سوال داشتم که فکرکنم اینجا بهترین جا واسه جواب گرفتنه چون همه جاروخوندم و جوابی پیدا نکردم اگه میشه کمک کنید.
    من از طریق همسرم که کارت PR داره میخوام اقدام کنم .فرمهای مربوطه رو خوندم و کامل کردم اونجا گفته که مدیکال و پلیس چک رو هم باید جزو مدارک بدم .میخواستم بدونم چه فرمی باید ببرم واسه مدیکال ؟
    کلا اگه میشه داهنمایی کنین.آخه من داشتم دانشجویی میرفتم که ادمیشنم جورنشد با این پروسه نا اشنا هستم .
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من یه سوال داشتم که فکرکنم اینجا بهترین جا واسه جواب گرفتنه چون همه جاروخوندم و جوابی پیدا نکردم اگه میشه کمک کنید.
    من از طریق همسرم که کارت PR داره میخوام اقدام کنم .فرمهای مربوطه رو خوندم و کامل کردم اونجا گفته که مدیکال و پلیس چک رو هم باید جزو مدارک بدم .میخواستم بدونم چه فرمی باید ببرم واسه مدیکال ؟
    کلا اگه میشه داهنمایی کنین.آخه من داشتم دانشجویی میرفتم که ادمیشنم جورنشد با این پروسه نا اشنا هستم .
    با تشکر فراوان
    عدم سو پیشینه را باید از پلیس بگیرید. اما فرم های مدیکال را خود سفارت برای شما در زمان مقتضی ارسال می کند.

پیش فرض مدیکال

خانم برادرم كه تازه approvre شدن داره ميره ونكوور.متاسقانه ايشان متوجه شدن بيماري MS دارن اما خوشبختانه از نوع حادش نيست و ققط از ناحيه چشم كمي دو بيني در بعضي مواقع داره.حالا با اين اوصاف ايشان ميتونن داروهاشونو با خودشون ببرن.آيا افسر مهاجرت فرودگاه ممكنه ايشانرو دي پورت كنه به خاطر مشكل پزشكي؟
    ممنون
    ویرایش توسط Artin Raad : July 6th, 2010 در ساعت 08:00 PM

Junior Member

پیش فرض مدیکال

با سلام
    میخواستم بدونم معافیت پزشکی با افسردگی میتونه مشکلی درست کنه؟ البته الان هیچ مشکلی نیست و دارویی هم مصرف نمی کنم.
    میخواستم بدونم باید چی بگم به دکتر ؟ وقتی میپرسه آیا تا حال بیماری حادی داشتی بگم آره یا بگم نه .چون الان که چیزی نیست.
    با تشکر از کمکهاتون
    ویرایش توسط Artin Raad : July 6th, 2010 در ساعت 07:59 PM