صفحه 103 از 329 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط SHARCH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما بالاخره ویزای کانادامون اومد و راهی کانادا هستیم. فقط تو پاکتی که همراه مدارکمون به دستمون رسیده یه برگه هست که مربوط به مدیکال همسرم هست و گفته که (TB)inactive tubercolouse فکر کنم یعنی سل غیر فعال واسش تشخیص داده شده و یه شماره هم داده که دوستامون تو کانادا تماس گرفتن و گفته که بعد از ورود باید همسرم خودش رو معرفی کنه و منتظر جواب اونها بشیم. تازه اقامتمون رو هم مشروط به وضعیت مدیکال همسرم کردند. از دوستان عزیز کسی چنین مشکلی داشته یا از دوستاش چیزی شنیده؟ آخه ما هم چون اعتبار ویزامون تا 26 سپتامبر هست باید سریعتر برم. ولی نمی تونیم بیشتر از یک هفته کاری اونجا باشیم و حتما باید برگردیم. فکر می کنید این پروسه چقدر طول بکشه؟ ممنون میشم جواب بدید عزیزان.
    من کسی را با چنین شرایطی نمی شناسم اما برایتان بهترین نتیجه را ارزو می کنم و امیدوارم همه چیز خیلی عالی برایتان جلو رود بی هیچ مشکلی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Sharif University of Technology

دوستان من پروسه مدیکالم تموم شد. اما واسه اسپانسر شیپ
    دکتر فرخی آدم متشخص و محترمیه
    ساعت 4 رفتم بیمارستان آپادانا همونجا آزمایش خون و انجام دادن که هزینش شد 40 هزار تومان ، بعدش معرفیم کردن به رادیولوژی بیمارستان پارس که نزدیک هم بود و هزینش شد 48 هزار تومان
    فرداش ساعت 4 که رفتم بیمارستان آپادانا جواب آزمایش خون و رادیولوژی هم آماده بود رفتم پیش دکتر واسه معاینه که حدود 20 دقیقه طول کشید و دکتر 200 هزار تومان ناقابل گرفتن و فرم ها رو بم دادن
    زیاد نگران نباشید دوستان
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط SHARCH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما بالاخره ویزای کانادامون اومد و راهی کانادا هستیم. فقط تو پاکتی که همراه مدارکمون به دستمون رسیده یه برگه هست که مربوط به مدیکال همسرم هست و گفته که (TB)inactive tubercolouse فکر کنم یعنی سل غیر فعال واسش تشخیص داده شده و یه شماره هم داده که دوستامون تو کانادا تماس گرفتن و گفته که بعد از ورود باید همسرم خودش رو معرفی کنه و منتظر جواب اونها بشیم. تازه اقامتمون رو هم مشروط به وضعیت مدیکال همسرم کردند. از دوستان عزیز کسی چنین مشکلی داشته یا از دوستاش چیزی شنیده؟ آخه ما هم چون اعتبار ویزامون تا 26 سپتامبر هست باید سریعتر برم. ولی نمی تونیم بیشتر از یک هفته کاری اونجا باشیم و حتما باید برگردیم. فکر می کنید این پروسه چقدر طول بکشه؟ ممنون میشم جواب بدید عزیزان.
    فقط اين را مي دونم كه خودشون آزمايشات لازم را انجام مي دهند و معمولا دارو شروع مي كنند.

اگر بخواهند به ازمایشات مدیکال ایرادی بگیرند چند روز بعد از رسیدن مدیکال به پاریس درخواست مدیکال مجدد یا ازمایشات اضافی می اید؟

