صفحه 101 از 329 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

با سلام به همه دوستان
    من و همسرم هفته گذشته برای معاینه به خانم دکتر پورمند(جردن) مراجعه کردیم . ایشون هر دوی ما رو کامل معاینه کردند بعد برای انجام آزمایشات به بیمارستان پارس رفتیم و آقای رحمانی معروف تو بیمارستان همراهیمون کرد و آزمایشهای خون و ادرار را دادیم ولی متاسفانه دستگاه رادیولوژی خراب بود و رفتیم کلینیک پردیس نور (سعادت آباد ) و عکس از قفسه سینه هم انجام شد و بعد برای پزشک فرستاده بودند و ایشون هم فرستادند پاریس و الان مدیکالمون توی راهه.
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

Senior Member hooran آواتار ها

دکتر هورن هستم اگر اجازه بفرمایید راهنمایی می دهم :
    اینکه در ادرار شما خون است نشانه نیاز به بررسی است ،شما درهر صورت باید بیشتر نگران سلامتی تان باشید .چون بیماری کلیوی عواقب ناخوشایندی در دراز مدت ایجاد می کند ،موضوع مهاجرت به کنار ،شما برای تشخیص دقیق نیاز به تکرار آزمایش به صورت انجام آزمایش ادرار بیست وچهار ساعته ، انجام سونوگرافی کامل کلیه ها و احیانا کامل شکم ، در صورتی که نیاز باشد باید روشهای عکسبرداری بیشتر و دقیق تری نیز باید انجام شود . در بررسی عمومی شما از نظر بالین و لاراتوار بررسی کم خونی اوره خون دفع پروتیین فاکتور های روماتیسمی و نیز ارزیابی فشار خون مهم است .
    توجه داشته باشید که بررسی های پزشکی مهاجرت برای کانادا برای تشخیص و درمان بیماری نمی باشد .صرفا یک بررسی کلی و سطحی از سلامتی فرد است و پزشک عمومی مورد تایید هیچ اقدامی برای درمان یا پیگیری شما انجام نخواهد داد .
    شما بهتر است در موازات بررسی های پزشکی برای مهاجرت یک بررسی دقیق زیر نظر پزشک اورولوژیست انجام دهید .
    برای اطلاع بیشتر شما عرض کنم که وضعیت بدون نگرانی به نام پوسچرال هماچوریا وجود دارد که اگر تشخیص نهایی شما این ناراحتی باشد کسی برشما در روند مهاجرت خرده گیری نخواهد کرد .چه اینور چه اونور
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZARIJOON نمایش پست ها
    من پستهای شما را پیدا نکردم. ممنون میشم دوستان تجربه خود در این مورد را بنویسند.خواهشا من زمانم کم است.
    my urine test
    rbc:4-6
    blood: +

Junior Member

با سلام
    با موبایل دکتر ابراهیمی راد تماس می گیرم جواب نمی دن کسی شماره دیکه ای از ایشون نداره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamk نمایش پست ها
    با سلام
    با موبایل دکتر ابراهیمی راد تماس می گیرم جواب نمی دن کسی شماره دیکه ای از ایشون نداره؟
    ممنون
    09123069757 برای تماس صبح تا ساعت 5 بعد ازظهر و ایام تعطیل 84942844 جهت تماس از ساعت 5 عصر تا 9 شب ( سر کار خانم سیری یا سرکار خانم پور نیک منشی های بسیار مهربان و خوش برخورد آقای دکتر )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

دوستان کسی می دونه تو آزمایش مدیکال برای بچه ای که پیش فعال هست، مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه تو آزمایش مدیکال برای بچه ای که پیش فعال هست، مشکلی پیش نمیاد؟
    نه پيش نمي آد. بچه تون اجازه معاينه را به پزشك مي ده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

نه مشکلی با معاینه نداره، البته هنوز درمان دارویی شروع نکرده. چون روانپزشکش گفت احتمال داره تو مدیکال گیر بدن، این سوال برام پیش اومده و فکرمو مشغول کرده

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها
    نه مشکلی با معاینه نداره، البته هنوز درمان دارویی شروع نکرده. چون روانپزشکش گفت احتمال داره تو مدیکال گیر بدن، این سوال برام پیش اومده و فکرمو مشغول کرده
    نگران نباشید هیچ مشکلی نیست. ولی به نظر من برای اینکه دردسر گرفتن نامه از روانپزشک و ... را نداشته باشید اصلا عنوان نکنید موضوع رو موقع معاینات مدیکال

Junior Member

دوستان سلام من تازه مدیکام اومده! در مدیکال از دکتر خواسته شده که نتایج را به اتاوا یعنی جایی که پرونده الان هستش فرستاده شه. ولی دکتر مورد تایید سفارت در ایران میگه من می فرستم فرانسه چون قوانین جدید به ما اینطوری حکم کرده. کسی از دوستان اطلاع داره چه کار باید کرد؟ آیا باید فرستاد فرانسه با به همون آدرس اوتاوا فرستاد؟ میشه به نظر دکتر اطمینان کرد؟

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinjm نمایش پست ها
    دوستان سلام من تازه مدیکام اومده! در مدیکال از دکتر خواسته شده که نتایج را به اتاوا یعنی جایی که پرونده الان هستش فرستاده شه. ولی دکتر مورد تایید سفارت در ایران میگه من می فرستم فرانسه چون قوانین جدید به ما اینطوری حکم کرده. کسی از دوستان اطلاع داره چه کار باید کرد؟ آیا باید فرستاد فرانسه با به همون آدرس اوتاوا فرستاد؟ میشه به نظر دکتر اطمینان کرد؟
    باید به جایی فرستاده بشه که تو نامه مدیکال اشاره شده. از سایر پزشکان معتمد هم سوال کنید