هيچ كي سوال منو جواب نداد؟؟!!‌ (

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز براي مديكال ايميلي دريافت نكرده ام ولي اين پست ها رو تقريبا خوندم و يه كم نگران شدم، من دچار پلي كيستيك هستم و حدود نه ماهه كه دارم دارو مصرف مي كنم و احتمالا تا يكسال آينده هم نياز به مصرف دارو داشته باشم. مي خواستم بدونم اين يه مشكل بزرگه؟ البته ديدم كسي كه گفته بود فيبروم داره دوستان جواب دادن مشكلي نداره ولي من تقريبا كل بدنم دچار اين مشكله و فقط مي شه كنترلش كرد كه پيشرفت نكنه، حالا مي شه به من بگيد اوضاع من تاچه حد نگران كننده است؟ يعني ممكنه به اين خاطر رد بشم؟‌
    سلام، دوست عزیز این بیماری چون واگیر دار نیست نمی تونه دلیلی برای نگرانی زیاد شما باشه. کلاً چیزی که در این لینک که از سایت اداره مهاجرت هست نوشته شرایط سلامتی متقاضیان نباید طوری باشه که سلامت جامعه رو به خطر بندازه و یا از نظر هزینه و خدمات اجتماعی مورد نیاز برای درمان high demand باشه. حتی مثالی هم که از بیماری های high demand زده به اونهایی اشاره کرده که نیاز به بستری در بیمارستان و کلینیک داشته باشه.
    Medical requirements

You and your family members, whether accompanying you or not, must undergo and pass a medical examination in order to come to Canada. To pass the medical examination you or your family members must not have a condition that:

• is a danger to public health or safety
    • would cause excessive demand on health or social services in Canada.

Examples of “excessive demand” include ongoing hospitalization or institutional care for a physical or mental illness.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/4000ETOC.asp

رشته و دانشگاه

هيچ كي سوال منو جواب نداد؟؟!!‌ (
    به احتمال زياد خودتون هم مي دونيد كه از عوارض احتمالي اين بيماري پاره شدن كيست ها و عفوني شدنشان و به تدريج مزمن شدن و نارسايي كليه است كه در اين صورت نياز به پيوند كليه هست؛ همه اين ها يعني دارو، بستري و عمل جراحي كه هزينه بر است.
    به نظر من بسته به مدت زماني كه از شروع اين بيماري گذشته باشه و شدت درگيري نتيجه مديكالتون مي تونه متفاوت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    به احتمال زياد خودتون هم مي دونيد كه از عوارض احتمالي اين بيماري پاره شدن كيست ها و عفوني شدنشان و به تدريج مزمن شدن و نارسايي كليه است كه در اين صورت نياز به پيوند كليه هست؛ همه اين ها يعني دارو، بستري و عمل جراحي كه هزينه بر است.
    به نظر من بسته به مدت زماني كه از شروع اين بيماري گذشته باشه و شدت درگيري نتيجه مديكالتون مي تونه متفاوت باشه.
    ممنون از پاسخ شما، من الان نه ماهه که دارو مصرف می کنم و تحت درمان هستم، دکترم هم می گه از شدت و انتشارش کم شده و تحت کنترله، کلا به من گفته بود تا یکسال و نیم باید دارو مصرف کنم ،با این حال بازم فکر می کنید مشکل ایجاد می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام، دوست عزیز این بیماری چون واگیر دار نیست نمی تونه دلیلی برای نگرانی زیاد شما باشه. کلاً چیزی که در این لینک که از سایت اداره مهاجرت هست نوشته شرایط سلامتی متقاضیان نباید طوری باشه که سلامت جامعه رو به خطر بندازه و یا از نظر هزینه و خدمات اجتماعی مورد نیاز برای درمان high demand باشه. حتی مثالی هم که از بیماری های high demand زده به اونهایی اشاره کرده که نیاز به بستری در بیمارستان و کلینیک داشته باشه.
    Medical requirements

You and your family members, whether accompanying you or not, must undergo and pass a medical examination in order to come to Canada. To pass the medical examination you or your family members must not have a condition that:

• is a danger to public health or safety
    • would cause excessive demand on health or social services in Canada.

Examples of “excessive demand” include ongoing hospitalization or institutional care for a physical or mental illness.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/4000ETOC.asp
    مرسی دوست عزیز، ولی جواب شما یه کم با جواب نفر بعدی متفاوتره و مال نفر بعدی نگران کننده بود!

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسخ شما، من الان نه ماهه که دارو مصرف می کنم و تحت درمان هستم، دکترم هم می گه از شدت و انتشارش کم شده و تحت کنترله، کلا به من گفته بود تا یکسال و نیم باید دارو مصرف کنم ،با این حال بازم فکر می کنید مشکل ایجاد می کنه؟
    ببينيد خودتونو نگران نكنيد چون فايده اي نداره. شما قطعا آزمايشات تكميلي بايد انجام بديد بعد نتيجه اونا به همراه نظر متخصص خيلي مهمه. اون چه من گفتم نهايتشه. توكل به خدا.